Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
901 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pepes

    Je to zasrana krava at se vrati do hrobu cubka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Re:tterezka

    Ty seš jednoduchá!!!
  • Prosim, kdyby nekdo mel pisnicku "A ty se ptáš co já", mohli byste mi ji poslat na mignonne@seznam.cz Diky
  • ahoj jak chodíš na ty plastiky stejně vime že ti je 150 let
    • Re:

      Tomu človíčku co psal 16.1. 2006
      Závidíš že ona na to má a ty ne? To víš to je dřina a práce odvedená za kterou si může pořídit co chce dokonce i plastiky.
      150 let jí určitě není ale i přesto na její věk umí dobře zpívat do toho tančit a stepovat.
      To ty by si asi těžko dokázala že?
      Já vjejich letech a dělat to co dělá pani Helenka že zpívá do toho tancuje nebo stepuje já bych tam padla na pusu.
      To chce trénink a jen trénink.
      Nezáviď a makej na sobě pak možná toho taky dosáhneš a budeš vklidu a budeš si moci pořídit taky plastiky čau *10* *5* *16* *8*
  • Sama bych to lépe nenapsala!!!
  • Je perfektní

    Helena je prostě profesionálka , je vidět , že na sobě celý život tvrdě pracovala a zasloužila by si více ocenění. Je pravda , že v Čechách se bohužel úspěch neodpouští a v hloubi duše závidí. Heleno pokračujte ve své profesi co nejdéle.Věřím , že je spousta lidí, které Vaše písničky těší a hladí po duši stejně jako mně. Přeju Vám hlavně pevné zdraví, štěstí a hodně lásky. Věra
    • Re: Je perfektní

      plně souhlasím.
  • Nabídka, či troufalost

    Dobrý den.Paní Vondráčková, zajímá mne, zda máte pouza své dvorní textaře, či zda se nebráníte novým nabídkám.Píši texty, jsou to spíš příběhy ze života, žádná,,divočina''.Potěšilo by mne, pokud by jste některá dílka chtěla shlédnout.Děkuji Laďka
  • ubožáci

    Všichni , kteří v tomto diskusním fóru plivají na Helenu, ať se nejdříve podívají na sebe a na to, co dosud dokázali! Je mi těch ubožáků líto, protože takové reakce pramení pouze ze závisti!Nejsem skalní fanoušek, ani čtenář bulváru. Moje inteligence mne nedovoluje plivat na kohokoliv,koho dobře neznám.Zkuste se nejdříve zamyslet, než něco napíšete a neubližujte, když nemusíte.
  • Kdyby šla z placu a uvolnila místo mladým, tak udělá líp. Je už trapná a nudná, hlavně že si nechala vycpat kozy silikonec kometa. ahoj
  • Je nejlepší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit