Přejít na výpis diskuzí

Helena Bonham Carter

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wendy92

    Já taky souhlasím,

    Helena je opravdu profesionálka, hraje výborně, hlavně Sweeney Todd byl fakt 1, s Timem Burtonem a Johnny Deppem jsou dokonalá trojka *1*
  • jackiesparrow

    nej herečka

    Helenu mám moc ráda!Strašně dobře hraje a je fakt sympatická =) je fakt úžasná!!! *14*
  • :)

    Ona je prostě úplně úžasná! Všechny role co hrála jí naprosto sedly a v HP je to moje nejoblíbenější postava a nikdo jiný by to nedokázal zahrát líp! :)
  • chalva7

    Re: Re: Re: Nejlepší

    skoro všichni *15*
  • Re: Re: Nejlepší

    s tím učitelem zpěvu to udělala fakt dobře!Ale oni všichni za ním šli,ne? *7*
  • Re: Dokonale ji sedi masochisticke typy

    souhlasim s tim ze bellu by nikdo nezahral lip... a i kdyz zboznuju harryho hermionu a tak tak sem zjistila ze bellu mam jeste radsi.. i kdyz je to takova potvora *9* *14*
  • Re: Nejlepší

    Ta se hold uměla vdát.Ale víš,že jí ve Sweeney Todd odmítli dát roli,že zpívá úplně příšerně,ale ona šla za učitelem hudby a tři měsíce trénovala,aby tu roli dostala.
    Talent má,to se musí nechat
  • Nej*15*

    Tahle ženská je a bude krásná a úžasná herečka, která nemá chybu ani obdoby:o) *5*
  • best

    Je to proste nejlepsi herecka na svete.role ktere hraje jsou ji prisite na telo.proste pro mne nejlepsi herecka *14*
  • Nejlepší

    Jedna z nejvýraznějších hereček všech dob, co se mého názoru týče. ona sice hraje škaredy a podivínky, ale ty role jsou nprosto dokonalé. at je to merlin, potter, sweeney todd....na ní jde poznat ta vnitří krása, at je to zpěv, hlas, krásné oči. její výraznost a herecký talent jsou pozoruhodné.. vlastně s timem burtonem a johnnym deppem spolupracovala na továrně na čokoládu, mrtvá nevěsta tima burtona, sweeney todd,... *4* Ale nepříde mi tam dotlačená, kvuli tomu, že s burtonem žije... je prostě talent... *3*
  • Re: Dokonale ji sedi masochisticke typy

    Souhlasím *4*
  • super

    je to skvělá herečka!Sweeney todd a Harry Potter jsou dobré filmy a díky Heleně ještě lepší!!! *1* *1*
  • Dokonale ji sedi masochisticke typy

    Musim rict, ze role Bellatrix ji opravdu sedla a v Sweeny Todd je opet dokonala, samozrejme i v Merlinovi. Ackoli je to opravdu prekrasne a normalne vypadajici zenska, na platne vynika hranim postav s psychickymi poruchami. Musim rict, ze je to vynikajici herecka o tom take svedci jeji role divadle, napr v hamletovi, nebo Jindrichu VIII. protoze priznejme si, ze v divadlech jsou vetsinou opravdu profici, protoze kdyz se neco nezdari pri nataceni filmi, muze se to zkusit treba 30krat, ale na predstaveni je jenom jeden pokus.
    Harry Potter je skvela kniha, ackoli filmove zpracovani trochu pokulhava, ale musim rict, ze dosazenim Heleny do role Bellatrix se setrela spousta chyb toho filmoveho zpracovani.
    nenapadla by me lepsi herecka na tuto roli.... Opravdu smekam pred tvurci...
  • Suprová

    Jako Bella je naprosto fantastická!! Je to moje nejoblíbenější postava v HP (a ze sem hodne velká fanynka!) a stvárnila ji naprosto úžasně!!! *14*
  • Re: poraďte

    Nebyla to sice přímo čarodějnice, ale hrála Morganu ve filmu Merlin a vypadala tam dost čarodějně :o)
  • poraďte

    hrala helena ještě někde čarodějnici kromě haryho pottera?? je mi hrozně povědomá ale nvm odkud..... pomozte pls
  • Re: Skvělá herečka

    je fakt dobrá *3*
  • Re: Skvělá herečka

    Taky se nemůžu dočkat, jak bude hrát Bellatrix. Jsem fanda do HP, takže se na to třesu *1* Helena je skvělá herečka a ještě k tomu hezká ženská *14*
  • Skvělá herečka

    Helena je skvělá herečka, těším se na ztvárnění role Belatrix Lestrange ve Fénixově řádu *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit