Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • obstarozna Bolsevicka Kurva, ty jej pisne, to byj nejhorsi, nejdementnejsi a nejprimitivnejsi hnuj
    • Pavol

      tvoj koment je hnoj

  • Mně se líbí Hana Zagorová, její písně mají hlavu a patu, text, melodie, vše, žádné soudy, žádné skandály. hv na mě působí jako přestárlá barbie, která neumí stárnout a za každou cenu se chce vystavovat v bulváru, to by paní Zagorová neudělala. Plusy pro Hanku, také má Hanka inteligentního manžela.
  • Helena Vondráčková byla jedna ze zpěvaček, kterou jsem do doby, než totálně zblbla díky Martinu Michalovi velice uznával. Má hlasový rozsah, dobré texty a melodie snadno zapamatovatelné. Doopravdy byla dříč na popové scéně. Dnes, pokud ji vidím, nebo slyším prostřednictvím mediálních sdělovačů - televize, rádio - tak to vypínám a počkám si pět minut, abych ji neslyšel. To Vám paní Vondráčková doopravdy stálo za to poštvat si proti sobě takovou spoustu lidí Vašimi soudy se vším a s každým. Naoperovat si ve Vašich letech implantáty a zblbnout kvůli orgasmu s chlapem, který je pouhopouhý parazit na Vašem úspěchu - tomu mladší generace říká totální úlet.....to Vám nestálo za to!
    • Myslím, že je to spíš o tom, že Helenka neumí stárnout... Michal na tom nese svůj díl, protože jeho hloupost nezná mezí a díky ní není nikoho, kdo by Helence otevřel oči...
  • helča už zpívá jen pro helouše, to je dobře, slušní lidé na ní nejdou.
  • Prodejná a prolhaná osoba i rodina jí odvrhla *7*
  • Držím pani Vondráčkovej palce,vážim si ju ako človeka,ktorý ma v živote nesklamal,stále ostáva sama sebou,je priama,čestná,milá a napriek tomu,že to ma ťažké,lebo tých hnusných,hyenických a až absurdných útokov voči jej osobe je mnoho,pričom sa absolútne nezakladajú na pravde,sa nespreneverila svojim zásadam,je úžasne šľachetná o čom vraví jej báječná práca patronky Nadace Naše Díte,ktorú Helenka vykonáva s neutíchajúcou Láskou už 13rokov.Vždy budem stáť pri pani Vondráčkovej.Je pre mňa obrovským šťastím žiť v dobe tejto jedinečnej ľudskej a umeleckej osobnosti
    • Taky ji mám moc ráda a přeji jí hodně síly, aby se nedala ničit těmi hysterickými a absurdními výpady proti její osobě. Moc ji obdivuji.
    • Tebe možná nezklamala... ale jinak zklamala všechny slušné lidi včetně rodiny která jí nechce už ani vidět bába v důchodu a kope kolem sebe jak divá hnus ! ztratila většinu oblíbenosti a pořád nic nepochopila *10* ta je vážně vymytá
  • je to prolhaná mrch zase se bojí michala nechá se navádět to už musí být trpělivost ten je zas zruda a ty heleno rači se zdejchni krávo neposlechneš tak zdar
    • Nemôžem sa zbaviť dojmu,že vám tečie žlč aj ušami...
  • www.youtube.com František Sahula Helenka se vdává
  • Je to ta paní, jak nikdy nebyla milenkou Štrougala?
  • mně se moc líbí paní Lucie Vondráčková Plekancová s malým a s manželem. Hodně štěstí Lucko.
    • seš v heleně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit