Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Helena sa nedostala do prvej desiatky,ale podstatnejšie je,že jej koncerty sú vždy beznádejne vypredané a sú na nich ľudia všetkých vekových kategorií od 7 do 70 rokov.Helena je slniečko a jej hlas hojivý balzam na srdce aj na dušu.Jej milé pesničky liečia,nech nám ešte dlho spieva a svojím spevom rozdáva lásku,šťastie a radosť *14* *14* *14*
  • Vondráčková těžce ostrouhala ve slavíkovi a nedostala se ani do první desítky kde naopak její vrstevnice bodují *3*
  • Helena je významná Osobnosť českej kultúry,žiadna iná česká speváčka sa nedokázala s tak obrovským úspechom presadiť na zahraničných podiách iba ona,milujú ju v Japonsku,austrálii,Kanade,USA,Poľsku...všade kde účinkovala je o ňu veľký záujem aj dnes.Fenomenálna,fantastická a nevšedne multitalentovaná Speváčka je aj náramne pôvabná,príťažlivá a milá Dáma s Láskyplným a Láskavým Srdcom, v Helenke sa snúbi zlatý hlas so zlatým srdcom *14* *14* *14* SrdiečkovoSlniečkový človek *14* *14*
    • Aby jsi se n.....al z Helenky!!!!
    • Pavol, keď chceš niekomu písomne vyznávať lásku, tak sa nauč najprv slovenskú gramatiku. Ty si školák, alebo dospelý chlap? Ten text Ťa veľmi
      nectí.
  • Dříve jsem Vás měla velmi ráda a měla jste můj obdiv,mrzí mne,že Vaše vrstevnice dokázaly udržet decorum a zestárly do vážených dam a Vy stále nesmyslně dokazujete všem jak jste mladá,ale opak je pravdou.Začínáte být svému okolí protivná a to promiňte je naprosto zbytečné.Každý věk má svoje tak proč neberete život tak jak běží a proč se honíte za bludnou představou mládí?Myslím,že Vaše snaha s každým se soudit a Váš spor s paní Kubišovou Vám jen ublížil a odebral fanoušky.Nebylo by lepší se ctí,sice pošramocenou,odejít??S úctou Sylva
    • Tak jde o to, že nezestárla dle vašich , s odpuštěním, telecích představ do usazené matrony, nebo , že se s každým soudí?? Helena V. bere život tak, jak běží. Má ovšem víc síly a energie, ke všemu i víc půvabu, než ženy mnohdy o generaci mladší. Neznáte je snad, ty zapšklé skoropadesátnice, otrávené a sádelnaté? Já moc dobře. A že se soudí? A proč by neměla? Když jí někdo ubližuje, píše lži a pomlouvá, je jediný důvod, proč by si to měla nechat líbit. To snad je nějaká úchylka z dob minulých, radši si nechat všechno líbit a hlavně neupozorňovat ¨na sebe. Vondráčková naštěstí nemusí. Má můj obdiv.Nejen za to, jak zpívá. Ale taky za tu sílu.
      • *15* *15* *15* Můj ty Tondo kudrnatej, to jsem se zase nasmál... *1*
  • Paní Vondráčková, nikdy jsem nebyl váš velký fanda, vyznávám jiný styl hudby, ale vážil jsem si vás pro vaši profesionalitu. Myslím, že za poklesem vaší popularity stojí váš manžel. Ztrácíte své kamarády, a to je na tom všem asi to nejsmutnější. Vlastně je svým chováním sama odháníte. MM si za vaše peníze kupuje jen drahé hračky, prostě na vás parazituje.
  • helena je nejlepší
  • Nemám nic proti Heleně.Byla fajn než si vzala toho zkrachovalího hamouna.Ten jí stále ponouká a ona mu vše věří. CHudák.
  • Vondráčková by měla jít do důchodu a užívat si, brzo to vypadá na strýce Alzhamera z USA - KTERÝ UŽ JI NEOPUSTÍ!
  • jsem fanoušek Helenčiny neteře Lucky a pokud vím tak pan Vondráček,jeho manželka Hana a děti Lucka a David a pan patriarcha Vondráček se od paní Heleny odtrhly když si měla brát Michala a pokud vím Vondráčkovic rodina se též přklonila u kauzy Vondráčková vs.Kubišové k paní Kubišové a já se též přikláním k paní Kubišové,minulý režim jsem nezažila ale co jsem četla a co mi říkala mamka s baičkou tak si toho p.Kubišová zažila dost a je to nemorální že se paní Vondráčková soudí
  • Helenka je jednoznačně naše NEJLEPŠÍ ZPĚVAČKA. Neuvěřitelně dlouhou dobu si drží extrémně vysoký standard, neustále na sobě velmi tvrdě pracuje. Bohužel, v posledních letech ji podle mého názoru potápí současný manžel MM, díky kterému přišla o mnoho dlouholetých přátel a příznivců a získala obrovské množství nepřátel.
    • Obávám se,doctore007,že neznáte význam slova extrémně ani standard.Nechci vás v žádném případě urazit,ale o pěveckých hodnotách HV by se dalo dlouze diskutovat!Zpěvačka s největším rozsahem je Petra Janů,pro vaši informaci.A morálně by to prohrála snad s každým!
      • Největší rozsah ještě nedělá nejlepší zpěvačku. A Helena má, co Petra Janů nikdy neměla a mít nemůže. Kouzlo, půvab, křehkost a to nevysvětlitelné cosi, co dělá hvězdu. Že probíhá spousta sporů, je pravda, i to, že ji to v očích mnohých poškozuje. Jenže, když vezmete jeden případ za druhým,HV má pravdu. A já jí fandím, dokonce ji obdivuji.
        • Hmmm, křehkost a půvab a něco cosi... To ano, to cosi žádná jiná nemá *15* Můžete jmenovat jednu kauzu, v keteré má HV pravdu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit