Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V Brezne 25.2.vypredaná športová hala ležala excelentnej HELENKE *14*pri nohách.jej báječný a fantastický spevácky a tanečný výkon si absolútne podmanil všetkých zúčastnených,ktorí niekoľkonásobnými standing ovation zas a zas tlieskali Helenke,atmosféra bola úžasná *14* *14* *14*Helenka musela dlho pridávať,bola jednoducho očarujúca,verím,že jej takto skvelo vyjde celé tohtoročné turne,ona si to zaslúži vrchovatou mierou,žičím jej z celého srdca *14* *14*
    • Pavol, Ty máš potrebu pravidelných cyklov popisovať nám tu stále to isté?
      Píš si denník a nestrápňuj Slovákov tým, že na seba opakovane upozorňuješ na tejto stránke. Verím, že aj Ty si úžasný, excelntný, očarujúci, milý, skvelý, fantastický a máš aj absolútny spevácky a tanečný výkon.
      Raz to stačí povedať.
  • *16*
  • "Stará vondráčková se úplně pomátla, vona se furt vystavuje s tím svým manžílkem a pořád si myslí, že ji lidi mají rádi. Ona vůbec netuší, že ji tři čtvrtě národa nebere, že se jim zprotivila a furt bude lézt do tisku a bude a bude, jen když bude v aha nebo v blesku a bude se o ní psát, že se jí lidi smějí, to prostě nedokáže pochopit. No, kdo nemá z hůry dáno, v apatice nekoupí." Raději to dávám do uvozovek, co kdyby.
  • zdravím nevíte někdo,jak se jmenuje písnička H.Vondráčkové,kde zpívá jsem stále stejná už od prvnich dní, kdy líbal jsi mých 17 a učil jsi mě snít atd. díky za odpověd
    • Jery pesnička sa volá Jsem stále stejná.Helenka sa celý svoj život drží kréda;Praj a bude ti priane.Je nielen báječnou a fantastickou speváčkou ale aj náramne milou a príťažlivou dámou,v jej spoločnosti sa cíti človek veľmi príjemne *14*stretnutie s ňou je pre mňá vždy prekrásnym sviatkom a tým najmilším darčekom,Helenka sama je dar z neba,nesmierne si ju vážim a milujem ju už pekných pár rokov,dosiahla na medzinárodnej scéne obrovské úspechy,žiaľ závisť a zloba niektorých nepozná hraníc
  • Nevíte někdo jestli už porodila Gavlásková ? také jsem slyšela a četla že údajně děcko čeká s Michalem prý nesmí Gavlásková přes práh Helenina domu *16* jestli je to pravda tak by jí Helena měla ještě vlasy vyškubat *10*
  • Helena je ojedinele svetlý a výnimočný spevácky aj ľudský zjav,všade kde účinkovala(Brazília.Japonsko,Austrália,Kanada,USA,Nemecko...)si natrvalo podmanila srdcia mnoho tisícov ľudí na celom svete,spieva ôsmimi jazykmi,báječne tancuje,má fantastické choreografie,skvelo vyzerá,spieva zlatým hrdlom a zlatým srdcom.Predala 10milionov nosičov a čo sa týka jej súkromia,Helena sa len bráni a na šťastie sa môže oprieť o svojho manžela,im bulvár lživo a cynicky ubližuje celé roky
  • helena vondráčková za celou svojí kariéru pro mě představovala a představuje čtvrtou skupinu umění, líbivá holka, co udělá pro prachy cokoliv, nyní k tomu přidala soudy, ten soud s kamarády a s paní Martou Kubišovou byl zbytečný a na nic, pí vondráčková nestydíte se .
  • pro MB 50-nice jsou sice některé sádelnaté,strhané,ale mají také kolem sebe kupu dětí a spousta let dřiny.HV žádné děti nemá,trdluje na pódiu a dřinu taky nezná,za vše bere neskutečně velké peníze,za které si ten obličej,prsa a spoustu dalšího koupí.Tak proč hned urážet obyčejné ženské že jsou sádelnaté a zapšklé?.Myslím že kdyby HV vychovala 3 děti a musela se starat o domácnost,chlapa děti rodinu,tak to bude taky o něčem jiném.Mě osobně připadá,že též ze sebe dělá mladici.Ze zadu liceum,ze předu muzeum.Ke každému věku patří něco jiného,ale myslí, že k 60 letům určitě né minisukně.A soudy?Trapné a ponižující-na popularitě jí to nepřidá.A že má víc síly a energie?a z čeho má být taky utahaná?Nevím zda MB tou usazenou matronou není a nebo jí nemá vedle sebe *1*
  • Milá paní Helenko,přeji Vám i nadále vyprodané Lucerny a stále takovou profesionalitu,se kterou se lidem dokážete rozdávat.Bohužel nejen media zaměnila svobodu slova za nactiutrhání.Bránila bych se také,být na Vašem
    místě.Je mi líto,že někteří z Vašich kolegů Vám ve Vašich sporech fandí mlčky,i když ví, že se bráníte i za ně. Ale stále je mnoho lidí,kteří obdivují a oceňují Vaši všestrannost,Váš poctivý přístup i Vaši hvězdnost bez hvězdných manýrů. Přeji Vám ať jste stále šťastná i ve svém osobním životě!
    • O vyprodané Lucerně si může tahle zpěvačka bez svědomí nechat zdát velké části příznivců se za soudy zhnusila to se ukázalo několikrát např. zrušená státní opera a propadák ve slavíkovi a nactiutrhání ? s tím musela jako známá zpěvačka počítat když si brala člověka který seděl má dluhy a byl 4x rozvedený a proč by jí někdo v demokracii fandil mlčký ? co je to za hovadinu ? i ti kteří jí jako fandí-pochlebují si říkají pak doma jistě svoje... její jediná záchrana je rozvod protože šťastná být už dávno nemůže *7*
  • Pani Helenka ste veľmi statočná tak ako to povedala pani Baudyšová na Vašom jedinečnom a fantastickom koncerte v Lucerne,napriek Vašej ťažkej situácii akou je strata milovanej osoby ste si svojím srdečným a brilantným tanečným a speváckym neskonalým umením podmanila a očarila vypredanú Lucernu,stojím pri Vás milovaná Helenka a zo srdca Vám ýelám nech sa Vám ešte dlho darí rozdávať svojím zlatým hlasom a srdcom lásku,radosť a šťastie,v súkromí len to najlepšie *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit