Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Helenu Vondráckovú vubec nemusím a neposlouchám její písnicky, nelíbí se mi. Mnohem radsi mám Karla Gotta nebo Ivetku Bartosovou, která bohuzel uz nezije :(
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů *3* *4* *1*
  • ...vsetko najlepsie k narodeninam...prekrasne duety s Jirkom Kornom a mnohe mnohe dalsie...hudba začla hrát.... *4* *3*
  • Milá pani Helenka k Vašim milým a prekrásnym *14* *14* narodeninám Vám prajem mnoho zdravia,lásky,veľa šťastia,pohody,potešenia v kruhu najbližších,nech sa Vám darí v súkromnom i profesnom živote *14* *14* Pavol
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :) *14*
  • paní helenko všechno nejlepší k vašim narozeninám přeje zdena
  • Všechno nejlepší k narozeninám, naše krásná, milá královno ♥♥♥♥♥♥
  • *14* blíži sa narodeninový koncert pani Helenky na Karlštejne,nesmierne sa teším,už aby bolo 4.júla,neviem sa dočkať,milujem túto jedinečnú dámu celé roky a som šťastný,že stále spieva,jej koncerty sú náramne úžasné,skvelé a ona je fantastická a báječná,hoci pôsobí na scéne popmusic neuveriteľných 50rokov vždy má čo ponúknuť,tá výnimočná a okúzľujúca atmosféra vypredaných koncertov,na ktorých vidno všetky generácie je neopakovateľná *14* *14* *14* vážim si,že môžem žiť v ére tejto výnimočnej a vzácnej ľudskej a umeleckej Osobnosti *14* *14* *14*
  • Už vypadá na svůj věk a to má několik plastik...její vystoupení v hlasu bylo špatné vypadala na sedmdesát a nezpívala čistě.. její nové písničky se dobrých deset let nedostali do rotací v rádíích a ve všech anketách popularity strmě klesla...o poloprázdných koncertech se toho taky napsalo hodně...je škoda že tak upadla ale za vše si může sama měla by v tichosti odejít...
    • Vy si dál čtěte Blesk a Heleně dejte pokoj
  • Pani Helenka si svojim koncertom v brnenskej hale SONOCENTRUM absolútne podmanila celú vypredanú sálu,jej spev a tanec,to bol gejzír radosti,šťastia a lásky,ktorým nás táto výnimočná speváčka neustále fascinuje,koncert bol fantastický,som naozaj veľmi šťastný,že som sa ho mohol zúčastniť,jej ľúbezný hlas ma vždy nabíja pozitívnou energiou,hladí srdce,dušu a lieči boliestky,mám ju nesmierne rád *3* a veľmi si ju vážim,želám jej ešte mnoho takýchto prekrásnych koncertov *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit