Přejít na výpis diskuzí

Helena Růžičková

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Herecka to bola dobra najviac sa mi pacila v komedii slunce seno... skoda takej dobrej herecky mozno keby mala lepsiu zivotospravu mozno by este zila a hrala
  • Helenka Růžičková byla vynikající nejen jako herečka ale především jako člověk se srdíčkem na dlani a myslím že je tu stále v srdcích těch kteří ji milovali.
  • neuveritelna herecka my cesi jseme hrdi ze jsme ji meli at zije
    HELENA RŮŽIČKOVÁ *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Byla fakt super,a srdce měla velké.To se nedá ani říct musíš to cítit.
  • Byla to dobrá herečka *7* *4*
  • moc jsem ji měla rada byla dobra doufam že je spokojena
  • Kolik chceš za ty rajčata? 63,- No tak to si je strč do prd*l*. To nemůžu tam už mám papriky za 97,- *1* *1* *1* *1* *1*
  • Měla jsem ji moc ráda. Nejvíc se my líbila v slunce,seno, jahody, erotika,a pár facek.
  • To ja netusim. me se libila uz v trilogii Homolkovi. A ze tam byla skvela! Skoda jej ...........
  • Jakým vollům se nelíbí? Helena je PANÍ herečka!!! Je mi líto že umřela. Byla opravdu srandovní, ale facku bych od ní nechtěla... :-P
  • Helenka moc skvela herecka!! ta jeji snacha je pekna buuu!!!stejne si vzala jejiho syna jen pro penize a bere si helenku do huby???na to de rict jen to ze je to uboha a helence nikdy nebude sahat ani po kotniky!!! rozkopat ji drzku!!!!
  • Svatá pravda, na ty současný průšvihy typu Ordinace a nevím co ještě, se nedá koukat ani z dálky.....A herci? Ti neviděli herectví ani z rychlíku, to co tam předvádějí by dokázal každej....
  • Skvela byla jiz v Ecce Homo, Homolka 1969, Homolka a tobolka atd atd. Vskutku nase herecka elita jiz davno vymrela : Hrusinsky, Mensik, Ruzickova, Zazvorkova...../ a ty soucasne "celebrity" z Ordinacii atd atd bych nejradeji vymlatil, kdybych je stretl.
  • To bohužel nevím, zkuste třeba kontaktovat jejího kamaráda, pana režiséra Trošku, třeba poradí.
  • Dodnes mě mrzí, že tato dáma již není mezi námi. Její optimismus až do úplného konce je obdivuhodný. Byla to výborná herečka s dobrým srdíčkem a dobrou náladou. V trilogii Slunce, seno,.... je nesmrtelná. Ať odpočívá v pokoji. Helenko, chybíte tu. Máme Vás pořád rádi.
  • Strasne jsem miloval Helenku a porad miluju je to pro me nejlepsi herecka na svete
  • Ten kdo že se ptal kdy zemřela je to 4.1.2004
  • Paní Helena pro mě byla nezapomenutelná herečka s velikým smyslem pro humor, výborná bavička a až neskutečně dokázala hýřit optimismem, i když na tom zdravotně byla už špatně. Za to jí patří můj veliký dík i obdiv. *14*
  • Helena Ružičková je nezapomenutelná herečka a velká osobnost já jsem neměla tu čest jí poznat blíže ale o to víc mně mrzí, že umírala když já jsem v Plzni porodila svojí dceru Simonku ležela na SLOVANECH KOUSEK OD NÁS.Do dneška na to vzpomínám a dceři říkám že je vrozená herečka má ten talent v sobě.
  • jakub.k99
    Nebyla jenom herečka a komička, ale pro většinu lidí byla také matkou, protože byla hodná a dost ochotná a její smích léčí lidi dodnes *4* *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit