Přejít na výpis diskuzí

Helena Bonham Carter

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ktery dil zacina tim ze se belatrix osvobodí z askabanu? (nevim jiste ze to tim zacina ale nekde to tam je) *1* *1* *1*
  • Já nechápu proč z ní tak šílíte - např. když jsem četla knížku HP tak mě moc nebrala, ale jakmile jsem viděla film tak ji žeru. Co je to blbosti???? Ale v HP a Relikvie Smrti 1. část jak ublížila té Hermioně (Emma Watson) tak jsem se trochu bála.
  • naprosty souhlas kdyz ono ji tak strasne sluší hrát záporáky *14* *14* *14*
  • skvělá

    Naprosto perfektni herecka! Jakozto fanynka harryho pottera ji znam pochopitelne predevsim z z techto filmu,kde hraje naprosto dokonale 2 nejvetetsi svini (alespon podle me) v celé této serii...je super ve "fenixove radu" ale v 7. dile (obou castech) je doslova uzasna...
  • Re: Helena a Johnny

    naprosto souhlasim.oba jso dokonalí (i když Hel asi vic no *1* *14*
  • Helena a Johnny

    S Johnny Deepem si jsou strašně podobní, nezdá se vám? Jako sourozenci... :-) a Oba hrají úžasně!! Helenu strašně obdivuju, umí skvěle hrát a je skoro ve všech "slavných" filmech!!! Je naprosto úžasná!!!!!!!
  • Re: Re: Re: alenka

    Hrála Červenou královnu nebo jak se jmenuje v češtině - anglicky je to The Red Queen. (já to viděla jen anglicky)...a hrála fakt skvěle!!!
  • Re: nejnejnejky

    JJJ.HEL SI NEJŮŽASNĚJŠÍ ,BOŽÍ ,DOKONALÁ,VŠECKO NEJ ...I LOVE BELLATRIX.... I LOVE YOU..
  • skih

    nejnejnejky

    jsi ta nej, heli, jsi fajn jako belatrix love you...happy birthday
  • Re: Re: alenka

    A koho vlastne hrala v tom filmu Alenka v říši divů ?
  • kristy-kiki

    Happy birthday

    vše nejlepší Helenko
    jsi MOC MOC MOC úžasná herečka
    tak ještě jednou vše nejlepší
    k narozeninám
  • narozeniny

    vsechno nejlepsi :-)
  • bezva!

    uplne bezva herecka!!!
  • penelopeo

    Happy birthday!

    Helena je úžasná herečka! Zahraje perfektně cokoliv. :) Je jedna z mých nej hereček...

    Vše nejlepší Helenko, hodně štěstí zdraví a přeji ti spoustu suprových rolí... Ať ještě dlouho u herectví vydržíš! Jsi úžasná! :D HAPPY BIRTHDAY!!!
  • Helena

    Perfektni hercka *14* Miluju ji! *1* *1* *1* *1*
  • the best

    Helena je prostě úžžžžasná [např .v knižkach Hp mě Bella vubec nebrala ale jakmile jí zahrála Helen tak jí totálně žeeeru]neni jedinej film kterej by byl špatnej když v něm hraje Hel *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: alenka

    Alenku jsem viděla před pár měsíci v kině a Helena v ní byla naprosto skvělá!!! opravdu povedený film, stejně jako všechny filmy od Butona kde hrála *14*
  • B-day

    Happy B-day Helen,you're the best!!! *3* *1* *14*
  • antidicaprio

    n

    vše nej *4*
  • veronickaa

    Birthday

    Happy Birthday Helena:))) *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit