Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Helčo, frčí šrouby a matice, ty bohužel nikoliv.
  • Já tedy nevím, ale zase v aha bylo, že MM podává žalobu na pana Jiřího Vondráčka, hele stará vondráčková vzpamatuj se a zastav to, tvůj brácha se staral o tátu, ty ne, to že jsi byla za ním v nemocnici, nic neznamená (a tvoje slzy na pohřbu, také fraška) a že dle informací z tisku se tvůj muž MM soudí o každej prd, je všeobecně známo. Bráchovi určitě nejde o tvoje prachy, ale chce poukázat na to, že MM není svatý ani dokonalý, kdyby byl dokonalý nejsi jeho pátá manželka. A Martin Dejdar se jistě k celé kauze vyjádří sám, pokud se nebude bát MM. A co se týče Kateřiny Brožové, chlap by měl být genlemann, Kateřina není zpěvačka je to především herečka a potom zpívá, to helčo, tvému muži nedošlo. Bylo to trapné a tohle bude trapné též.
    • Je pravda, že se MM naprosto zbytečně obul do Kateřiny Brožové tím svým ubohým bulvárním výrokem, on, který se rád pasuje jako bojovník proti bulváru!!! Prostě - stejný bojuje proti stejnému!!! Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá..., a někdy "vrána vráně oči klová"!!! *16*
  • tak judr. od vondráčkové má konečně potvrzeno, že hv je ojetej mercedes a patří do důchodu, super.
  • Koukám, že můj příspěvek byl nežádoucí... Kdo říká, že Vondráčková byla v době svého dávno ztraceného mládí na potratu, je velmi velmi velmi ošklivý lhář. Kdo říká, že Vondráčková byla milenka s. Štrougala, je taktéž velmi velmi velmi ošklivý lhář... A teď mě ten její vylhaný a ulhaný JUDr. zažaluje, béééé. *12*
  • Helenka je mojou milovanou speváčkou jej zlatý mezosoprán má naplňa láskou a nehou,spieva úžasne precítene,vážim si ju aj ako báječného človeka,je milá ,úprimná a prirodzená,koncert v Bojniciach bude vypredaný a nálada aspoň taká ako v Brezne *14* *14*
    • Lenka, alias Pavol, v Bojniciach nemáte lepšiu kultúru? Smutné.
  • Helena Vondráčková je fantastická zpěvačka a skvělý člověk. A v tomto prohnilém, zkorumpovaném státě se obdivuji každému,kdo se vzepře bulváru a bojuje proti němu.Kdyby to dělal každý koho špiní asi by si tolik nedovoloval.A vy všichni(čtenáři bulváru) co ji tady špiníte, s tím bordelem co tady panuje asi souhlasíte. Nesaháte jí ani po kotníky. A svatá paní Kubišová nemusí být věčně svatá. Ta má radši psy než lidi.
    • Já bulvár nečtu, je mi ukradenej,nemám ráda tu špínu,kterou šíří, ale Vondráčkovou stejně nemám ráda, za svoji situaci si může jen a jen sama. Vím o ní hodně jen z doslechu a to ani bulvár číst nemusím, bulvární noviny jsou zadarmo drahý. Ve svém okolí neznám nikoho, kdo by měl Vondráčkovou rád, odvrací se od ní většina jejich fanoušků, protože se jim svým chováním zhnusila a ani se jim nedivím. Zbyla z ní jen troska, která okolo sebe kope, jak může a všude se cpe, aby zachránila svoji zvadlou kariéru.
    • helena vondráčková je podrazák a proti paní Martě Kubišové regulérně prohrála, ostatně prohrála i s Václavem Neckářem. A když se někdo vystavuje bulváru, tak jako ona, tak se musí smířit s tím, že po ní půjdou, ona sama dává do tisku svoje fota z dovolené, z hausbotu, tak co čeká, že jí budou jen opěvovat a za co, že kazí vkus mladým lidem, že je bezcharakterní a bezpáteřní, za to jí má někdo obdivovat, fanoušci ať jí tleskají a chodí na její koncerty, ale nám, co se nelíbí a nesouhlasí s ní, to neberte, máme prostě jiný názor, je to pro nás soudružka zpěvačka.
    • Helena Vondráčková byla dobrá zpěvačka, ale jako člověk nestojí za nic. Pro peníze a poslední zbytek popularity je schopná snad všeho. To co poslední léta předvádí ze svým nemravným manželem, který káže o morálce a přitom byl zavřený a nachází se v exekuci je do nebe volající hnus! o p. Kubišovou se neotírej tvoje pohaslá hvězda jí nesahá ani pod kotníky !!
  • Helena je super *14*teším sa na jej dvd Helena On Broadway aj na jej narodeninový koncert u nás v Bojniciach *14* *14*
    • Tak se těš, uvidíš přestárlou zombie se silikonáma, hlavně si kup co nejdražší lístky.
  • Na Slovensku možná ještě je trochu populární, protože tam se ty její skandály asi tolik nerozebírají, ale tady v Čechách si každý myslí své a všichni se od ní odvrací, její vlastní vinou.
    • Její starý hlas už není hezký měla by to pochopit a uzavřít svojí poničenou kariéru na SK se nepsalo jako u nás o její bezcharakternosti tak ještě něco vyprodá ale u nás má utrum sice se cpe kde se dá ale zájem není zhnusila se lidem i smetánce je pouze trpěná *15*
      • Já si myslím totéž, ona se všude cpe a pak si stěžuje, dává fotky, dělá videa z hausbotu, ona si myslí, že nad ní není a ty fanoušci jsou k smíchu, tak ať si jí nechají vytesat do mramoru, ona hv je prostě odepsaná, jen o tom neví. A to její turné, to bude propadák, zase se budou svážet na ní lidi, kdo má IQ na ní nepůjde a nic si od ní nekoupí a těm hlupákům, kteří kupují její CD a DVD to přeji a helčo nasol to,co nejvyšší ceny, když jsou lidi blbí,tak ať platí a tobě bude dobře, budeš si myslet, že tě lidi mají rádi, omyl helčo, nemají.
        • Vidím, že se tady ozývá typický vzorek stádních a ještě k tomu zlých lidí. Jen tak dál, takoví se pomocí "senzačních" zpráv z medií manipulují nejlépe.
          A propos - Vy se s paní Vondráčkovou znáte, že ji tak familierně oslovujete? No ano, úroveň je úroveň......každý je na té své, že.
  • tak bych řekla, že Helenka jde pomalu,ale jistě do háje. Všem lidem se zprotivila svými nesmyslnými soudy,nikdo ji nemá rád a ještě je tak sprostá,že napadla paní Martu Kubišovou a pana Neckáře,své staré kamarády, je vážně ubohá. Její popularita jde rapidně dolů a může si za to sama.Vinu na tom má i ten její povedenej manžílek,nechápu, kam dala oči.Kdyby měla pořádnou rodinu a děti,tak by měla jiné starosti a nemarnila by čas věčným napadáním svých kolegů a ostatních lidí.Je mi jí líto,svým způsobem nešťastný člověk.Prej zas napadla pro změnu Frekvenci 1,že nehrajou její písničky,to akorát svědčí o tom,že je hamižná a jde jen po penězích. Za chvíli po ní ani pes neštěkne. Já jsem ji nikdy neměla ráda,ale těma soudama se mi zprotivila ještě víc. Její smůla,je na tom bita sama, tak velký úbytek fanoušků a popularity nikdy nevěstí nic dobrého.
  • Hele, a nechcete si jí na tom Slovensku nechat? Nám by to nevadilo, pí vondráčková by si měla znovu přečíst článek o sobě - pýcha je směšná.
    • tebe by si měli nechat ale někde na sibiři!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit