Přejít na výpis diskuzí

Heath Ledger

OSOBNOST 31.12.2006 
6509 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday! :)

    Všechno nejlepší mýmu milovanýmu "panu maminkovi" a do budoucna ještě hodně filmů, ve kterejch opět zazáří. *14*
  • je prostě super.na to že mu je 27 je dost hustej a hlavně k sežrání.Nejhezčí byl v -Příběh rytíře. *14* *3* *14* *14*
  • Heathik je fakt nej,ze verco??? *1* ne,je fakt uplne skvelej-zvlast v casanovovi,kde byl uzasnej *14* ... a navic neni jenom hezkej,ale i skromnej-kdo jste jeste necetli premiere,tak si ho urcite prectete!!! *1*
  • můj milášek

    Heath Ledger je senzační herec a krááááááááááásnej chlap. Už se těšim na Casanovu, až ho uvidím! Je prostě the BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *1*
  • Heath ledger

    Je to proste krasnej herec a chlap, musi po nem silet miliony divek a ja jsem jedna z nich!dala bych snad vsechno,kdbych ho mohla nekdy potkat!!papa *14*
  • jj holky taky se nad ním tak rozplýváte..je krásnej *14* takovýho mít.... *14*
  • Tohle je ten (asi)nejkrasnejsi typek ktereho sem videla!!!Je tak akorat k sezrani,ale skoda je ze je mu 27 a mam dcerusku *14* *14* .....Pampapapaa
  • Je to takovej sladkej koloušek a je úplně k sežrání!!! =o)
  • Heath Ledger :):):)

    tento velmi skveli muzicek je fakt nadherny !!!! Nechapu holky , kterym se tento kundak nelibi !!!! jsou kravy . no a ted neco k nemu : videli jste uz film , ktery je uz 8 roku stary ? jmenuje se ,,Deset důvodů proč tě nenávidím ´´........ ty kraviny co jste tu o nem napsali jsou blbosti !!!! pravda je .... ze je mooooccciiinnnkkkyyy hezky a ma uz dceru !!!!!!!!!!! A je pekna , ale on je hezcí!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):) no reknete nemam pravdu ? no jasne :):):):):)tak jo co daaaaallll? libi , nelibi ? annnnnnnnooo:):)::)
  • tento skveli lidik je Fakt bomba !!!!! nemate nekdo na neho e-mail ?
  • Heath Ledger

    caute lidi tento herec je bomba !!!!!!!!!!!!!!!!
  • Heath

    je fakt skvělej a ja ho žeru 100 % . je prostě boží . no a ještě řekněte že ne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ahoj lidi, chci jen říct , že Heat Ledger je opravdu ten nejkrásnější chlápek pod sluncem...mám jeho obličejíkem polepený celý pokoj:-) Je super.
  • On je naprosto skvelej!!!ja ho desne zeru,ma krasny oci,vlasy,pusinku.....fakt kus ze holky?
  • ned kelly

    Do te doby, nez jsem videla film Ned Kelly, tak mi tento herec nic nerikal. V tomto filmu me ale myximalne oslovil, a uz se ted chystam do kina na Kletbu bratri Grimmu:)
  • příště si budu číst ty dotazy, než napíšu ten stejný, co už tam je napsaný...:) sory. PS: Ale stejně je to na hlavu postavený...
  • dotaz

    Zajímalo by mě, jak může Heath Ledger hrát ve filmu z roku 1939 a 1968, když se narodil (jak píšete) v roce 1979?
  • nechapu

    Hele lidi moc mi hlava nebere jak mohl natocit prvni film v 1939 kdyz se narodill 1979???????lol
  • Heath :-)))))))

    Heath je prostě božííííííí!! Strašně nádhernej,sexy,... Stál by za hřích!:-))))))))))))))))))
  • ...

    Dřív se mi strašně líbil Lauri z The Rasmus, ale na Heatha FAKT NEMÁ!!!;-) Strašně se mi na něm líbí, že mu nejde jen o sex, čímž se snaží vyniknout ostatní celebrity, ale myslí i na své PŘÁTELE!!! Nevím sice, co je na tom pravdy, ale už i tak je na něm vidět, že to není žádnej "namachrovanej týpek"... Strašně se těšim na Grimmy! Prej s tim filmem byly dost komplikace a musel se ňák předělávat... Hrozně doporučuju film "Patriot"!!! Hraje tam i Mell Gibson. Ale jinak - souhlasim s váma: Heath je fakt BOŽÍ :-))) !!! ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit