Přejít na výpis diskuzí

Helena Růžičková

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Helenka umřela 4.1.2004 v Plzni. Několik jejích autogramů mám:-)
  • Autogram

    Ahojte chtěl bych se zeptat jesti nevíte, kde sehnat autogram Helenky. Děkuji
  • Re: Umrtí

    neděle 4. ledna 2004, 10:32 - PLZEŇ
  • Umrtí

    Nevíte někdo kdy umřela?(datum) *9*
  • Krásná paní Helena

    Paní Helenu Růžičkovou jsem měla ráda a mám dodnes. Velice si jí vážím jako člověka. Paní Helena asi neměla jednoduchý život, ale dokázala lidem dodávat optimismus a sílu. Před několika dny jsem prodělala ošlkivou virózu, kdy jsem měla nesnesitelné bolesti hlavy a horečku. Vzhledem k tomu, že jsem těhotná v 5.měsíci, tak mám velmi omezené možnosti léčby. Nechtěla jsem brát vysoké dávky léků s obavou o miminko a už jsem si říkala, že ta bolest a horečka je tak veliká, že prostě nevím co budu dělat. V zoufalství jsem si vzpoměla, že jeden blízký přítel paní Heleny v televizi říkal, že když paní Helenu o něco požádá, že mu vždycky pomůže. Tak jsem jí poprosila také. Nevím, zda to bylo mou úpěnlivou touhou, nebo zda teploty po cca.12 hodinách a několika 200 mg Paralenech sami od sebe odešly (tomu se mi moc nechce věřit, protože ty dávky byly spíše symbolické). Každopádně jsem od té doby kdy jsem paní helenu poprosila o pomoc bez teplot. Paní helenko nockát Vám za to Děkuji za sebe i za moje miminko. Nezapomenu. Byla jste krásný člověk za života jste krásná i po smrti. Moc Děkuji. *4* *4*
  • hfc

    *3* *16* *10* *4* *5* *5* *5*
  • Ahoj

    Zdravím Helenka hrála vnučku ve filmu Babička v roce 1940

    S pzdravem

    Pavel Svoboda
  • supéér

    Helena Růžičková patrí mezi nejlepsí herecky a vzdycky patrit bude..nejlepsí filmy v kterych si zahrala bylo Slunce,seno a par facek..nebo serial Vlak detství a nadeje...ty jeji hlasky: "na tragickej zivot sem ja pes!!jsou proste uuzasny ..vzdycky na ni budu vzpominat v dobrem...:) *1* *4*
  • stember

    _

    nejlepší herečka která kdy byla,nejvíc se ji povedly role ve filmech Slunce,seno..=),na ty její hlášky nezapomenu:..babička Škopková:...Jééé strašidlo!!!-Růženka:já nejsem strašidlo babičko,já jsem vaše dcera..xD *15* *15* *1* *3* *4* *3*
  • Re: gcgh

    máš recht mě se helena taky moc líbila byla to moc super herečka *4* *5* *15* *14* *5*
  • Názor

    Helena Růžičková,skvělá herečka 20.století,můžu na ní vzpomínat v trilogii slunce,seno.Moc mi chybí *8*
  • zuhajda07

    helena

    Je to jedna z tech nejlepsich herecek na celym svete.C o sme se vsichni nasmali u Sllunce,seno... a jejich dalsi filmu je fakt skvela a nezapomenutelna!
  • terinka276

    Úžasný člověk s velkým srdcem !!!!!!

    Byla to úžasná osobnost, každého uměla rozesmát, měla velký srdce....a....její facky jsou pověstný *1* .Taková herečka už nikdy nebude. Měli jsme jí moc rádi.Budete nám chybět *5*
  • Skvělá

    JoJo, Tato herečka s velkým H ,,,naše Helenka, ta nás tak uměla rozesmát *1* vzpomínám na ni jen v dobrém .
  • Míra

    Byla to opravdu jedna z nejlepších hereček v tý době a moc mi schází:-( *9* *9*
  • mrzimor

    Herečka

    Byla to bezvadná herečka a pani s dobrym srdcem,bohužel,že tu neni eště s námi
  • Helenka

    Byla to dokonalá herečka se srdcem na pravém místě *4*
    Snad se má tam nahoře dobře *3*
  • mrzimor

    H.R.

    Bezvadná herečka a bezvadná pani se zlatym srdcem na správnym místě *14* *1*
  • nika1979

    Re: Re: Helena

    když jsem uslišela že zemřela tak jsem plakala .......moccccccccccc
    šla navrch zasvim mužem synem
    ale škoda ji je bila nejjjjjjj
    Helenka jak řikal pan Zděnek Troška a Vaclav Glazar *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Skvělá

    Dokonalá herečka a dnes má svátek škoda že tu není .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit