Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
901 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pozdrav

    Dobry den Heleno chci vam pogratulovat jste dobra spe vacka a moc se mi libite jste fakt super vase faninka paja *4*
  • pls

    poslete mi plosim nake vase pisnicky
  • Poděkování

    Milá paní Helenko, moc Vás zdravím, přeji hodně zdraví, štěstí a děkuji Vám za knihu - ve které ničeho prožitého a udělaného nelitujete. Právě jsem ji dočetla a jsem ráda, že jsem její majitelkou. Moc mi pomohla při některých již prožitých věcech a také ničeho nelituji. Ještě jednou děkuji. Vaše posluchačka Dana
  • Pro Helenu

    Dobry den!Prestavim Vam jmunuju se Vaclav Zvonecek *3* .Je mi 24let.Jsem neslysici ale dobre mluvim.Jsem z Plzne.Strasne Vam moc a moc prosim chci s vama na koncert tancit napr vy budete zpivat a tancovat.Ja strasne red tancuju a posloucham hudbu.Znam Prahu.Chodil jsem do skoly neslysici v Praze v jecne ulici a byl jsem na internate 12let.Strasne vas moc a moc prosim chci s vama na koncert tancovat.Jste moc dobra a vy pekne zpivate.Moje adresa je Vaclav Zvonecek,Źlutická 30,Plzen- kosutka,32329 *3* .Napiste Nam.Dekuji Vam moc.Zdravi Vas VASA *3* *14* *4* *14* *5*
  • foto Helena

    Helenko, mám z Vašich vystoupení nějaké fotografie z doby před více jak 30 lety. Pokud máte o ně zájem, pošlu e-mailem na Vaši www stránku. *4*
  • HELENKA

    Je to *4*
  • Helenko,

    moc Vám fandím a obdivuji. Byla Jsem na natáčení Vaší Dlouhé noci a moc se mi to líbilo.O to víc mne mrzí články a tahanice o peníze v různých bulvárech a projevy Vašeho manžela, který Vám jen škodí a odvrací od Vás nejen bývalé kamarády, ale i fanoušky. Léta dřiny a úspěchů,Váš velkolepý návrat na výsluní tímto kazí.Chápu, že je Vaší oporou, ale sundejte růžové brýle! Lidé, kteří ho znají z dřívějška mohou vyprávět, co je to za člověka.Přeji Vám hodně zdraví, síly,štěstí a zůstaňte tak fajn jako dosud.Máme Vás moc rádi, jste prostě skvělá! *14* *14* *14*
  • Helenka

    Pani Helenka je velmi dobry pani spevacka. Stele jej fandim a to vlastne od veľkej éry Zlatých rokov ked bola v prvej trojke uznávaných a stále aj nadalej uznávaných speváčok pani Gombitovej a pani Zagorovej.Takéto speváčky už viac nie sú. Takže drťžím stále palce tomuto trojlístku- V+G+Z s pozdravom Duško Bratislava *3*
  • divím se

    této osobě ,že nemá soudnost *9* *9* je až někdy směšná
  • nechte žít

    Jsem rád, když o někom čtu chválu, je pravda, že Heleny je dost nejen na obrazovkách, ale i v rádiu. Ale proč ne?Spíš mě mrzí ta hanebnější slova, i když každý na to má právo, je přeci demokracie. Pokud se Marta rozhodla po revoluci opět s Helenou stýkat a pracovat věděla sama asi proč, kdyby nechtěla vyhne se Heleně obloukem nebo ji dodatečně pošpiní. Víme snad, jaké bylo zákulisí? A není to už za námi, pořád se jenom ohlížíme dozadu a hledáme nějaké pitomosti. Heleno známe se dobře a já si tě nesmírně vážím za to, jaká jsi. Pracovitá nejen v hudebním žánru, ale i doma na zahradě. Málokdo by dokázal za jeden den udělat tolik práce co ty.A prosím tě až budeme spolu někde na kšeftě, že mě zase vezmeš domů na Zbraslav. A jen pro Vás, myslíte si že sobecká osoba by vás nenechala jít z odbočky na Řitku. Helena sobecká není a tak zajížďka 10 km ji nedělalo žádný problém, bála se aby se mě v noci ve tři ráno něco nestalo. Heleno pracuj i nadále ve velké pohodě a hlavně klid. Těším se na setkání. Pa Zdeněk *4* *14* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit