Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
901 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CD Zastav se a poslouchej

    Nabízím originálku,v případě zájmu,napište! *3*
    • Re: CD Zastav se a poslouchej

      No, to je docela trapný, přímo u jejího fóra prodávat její cd - si z toho kdejakej ... může dělat tržiště ... došly drobný na pívo nebo co? si pleteš forum s bazarem - na prodej máš inzerci trubko!
  • Jen a jen pro Helenku

    Helenko, jste vazně super zpevacka i super jako clovek. Mám domatéměř celou vaši discografii včetně dvou DVD. Vzdycky se s babickou preme. Ona má ráda Lucii Bílou no a já zase vás. Lucinka dobrý ale Helča je jen jedna říkávám pokaždé. Ještě nikdy jsem nebyl na vašem koncertě tak bych si to rád splnil. Doufejme jednou. Helenko přeji Vám a celé vaši rodině včetně pejska hodně zdraví štěstí lásky porozumění. Vám trpělivost, maximum invence, spoustu dalších super písniček jako dosu. Mějte se krásně. S úctou Mirda
  • eurosong

    to ze Vondrackova odstoupila je dobre,uz se tam nehodi,ale ze si nasla tak blbou zaminku,jako ze nejsou stanovena jasna pravidla a ze by to melo byt jako v Polsku,to je k smichu.Jo,jo,u nas uz se nechyta v Polsku alespon ma reklamu na nanuky. *3*
  • Moc fandim

    Je mi sice teprve 15,ale vim určitě že Helena je prostě nej!!!!Mám ji moc ráda a nechápu ty,kteří na ní plivou špínu.nejdříve se podívejte na sebe a potom až hodnoťte všechny okolo.Mluví z vás akorát závist!!!Taky máte proč závidět,vypadat v 59 letech tak jako Helenka je určitě snem mnoha žen.
    Helenko,jestli si čtete tenhle vzkaz,tak bych Vám chtěla říct jak moc Vás obdivuju.Mame doma hodně Vašich CD a já je poslouchám od rána do večera.Jste úžasná,JEN TAK DÁL!! *4* *4*
    • Re: Moc fandim

      moc dík, máš ve všem pravdu *14*
      taky ji mám moc ráda *14*
  • Přestaňte se furt navážet do Heleny!!!

    Helenka je nejlepší zpěvačka tady v tý trapný republice! Nevim, co proti ní furt máte! Má talent, pracuje na sobě a to, jestli má nebo nemá plastiky je podle mě její věc a i kdyby - proč ne? Já bych na ní šla taky - každý na sobě má něco, co by rád upravil...No a co, že nosí jeany, minisukně a vypasovaný šaty?! Když si to může dovolit, tak proč ne?! Je to krásná ženská! Helenko, přeju hodně zdraví, štěstí, lásky, úspěchů a pohody *3*
    • Re: Přestaňte se furt navážet do Heleny!!!

      Velice si vážím každého kroku paní Vondráčkové. I nyní nezklamala.Společně s paní Y.Simonovou jsou to opravdové dámy mezi českými zpěvačkami!! Jejich hlas je skutečný originál a každého slyšícího člověka příjemně pohladí. Přeji vše nej,nej.. Láda.
    • Re: Přestaňte se furt navážet do Heleny!!!

      nikdo jí přece neodsuzuje, naopak vždyť jenom kolik zažila prezidentů narodila se za Beneše. do školky chodila za Gottwalda, do školy za Zápotockýho, zpívala Novotnýmu, Svobodovi. Národní umělkyni dostala od Husáka, s Havlam byla kámoška a Klausovi spívala na mítincích,,, *1* *1* *1*
      • Re: Re: Přestaňte se furt navážet do Heleny!!!

        A má bejt? Závist či co? To je jen důkazem toho, že je to špičková hvězda, která se prostě drží, aniž by si to někde podplácela! Navíc je to strašně krásná, energická, hodná a neuvěřitelně milá ženská! měla jsem tu čest ji poznat a můžu říci, že je prostě úžasná!
        Helenka 4ever! *14*
      • Re: Re: Přestaňte se furt navážet do Heleny!!!

        trapnéééé *9*
  • kdy už vkus porazí mamon?

    Každý by měl být soudný a vědět kdy skončit.Helena Vondráčková byla dobrá zpěvačka, ale zpěvačky nezrají jako dobré víno a jistě by si i ona zasloužila pěvecký důchod. Je dosti trapné se dívat na 60 letou stařenu, opracovanou zázraky chemie a kosmetické medicíny dneška, jak se v jeansách či trapných mini snaží poskakováním na pódiích být za každou cenu in. *3*
  • ???

    Líbí se vám písnička Já vítám déšť alelůja *14*
    • Re: ???

      Jo líbí se mi ta písnička. *3*
    • Re: ???

      Vy dvě jste asi na palici, ne? To nestačí napsat jen jednou? *8*
  • ???

    Líbí se vám písnička Já vítám déšť alelůja *14*
    • Re:

      Helena je už docela stará neni krásná jako barbínka,ale má krásný písničky
  • Helenka

    je moc dobra osoba chci ji videt nejak se me to nedari jesi si to cte tak jii moc pozdravuju at je porad takovy jaka je at porad tak pekne zpiva vypada at je zdrava stasna to nejdulizitejsi 721972216 *4* kdyz te vydim jsem stasna
  • Proč taková hvězda

    nosí bílé gaťky pod černé šaty????? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit