Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
901 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pali

    Veľmi si vážim a ctím Pani Helenku Vondráčkovú 🙂 je perfektná nadčasová Speváčka držím Helenke palce a teším sa na jej koncerty

  • Pali

    Helenku Vondráčkovú si nesmierne ctím a vážim je pre mňa aj dnes tou najlepšou Speváčkou🙂 

  • Luky1987

    Za mlada mala pekný hlas Helena Vondráčková a bola dobrá speváčka kedysi

  • Pali

    Helenky si veľmi považujem milujem ju od mojich ôsmich 🙂🙂🙂a som jej verný fanúšik aj dnes je to excelentná a brilantná Pani Speváčka🙂 držím jej palce

  • Luky1987

    Helena Vondráčková bola dobrá za mlada ako speváčka a pesničky nemala zlé. Ale teraz už nič moc

  • Pali

    Helenka Vondráčková je IKONA ktorú si nevýslovne vážim a ctím milujem pani Vondráčkovú už cez 5ť rokov moc jej fandím a držím jej palce teším sa na jej koncert vo Zvolene 🙂🙂🙂

  • Luky1987

    Helena Vondráčková aj Michal David🤮

  • Luky1987

    Ja TV vôbec nesledujem🤮

  • Pali

    Pani Helenku Vondráčkovú si nesmierne vážim obdivujem ju je naozaj báječná Speváčka vzácna výnimočná ľudská Osobnosť podľa mňa je Pani Vondráčková svetová Speváčka držím jej palce a moc a moc jej fandím nezabudnem na to ako som sa do nej zamiloval ešte ako osemročný clapec ked vystupovala v našom martinskom amfiku je pre mňa absolútna jednička  Helenka Vondráčková je stále excelentná brilantná a nadčasová Pani Speváčka Helenku zbožňujem a moc a moc jej držim palce mám ju nesmierne rád a bolí ma ak sa jej ubližuje🙂🙂🙂😍

  • Pali

    Pani Helenku Vondráčkovú si nesmierne vážim a ctím si ju je pre mňa tou najlepšou Speváčkou Láska na celý život to je pre mňa Pani Vondráčková😍

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit