Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soudy, pře, bulváry..., soudy, pře, bulváry..., soudy, pře, bulváry...a k tomu velká chuť na money... *7*
  • Helena Vondráčková a černá stavba? To se mi nezdá.
  • Lidi, lidi!!! Jak jste hrozně zlí, nebojíte se?
    • Vy sama budete asi hrozně zlá, neboť nedokážete ani nic pojmenovat, nic trefně popsat, nic rozebrat - váš výkřik je jen hysterický výkřik ze Tmy do Tmy. Nebojíte se??? *13*
  • Lucii Vondráčkové to na TýTý velice slušelo, je to krásný pár, (narozdíl od tety heleny a nosála), škoda že nevyhrála, velice jsem jí to přál. Je dobře, že teta helča je na dovolené, protože zase ani po ní pes neštěkl, nebyla ani v nominaci, je už stará a nezajímavá a zkazila si sama svůj mediální obraz, heleno vondráčková adié. Měla by jsi zůstat na floridě.
  • www.youtube.com František Sahula Helenka se vdává
  • Nikdo mě nezbaví dojmu, že Vondráčková na všechny lidi okolo sebe hází samou špínu. Každý, kdo je při smyslech, mi musí dát za pravdu, takže chabé obhajoby hrstky fanoušků, co jí ještě zbyly, mě nijak nedojímají. Za posledních pár let zaplnila bulvár tak jako nikdy za celou svojí kariéru a co jsme se tam dočetly?? Samé soudy, napadání, veřejné výčitky atd. Takže děkuji,ale paní Vondráčkovou už fakt ne.
  • Já jsem si přečetl rozhovor v instinktu s helenou vondráčkovou, zajímalo by mě, jak přišla k částce 14,5 mil. Kč a jak přišla k částce 1,3 mil. Kč ve sporu s paní Martou Kubišovou, vždyť je to nereálné, buď lidi na vondráčkovou půjdou nebo ne, fakt je mi divné, jak k tomu číslu došla.
  • Nevím, jaký nový hit má HV v posledních letech, dlouhou noc za hit nepovažuji, to je uměle stvořené, ale co jinak nazpívala? Nic. Operní arie si raději poslechnu v originále a jinak bída, bída, konec kariéry.
  • Pani Helena bude v Nemecku ocenená,vybrali ju medzi šesť najvýnimočnejších popových DIV v Europe,ktorá lná česká speváčka sa môže niečim podobným prezentovať *14* Helena je naozaj len jedna,neustále to potvrdzuje svojimi vypredanými koncertmi a veľmi sa teším na jej určite báječné DVD Helena ON Broadway *14*
  • HV se snaží zachránit svoji zničenou kariéru aspoň na Slovensku, protože ví,že Češi ji dávno odepsali, tak je na Slovensku pečená vařená. Jsem zvědavá, jak dlouho ji to vydrží tam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit