Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je ale hnusný klip, měla by jít stará vondráčková na lekci k paní doktorce Lucii Vondráčkové Plekancové, aby viděla, jak se dělá krásný klip.
    • Jasné a nemala by tam ísť aj po lekciu kopírovania? *1* Pretože tá Vaša Lucie má 99% prespievaných hitov :) Ako si dovolila prespievať so svojím škrekotom Simply The Best od Tiny Turner nikdy nepochopím *9*
  • Já jsem viděl na you tube všechny heleny vondráčkový převzatý hity, je to dost síla, na tom si vytvořila slávu ? Má vůbec nějaké domácí hity nebo je opravdu hvězdou převzatých hitů ? V tom případě by měli být slavní i zpěváci ze super star, kteří také jen přezpívají hity slavných kolegů. No kde to jsme.
    • Už len najznámejšie hity: Dlouhá noc, Sladké mámení sú jej :) Predtým sa to proste prespievavalo, ale Helena má aj svoje veci *3*
  • Nový videoklip Helenky... http://www.youtube.com/watch?v=MCl3hZj2SjI
    • Tak tohle má bývalá slavná zpěvačka zapotřebí ??? Je to děsná a úplně zbytečná předělávka Erose R ! a proč jako zpívá italsky ? koho to tady bude zajímat ? to chce v 70 letech prorazit v itálii ??? to je strašná sranda !!! *15* Babi už to konečně pochop že tvoje doba je dávno pryč odchod ze scény jsi fakt nezvládla *7*
      • :D Ona aspoň vie spievať... Ak si jej neter,ktorá má hlas ako sušené slivky dovolí zaspievať Simply The Best od TT. Tak Helenka môže všetko :) Helena spieva pre fanúšikov nie pre Vás,ktorý nemáte čo robiť tak sa ju snažíte len urážať od rána do večera :)
  • Všichni ti co píší ,to co píší, by se měli někdy přijít podívat na koncert paní Heleny a pak by snad pochopili, jaký je to profík a skvělá zpěvačka.Pokud je někdo takto super, umí rozdávat radost a skvělou náladu lidem na koncertech,jen těžko se ubrání mediálnímu tlaku. To co se kolem paní Heleny děje, jen a jen její věc. Nám ostatním nikdo do talíře nevidí,proto snad nemusíme nakukovat k ní.Přeju ji jen to nejlepší a těším se ještě dlouho budeme na jejich koncertech pařit a dobře se bavit. *2*
    • Pavol

      absolútný súhlas Helenka je fenomenálna pani speváčka aj dnes moc jej držím palce

  • Ak sa Vám Helča nepáči fajn, ale tu by ste mohli začať preberať jej kariéru a nie jej manžela. *16*
  • Co se týká Heleny,byla opravdu dobrá,ale ta doba je už minulost.Souhlasím s příspěvky,ve kterých čteme že slávu a oblíbenost pokazil její nynější manžel.Je nechutné stále poslouchat a dočítat se jak se stále soudí.Jak má stále málo a chtěla by víc a soudí se o miliony.To že má na krku chamtivce který má oblibu v soudech-budiž,ale že se soudila s "kamarádkou" Martou Kubišovou,to je už docela síla.Jistě má na tom Michal podíl,ale copak nemá Vondráčková mozek?Je nesvéprávná? Vrána k vráně sedá a proto nejen M.M.stojí charakter za velké H....,ale H.V.Na její koncert bych nikdy nešla,bylo by mě to protivné a navíc mám ráda dámy které stárnou s grácií a né skoro 70-leté ,které ze sebe dělají 30-leté.
  • Niekoľkotisícový dav ľudí na preplnenom žilinskom námestí 1.6.vo večerných hodinách od 21.30 do 23.40 hod.neutíchajúco tlieskal českej DIVE Helenke Vondráčkovej,ktorá svojim spevom,tancom a báječnou choreografiou dostávala ľudí do varu,ani po poslednom prídavku sa s ňou nechceli rozlúčiť a potlesk znel ešte aj krátko po polnoci* *14*
    • Vážený pane "Pavol",
      chci říct, že s názorem "JS" na Váš příspěvek plně souhlasím. A dodávám: Tohle je stránka Martina Michala, a ne jeho manželky. Vaše příspěvky na stránkách Osobnosti.cz - konkretně u HV (jako Pavol a taky pod pseudonymem) jsou už opravdu trapné. Vy nevnímáte realitu? Kde to žijete?
      • ....a ještě pro úplnost dodávám, že tu stránku Martina Michala (jako správce a managera) jsem myslel ironicky -aby jste rozuměl......
    • Jenže ty lidi přišli hlavně na městské slavnosti ne jen na Helenku Ondráčkovou. Helenka Ondráčková musí díky svému muži a špatnému charakteru přesouvat své koncerty do menších prostor nebo je rovnou rušit už i na Slovensku taková je realita ani K.Vágner nepozval na slavnost tuhle "Divu" stejně jako loni Hana Zagorová *1* Její skutky jsou neomluvitelné a lidem se dokonale zprotivila *15*
  • Četl jsem, že Vondráčková musela v Rokycanech rozdávat lístky zadára a rodina jí vzkazuje v P.Světě, že nemají zájem o usmíření, protože se chová nemravně a lže.
    MM má údajně dítě, které porodila jeho právnička.
    Jak dlouho ještě Helena vydrží maskovat své neštěstí ?
    Dokáže se zbavit ještě Michala ? Už přece musela prozřít !
  • Helenka k částce 1,3 milionu přišla tim že spočítala:plakáty,pronájem divadla natištění a dalších věcí v takových věcech je milion a víc jako prd...Pam:Helena má hitů tři prdele(viz rádio vodopád) a takovýto komentář bych napsal i kdybych Helenu nemiloval *14* všichni kdo tady Helenu pomlouváte se zamyslete nad sebou a hlavně nad tím co jste dokázali vy!!!asi nic co? *16*
    • asi tak no *4*
  • Já se musím smát, poté, co se helena vrátila z dovolené, všechny příspěvky pod diskusemi, které byly k normalizační heleně nelichotivé, byly smazány. Michale, to jsi měl, co dělat, viď, to ti to dalo hodně práce a zkus si představit, co si o té tvé mega starr opravdu myslíme, za rámeček by jsi si to nedal a helena také ne. Opravdu michale, její písně už neberou, jsou ohrané a nedá se to už poslouchat, tak se s tím smiř. Možná by pomohlo, kdyby jsi začal zpívat Ty, to by byly hity a vás obou, to by se rádia přetrhla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit