Přejít na výpis diskuzí

Hazal Kaya

OSOBNOST 20.8.2014 
154 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hazal Kaya,,,, Tvoj serial je najlepšii aky som videla... Ale že na konci hlavna hrdinka zomrie.....toto som ešte nevidela,,,, režiser bol uplne na hlavu ked dal hlavnu hrdinku serialu zastrelit..... Hazal si velmi pekná....S Cagatayom ti to velmi pasovalo,,,, Nwm prečo si chcela takeho stareho partnera...ked mas aj na lebšieho..nie na takeho stareho ,,,,(nič vzlom)))) ked maš šancu aj u Cagataya,,,A tak Vamto svedčii,,,pasujee..boli bi ste dokonali pariikkkk,,,,,,
    • Ona zomrie v seriali preto lebo ona je v sukromnom zivote chora a sa chce liecit ma cukrovku
    • Hahahah no to maš pravdu že režiser asi spadol na hlavu ked nechal hlavnu postavu zastrelit fujjj ale ne feriha (hazal kaya) a cagatay ulusoy pasujuuu a davajte si pokoj od ferihhi i od emira jooo :-P :-P
  • feriha proč nebudeš hrat v dalših diloh aket sa budeš ženit potom zomrieš tento film je ini jako ti pridošli
  • Ahoj Feriha Proc Nehraje tvuj serial na svatky ale si hodne pekna
  • Feriha seri her hayran *3*
  • A NEVEDELA SOM ZE SI AJ MODELKA *5* *5* *5* *8* *8*
    • Diki ja wiem ze som modellka
  • ahoj feriho tvoj serial sa mi paci a kazdy vecer sa ho pozeram *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • ahoj feriho moc se mi libi vaš seriál maš narozky přimo na muj svatek
  • škoda že na konci seriálu Feriha umře *9*
    • no TO ma prawdu..., ze feriha (umrie) to je zleeeee :-* :-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P
  • Tyyyyy môžes. Lennn snivattt oto. Sarafoulova. Mozess. Syyyy tak iba pre seba povedatt zalubene dievcatko sarafouglu ale. Nigdyyyyyyy otom mozes len snivatttt bez uraskiiii. Ale sarafoulu mozee bit len len??? Jedna. Akoze nie fakt ale v serialiii moze. Bit len feriha
  • feriha hzaL prajem ti vsetkeho dobre abis si bola zdrava a abi si sa viliecila labo ja som nevedel ze ti mas cukrovku *8* *7* *7* velmi velmi ma to mrzi feriha nic ne mozem urobit ale chcel bi som ta vidied
    *6* *5* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *7* *7* *7* *7* *7* *6* *6* *6* *6* *13* *13* *13* *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší