Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes jsem zjistil zajímavou zkušenost, náhodou jsem pročítal na internetu zprávy a to i AHA, byl tam článek o heleně vondráčkové, jak drží dietu a byla k tomu diskuse a ne zrovna lichotivé příspěvky, odpoledne již tam žádné příspěvky nebyly, zřejmě náš národní poklad už nepřipouští diskuse pod články, protože to by se něco dočetla, to jen tak pro informaci.
  • Já nemám rád helenu vondráčkovu ani jejího muže, jsou mi oba dva svými nesmyslnými soudy děsně protivný,na její koncert bych nikdy nešel a písničky neposlouchám, ale psát nebo spekulovat o tom, že je mm otcem dítěte gavlasové,jak jsem si někde přečetl na internetu, je mi tedy silně proti srsti a nelíbí se mi to.
    • Já tomu i věřím o jejich intimním vztahu se mluví velmi dlouho Gavlasová žádného partnera prý nemá tak kdo je otcem? proč to nezveřejní? existují i krevní testy na místě Vondráčkové bych test vyžadovala !!
  • Od té doby, co se pořád soudí, u mě dost klesla. Ten Martin Michal ji dost silně táhne ke dnu, vždyť ona taková vůbec nebyla. Heleno, vzpamatujte se, podívejte se, co děláte!!!!
  • Paní Heleno,
    vyjadřuji Vám upřímnou soustrast. Ztráta tatínka je určitě bolestná záležitost. Vždy jsem ráda poslouchala vaše písničky, zpíváte skvěle. K Vašemu osobnímu životu, bych akorát podotkla, že jste hodně lidí popudila svým sňatkem. Podle mě Váš sňatek Vám vysloveně uškodil i v profesní kariéře, v některých momentech se choval jako hochštapler. Myslím, že jste s ním žádné velké terno neudělala, ale i tak Vám přeji hodně štěstí i zdraví a to i v osobním životě.
  • to je zajimavé heleni manžel a ta právnička gavláskova čekají prí děcko jestli to je pravda pani heleno rozvedte se to bude lepší *5* než koukat natěhotnou ženu než přeskočit prach udělejte to pak bude váš bratr mít rád a všichni vás budou mít rádi to vaktaděkují za pochopení jestli vas to baví mě určitě ne poslouchat se musí
    • To je strašný skandál došlo na slova Heleniny rodiny taky jsem to dnes četla na internetu to už přece nelze tolerovat! Heleno! vzpamatujte se a co nejrychleji se rozveďte nebo vás to zničí nadobro! rodina by jí měla pomoci dřív než bude pozdě... *8* co její starší sestra která tak obhajovala MM to bude dělat i teď ? hrůza !
  • p. Vondráčkové je mi líto, už nepatří mezi nejlepší a to proto, že má hlavu plnou jen soudů a jak vymoci co nejvíce peněz. Zná jen soudy a soudy HANBA. *12*
  • Já jsem si myslel, že stará vondráčková drží smutek, ale ona poskytuje rozhovory, jak na běžícím pásu a vysmátá je jak lečo
    Pane Vondráčku a paní Lucko Vondráčková upřimnou soustrast a pokud to půjde vše nejlepší a hodně zdraví do roku 2012.
  • Paní Vondráčková, upřímnou soustrast. Vím, že i když se k Vám tatínek nezachoval několikrát dobře,omlouvala jste jeho zaslepenost věkem a měla jste ho stále ráda.Hlavně pro to krásné dětství, které Vám s maminkou vytvořili a na které ráda vzpomínáte. Přeji Vám hodně síly a hodně dalších úspěchů. Máme Vás rádi.
  • Mně je líto Jiřího Vondráčka a jeho rodiny, celých 10 let se o tatínka staral a nakonec musel ještě vyhovět " slavné sestře", aby pohřeb se uskutečnil podle ní, když ona chtěla trdlovat na pódiu sladké mámení. Je opravdu slušný člověk, protože po tom, kdy jeho "slavná sestra" nechávala křtít knihy a nechala jeho rodinu a tátu všude pomlouvat, s ní ještě mluvil a ve všem jí vyhověl. Mě by jen zajímalo kolikrát "slavná sestra" pozvala tatínka na hausbot, ale to jen tak mimo.
    Pane Jiří Vondráčku upřímnou soustrast.
  • Paní Vondráčková upřímnou soustrast. Je mi líto Vaší ztráty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit