Přejít na výpis diskuzí

Helena Bonham Carter

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hello Mrs. Carter!
    I would like to wish you on your birthday.




    Regards Marie Balážová Czech republic.
  • Vše nejj
  • Tauredhiel_Thranduiliel
    Všechno nejlepší, Heleno! ^^ :3
  • Všechno nejlepší :))))))
  • happy b-day bellatrix *3*
  • love007
    Happy B-day ♥ *14*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší Bellatrix :)) *14*
  • Vše nej. ;)
    Úžasná herečka. Její dobrá role byla v Temných stínech. ;)
  • adele.joudalova
    Nejkrásnější a nejlepší herečka a hlavně žena! Moc pro mě znamená, chce aby byl každý sám sebou, aby kašlal na to co ostatní chtějí a souhlasím s ní. Ona je opravdu třída a osobnost. Nedokážu pochopit jak o ní může někdo říct něco špatného. Je krásná, milá a pro pro všechny by se přetrhla, je to krásná bytost. *16* *14* *14* *14*
  • klikneš na smajlíky kteří jsou úplně dole, nejdřív se ti tam ukážou jako kříže z číslem, ale to je v poho, protože až koment odešleš, bude se zobrazovat jako klasickej smajlík kterýho sis vybrala..:)
  • Nevím co je na tom divnýho, herecký dvojce jsou naprosto normální...
    Já osobně bych to ani jinak nechtěla, Oba spolu hrajou skvěle!! Miluju je oba dva!!!!!! :)
  • dobrá herečka i krásná nevíte jak se dávají smajlíci
  • je to užasna herečka i krasna ale mně se zda že hraje ve všech filmech kde hraje johnny depp.např,osaměly jezdec hrala red,dabelsky holič z freet street,alenka z řiši divu kde hrala srdcovou kralovnu ne nezda se vam to . *16*
  • love007
    Je to vážně úžasná herečka!!! Je hrozně hezká,Mám ji vážně hrozně moc ráda
    Pro mě je jako herečka naprosto nepřekonatelná, úžasná!!!! Líbila se mi v Klubu Rváčů, Nebo v temných Stínech!!! Helena je prostě božííí!!!! :)
  • love007
    Jako souhlasím s tebou ve všem ale jak můžeš napsat "na svůj věk je velmi pěkná,, OMG JE JÍ TEPRVE 47 let to pro ženu ten nejlepší věk! vlastně je pořád ještě mladá... *3* *4* *4* *4*
  • 35 dislikes? Gone to hell, bastards!!
  • Tahle hrála srdcovou královnu- Týjo *1*
  • Česky by si šlo popovídat akorát s představitelem Igora Karkarova ze čtvrtého dílu Harryho Pottera.Ten jako jediný herec z Harryho Pottera umí česky
  • nech si hovorí kdo chce čo chce pre mna je to najlepšia aj najoblubenejšia herečka aku som kedy videl ešte je aj na svoj vek velmi pekna v každom filme ktorom hrala bola vynikajuca je velmi sympaticka a velmi im to s Tomom Burtonom pristane a ako Bellatrix bola absolutne bezkonkurečna. *14* *14* *1* *1* *2*
  • Je to ta nejkrasnejsi zena na sveta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit