Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
901 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Já nikoho neblokuji a nejsem admin této stránky ,ale funguje to tady tak, že když nekdo píše vulgárne na nejakou osobnost, tak je zablokován
    • Prosím ťa tak čo tu na ňu kidaš. Načo sa sem vôbec tlačiš. Tvoj názor vypravaj doma. A keď niekto povie že Helenin spev nič moc tak by mal ísť na psychiatriu. Prosím ťa zdrz sa komentára áno.
  • Když Helenu nemusíš tak sem nelez a neurážej ji. Když má někdo výhrady ke Gottovi nebo Bartošové tak hned to mažeš nebo dotyčného zablokuješ.Nastestí je tu Facebook a tam seš úplná nula:))
    • Luky1987
      Nejsem nula
  • Luky1987
    Nechápu jak nekdo muže tvrdit, že Helena Vondráčková je nejlepší zpevačka, ty její prevzaté odrhovačky se nedají poslouchat
    • Aj mne je zle keď ťa musím počuvat a to len čítam tvoje priblble komenty. Jako...Môj zlatý chod sa hrať von dopiesku a neurazaj tu ikonu českej hudby.
  • nejlepší zpěvačka *14* *14* *14*
    • Aj pre mňa je pani Helenka najlepšia speváčka *14* *14* *14*
  • Luky1987
    Nemusím Helenu Vondráčkovou a neposlouchám jí
    • Nechápem prečo potom chodíš na túto stránku-si trápny
  • Hurá-25.10.sa už teraz veľmi teším na muzikál Mamma Mia v hlavnej úlohe Donny sa predstaví moje najmilšia a najobľúbenejšia speváčka pani Helenka Vondráčková *14* a práve na ňu sa teším najviac-mám ju úprimne nesmierne rád,je senzačná *14* nepochybujem,že bude fantastická
  • Vondráčková se nenávratně zprotivila všem slušným lidem po neuvěřitelných soudech s Martou Kubišovou i Zagorová Pilarová a mnoho dalších kolegů jí odepsalo.
  • Vážená a milá pani Helena prajem Vám k Vašim krásnym narodeninám mnoho zdravia,lásky,radosti a šťastia,len a len to najlepšie,nech sa vám skvele darí v osobnom i profesnom živote a nech Vám to ešte stále tak prekrásne spieva *14* veľmi si Vás vážim a ctím a mám Vás rád ste naozaj výnimočná a úžasná pani speváčka *14*
  • Dobrý den, přeji vám krásný narozeninový den! Jste úžasná zpěvačka a o hodně lepší než Lucka Bílá..já neříkám, že Lucka nezpívá dobře..zpívá úžasně, ale myslím si , že Helena má prostě větší talent! *14*
  • Narodeninový koncert pani Vondráčkovej 13.6.v Paláci Zofín absolútne nemalo chybu,pani Helenka bola famozna,nádherný pôžitok a zážitok *14* DAKUJEM DAKUJEM DAKUJEM *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit