Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Narodeninový koncert pani Vondráčkovej 13.6.v Paláci Zofín absolútne nemalo chybu,pani Helenka bola famozna,nádherný pôžitok a zážitok *14* DAKUJEM DAKUJEM DAKUJEM *14*
  • Benefičný koncert pani Heleny Vondráčkovej,ktorý sa uskutočnil 17.5.v Dome kultúry v Uherskom Brode mal obrovský úspech a pani Helena odovzdala finančný obnos vo výške 156000korún primátorovi mesta,budú odovzdané pozostalým po obetiach,ktoré zahynuli vo februári po nezmyselnom zločine
  • Super zpěvačka,máme ji rádi.Krásná pohodářka,která umí.Poklona.
    • Súhlasím,no pani Vondráčková je nielen vynikajúca speváčka,ale aj vzácna ľudská osobnosť,už v nedeľu 17.5.odohrá spolu so svojou sprievodnou kapelou Charlie Band benefičný koncert v KD Uherský Brod o 17 hodine na podporu pozostalým po obetiach tragickej streľby.
      Pani Vondráčková má šľachetné srdce a ani teraz neostala ľahostajná k bolesti a smútku iných,hlboko sa pred ňou skláňam
  • Včerajší galakoncert pani Vondráčkovej v brnenskej hale Sonocentrum bol absolútne bezchybný,úžasne precítený spevácky prejav,báječná choreografia,tanečné kreácie pani Helenky,milé a príjemné vystupovanie tejto jedinečnej stálice,len podčiarkli fantastickú atmosféru v hľadisku,zaslúžené ovácie za strhujúci excelentný výkon a v závere znel pre pani Helenku dlhotrvajúci neutíchajúci standing-ovation...,som naozaj veľmi šťastný,že som sa mohol tohto koncertu zúčastniť,neopísateľne úžasný a podmanivý zážitok a pôžitok *14* VDAKA,drahá a milá HELENKA *14*
  • Pro bubáčka kapesního: už to nehul!!!
  • Luky1987
    Zesnulá Ivetka Bartošová a Karel Gott to jsou legendy české pop music, ne tahle hruza Helena Vondráčková
    • Daj sa vypchat. Len totálny úbožiak môže hovoriť toto čo jej závidíš? Ano Ivetka aj Karel sú pání s veľkým P ale Helena k ním patrí..
  • Veleuzasna Helenka s velkym srdcem a panem uzasnym prohrala dalsi soud. To neni mozne, proc tak uzasnou damu nenechaji vyhrat aspon jeden soud. Jsem z toho cely smutny jak nekdo tuto bajecnou zenu muze nemit rad. Pujdu skocit z mostu, protoze svet je tak nespravedlivy...
  • Luky1987
    Helena Vondráčková má písnicky o ničem, já jí vubec neposloucham a nelíbi se mi její hudba
    • Tak keď ju nepočúvaš načo sa tu k nej vyjadrujes?
    • Když jí neposloucháš, jak to tedy můžeš vědět...?
      • protože pořád krákorá v nějakým komerčním rádiu, který ji vysílá
        • Taky přepínám rádio když začnou hrát nějakou její odrhovačku.
          • Plný souhlas, vždyť se to nedá poslouchat. Moc nechápu ty orgastické výlevy zdejších fanoušků. Skoro mi to připadá jako když to píše pár zbývajících kamarádů paní Vondráčkové, případně sama Heluš se svým klaunem M.M..
  • Pani Helenka spolu s kapelou Charlie Band usporiadajú charitatívny koncert v KD v Uherském Brode na pomoc pozostalým po obetiach tragickej udalosti,finančný obnos bude odovzdaný starostom mesta pozostalým.
    Pani Vondráčková aj so svojou kapelou ukázali svoje úžasne obrovské srdcia,Helenka je človek s obrovsky láskavým srdcom a čistou dušou
  • Mám veľmi rád pani Helenku,milujem jej hlas *14* stále je fantastickou speváčkou,už teraz sa nemôžem dočkať jej marcového koncertu v Brne,jej koncerty sú úžasným zážitkom a pôžitkom,nesmierne si túto báječnú dámu vážim a ctím ako výnimočného a vzácneho človeka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit