Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
901 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Nemusím Helenu Vondráčkovú a naživo spieva hrozne

  • Pali

    Nedám dopustiť na Pani Vondráčkovú je to jedna excelentná a brilantná Pani Speváčka HELENKA je pre mňa absolútne precízna profesionálka jej koncerty to je pohladenie sluchu čarokrásne tančeky stepovanie jednoducho FANTASTICKA HELENKA😍 zbožňujem Helenku moc jej fandím a veľmi si ju vážim a ctím😍😍😍

  • Pali

    Helenka Vondráčková je pre mňa srdcovou záležitosťou zbožňujem pani Vondráčkovú a bolí ma ak sa jej bezprecedntne ubližuje to si fakt nezaslúži iste každý má svoj názor😍 ľúbim Helenku od mojich ôsmich rokov a vždy ju budem mať rád je veľmi príjemná milá ľudská Osobnosť moc si ju vážim a ctím pre mňa je Helenka absolútna TOP Speváčka 😍

  • Pali

    Pani Helenka Vondráčková je moja najmilšia a najobľúbenejšia Pani Speváčka už 55 rokov jej fandím a som rád že bude moderovať čro 2 držím jej palce😍🙂🙂

  • Luky1987

    H.V.🤮🤮🤮🤮

  • MartinDyntar

    No to snad s tím co se ted na Ukrajině a Evropě právě kriticky děje je tato diskuse fakt fakt fakt už asi na místě natolik aktuální, tolik přínosná a duležitá že že už tu skutečně není ani o čem jiném tu zřejmě už diskutovat!!!!! No jo k tomu tu skutečně a skutečně už mužu jen všem k jejich banálnalitám rád pogratulovat, to Helenka jistě bude mit z toho všeho asi radost!!! Gratuluji!!!! KONZUM prostě nade vše ostatní v životě, možná by vám všem jistě bylo mnohem líp s americkým občanstvím v Americe!!!! No tohle fakt lidi asi zajímá více než HLUBOKA KRIZE!!!! Teprve až nás Vladimír Putin vybombarduje tak vám to teprve všem asi už dojde, dojde ale pozdě o čem banálním se tu tolik zbytečně diskutuje, o čem tu rádi skutečně věcně vubec ne-diskutujete!!!! Jo Gratuluji!!!!!!!!!

  • Pali

    Ja nedám dopustiť na moju najmilšiu najobľúbenejšiu😍 Pani Helenku Vondráčkovú je to jedná báječná ľudská Osobnosť krásna Dáma a fenomenálna Speváčka🙂 držím Helenke palce nech nám ešte pár liet robí radosť

  • Luky1987

    Helena Vondráčková tak akorát🤮

    • Pali

      Helena Vondráčková aj dnes ukazuje svoje nesmierne kvality je senzačná ja ju naozaj mám nesmierne rád jej hlas je balzam na všetko 😍🙂🙂😍 milujem Pani HELENKU Vondráčkovú vždy jej budem fandiť jej koncerty sú dych berúce fantastické ako aj Helenka sama je jedinečná báječná a má svoje vysoké kvality.: vždy si ju budem vážiť a ctiť🙂😉😍

  • Pali

    Pani Helenka Vondráčková mám Vás veľmi rád a nesmierne sa teším na Vaše koncerty moc mi chýbali teraz si ich rád užijem a teším sa na Vás moc a moc ste pre mňa Absolútna Jednička😍 top Speváčka a to nielen doma v CR ale aj v Europe či v celom svete ste bezkonkurenčná a Vaša najnovšia pesnička Dívčí žena no famozne Dakujem Vám za Vaše neskonalé umenie hlboko sa pred Vami skláňam a držím Vám milá Helenka palce😍 

  • Luky1987

    Helena Vondráčková to jej škriekanie sa nedá počúvať ani naživo🤮

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit