Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
901 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prajem milej a váženej pani HELENKE k jej meninám z celého srdca *14* len a len všetko najlepšie *14* mnoho pevného zdravia,lásky,šťastia a pohody *14* nech Vám to pani HELENKA ešte dlho tak nádherne spieva *14*
  • Luky1987
    Nemusím Helenu Vondráčkovou
  • Ta fotka tam, ta je nejmíň 40 roků stará. *2* *3* *5* *1* *6* *16*
  • paní helenko všechno nejlepší k vašim narozeninám
  • Všetko najlepšie
  • Milovanej pani HELENKE *14* k jej premilým narodeninám *14* želám z celého srdca hlavne mnoho pevného zdravia veľa lásky šťastia a radosti v kruhu najmilších a najbližších *14* a tiež nech sa jej darí v súkromí i jej úžasnej profesii *14* všetko len a len to Najlepšie veľavážená a ctená pani HELENKA
  • Pani Vondráčkovú si veľmi vážim ako úžasne milého príjemného a srdečného človeka *14* a ako speváčku ju milujem od detských liet a som náramne šťastný,že pani Helenka stále spieva a koncertuje je naozaj obdivuhodná,výnimočná a vzácna ľudská aj umelecká Osobnosť *14* prajem jej z celého srdca mnoho zdravia lásky šťastia a nech jej to ešte tak nádherne spieva *14*
  • Luky1987
    Helena Vondráčková by mela jít už do duchodu
  • Luky1987
    Nic proti Helene Vondráčkové nemám jinak
  • Som náramne šťastný,Helenka v úlohe Donny excelovala *14* bola to úžasná paráda oplatilo sa cestovať do Prahy nikdy nezabudnem na očarujúci zážitok a pôžitok *14* muzikál Mamma Mia s pani Helenkou dňa 5.3.ostane v mojom srdci navždy zapísaný zlatými písmenami *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit