Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
901 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečne sa mi podarilo zohnať vstupenky na muzikál Mamma Mia s pani Helenkou v úlohe Donny a nesmierne sa teším na zajtrajšie predstavenie *3* videl som ukážky s Helenkou *14* je úžasná a jedinečná bude to určite fantastický zážitok aj pôžitok *14* u ž aby bolo 5.3. nesmierne sa teším *3* *14*
  • Luky1987
    Helena Vondráčková vypadá porád dobre s tím souhlasím a nic proti ní nemám, ale jako zpevačku jí nemusím
  • Gratuluji k 13.výročí svatby přeji Vám hodně zdraví,štěstí, a lásky do dalších let. Adéla *14*
    • Aj ja sa pripájam ku gratulácii a prajem Helenke s Martinom všetko najlepšie *3* *3* *3*
  • Luky1987
    Helena Vondráčková nedelá nic jiného jen se soudí i její zpev nic moc
  • Dakujem pani Helene za prenádherný koncert v Lucerne konaného dňa 20.12. *14* excelentne očarujúci famozny výkon pani Vondráčkovej si absolútne podmanil publikum vypredanej sály neopisateľne krásny zýžitok a pôžitok *14* a ten úžasný nápad ukážka z muzikálu Mamma Mia kde Helena účinkuje v úlohe Donny tak to bol úplný balzam ešte raz srdečná VDAKA pani HELENKA *14*
  • Nevíte o někom,kdo by koupil 1listek na nedělní (20.12.15)koncert Heleny Vondrackove v Lucerně?Nebo kam bych dat nabídku,aby lístek nepropadl?
  • nika1979
    *14* *14* *14* *14*
  • Helenko váš koncert byl úžasný.
    Jste pořád sexy a samozřejmě výborně zpíváte.
    • Helenka momentálne exceluje v muzikáli Mamma Mia v úlohe Donny a je ako spevácky tak aj herecky fantastická *14* obdivujem ju a veľmi jej fandím
  • Luky1987
    Já mám radši zesnulou Ivetku Bartošovou ako Helenu Vondráčkovou. Za chvíli tady mám mínusové hodnocení od Listopad - haha-franckajagrova
  • Milá Helenko moc se omlouvám za svého kamaráda Luky1987,že Vás tady uráží. On se polepší,má takové špatné období-prostě se mu nedaří tak u něho propukla závist.Nezlobte se na něho.S pozdravem Listopad.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit