Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
901 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Heleno už se proberte !!!

    Její povedený MM totálně ničí Heleně pověst a image hvězdy.Jestli letos nebude Helena ani třetí slavice a porazí ji hlasově netalentovaná neteř tak je to jen a jen jeho zásluha.Helena by měla urychleně ukončit spolupráci z MM než bude pozdě a ukončí svojí hvězdnou kariéru jako všem směšná paní.
  • Krásně krásná Helena

    Vážení čtenáři Heleniny stránky.Asi jsem trochu jinde,ale už mám plné zuby řečí o Heleně.Pořád čteme "nesmrtelná.,bránící se.,jdi do důchodu".Vážení,Helena byla,je a bude žena za kterou bych rád běžel nahý mezi trním a bos po střepech.Písničky paní Heleny mně pomohly ve chvílích,kdy jsem uvažoval o zbytečnosti bytí na tomto světě.Písničky paní Heleny mně pomáhají,když přijdu domů orvaný z práce.Písničky paní Heleny mně pomáhají ve chvílích,kdy mám pocit,že je dneska hnusně a bude hůř.Ano. chtěl jsem ukončit své já.Ano,štve mne chodit do háku. Ano,prší,partnerka je nepřijemná,v MHD mne šlápla na nohu čarodějnice.ANO.Přijdu,udělám si pohodu a pustím Helenu.ANO.A vím,že končit životní pouť sám od sebe je pitomost (věřte,může být i hůř-trochu pesouše).,být naštván v práci je blbina (rozčiluj se jen do výše svého platu.),a pršet přestane a nepřijemnou partnerku lze vyměnit třeba za kočku <třeba čtyřnohou,alespoň nereptá>.A vždycky to byla Helena,která mně dokázala dát do pohody.Díky Helen a i kdyby se protivenství všeho světa spikla proti Vám a lid Vás odmítal,vždy budou ti,kteří rádi proběhnou trním.
  • Helena byla,je a bude moji osudovou ženou

    Po kolenou za Helenou byl jeden pořad v TV.Já osobně bych dodal a klidně po střepech.Je mně 40 a co mně paměť sahá,vždy jsem Heleně fandil.Je to šikovná a chytrá a neobyčejně milá žena.Navíc je krásná.Pokusy o napadání.že ji pomáhá plastika jsou asi pravdivé.Ale vážení,vyhlazení vrásek pomáhají mladistvému vzhledu.Ale štíhlou postavu si musí udržovat sama. Podívejte se vy všichni Helenini kritici kolem sebe a mnohdy i na sebe. potkáváme každý den studentky,které vypadají jako koule.Navíc si vezmou moderní kalhoty pod pupík i níže a tričíško pod prsa a mezi to nám strkají na odiv své špeky.Myslím,že nejvíce kritiky přichází Heleně právě od takových "koček" a z řad mužů ,od chlapů,kteří by si mohli pískat i na prsty u nohou,kdyby měli doma takovou kočku jakou paní Helena je.Myslím,že veškerá kritika je jen a jen žárlivost.Dvacítky zavidějí,že nevypadají jako šedesátka Helena a chlapi možná závidějí panu M.M. a proto hledají chyby na Heleně.Navíc proč by chodila do důchodu?!Vždyť vláda chce odhlasovat důchodový věk,že se jej téměř niikdo nedožije.Tak ať nám k tomu zpívá i dále půvabná,milá a super Helena.Díky všem kteří ji fandíte.A kritizujicí osoby prosím pohleďte do zrcadla svých duší.Kolika lidem jste vy kritici dokázali dát radost?Helena statisícům.A vy?!!!!
    • Re: Helena byla,je a bude moji osudovou ženou

      S Vaším názorem naprosto souhlasím. Mně je 20 a Heleně fandím už odmalička. Mám ráda její písničky a její show, které nesjou rozhodně nudné, protože Helena jim dodává šťávu. Je krásná, inteligentní a k tomu ještě strašně hodný člověk. Obdivuji ji pro její vitalitu. Jsem o mnoho mladší a vím, že to, co Helena dokáže ve svém věku nezvládne leckterý čloěk v mém věku. Takže Helenu nechte na pokoji a běžte se podívat do zrcadla, jak vlstně vypadáte a běžtě si raději zaběhat, abyste měli postavu jako Hela. *5*
  • go, Helo, go!

    Hezky Hely!!!!!!!! *1*
  • Patrik

    Je neuvěřitelné jakou má v sobě v šedesáti energii jak je pružná jak jí to zpívá.Kam se na ní hrabe Bílá,Langerová o její neteři ani nemluvě...
  • Pozvánka

    Krásný letní den všem. Dovolujeme si vás pozvat na nový neziskový web http:/bluestar.tym.cz, kde si na titulní straně můžete přečíst minirozhovor s Helenkou Vondráčkovou.
  • Pozvánka

    Krásný den všem. Rádi bychom vás pozvali na nový neziskový web, kde je právě nyní článkem týdne již dříve pořízený minirozhovor s Helenkou Vondráčkovou. Přejeme příjemný pobyt a počtení. Naše internetová adresa je http://bluestar.tym.cz *3*
  • Helena

    Chci jen říct...Byla jsem na muzikálu Noc na Karlštejně...Do té doby jsem si myslela že Helena umí jak se říká,ale když Monika Absolonová začala zpívat písničku Lásko má já stůňu,měla jsem husí kůži a tajil se mi dech.Řeknu vám kam se na ní Helena hrabe.Takže mám jedinej vzkaz.HELENO MONika TE STRČILA DO KaPSY!!!JDI DO DUCHODU BO TĚ NEMU6U ANI VIDĚT
    • Re: Helena

      Kdo se skrývá za pseudonymy, je sám ubožák, česky správně tady píše málokdo, Monika Absolonová stěží vyprodá Lucernu, nemá žádný repertoár, možná zpívá dobře, ale to je vše, chybí charizma. A to mají jen superhvězdy jako Helena. Závist stíhá taky jen superhvězdy, proto po ní jde bulvár. Další ubožáci, co se přiživují na hvězdě. Honza
    • Re: Helena

      Clarisso co to tady kvákáš za blbosti nějaká protekční Absolonová Heleně nesahá ani po ty kotníký a to jak hlasem tak ani ničím jiným!!! ta se akorád hodila za tu čarodějnici v pohádce princezna ze mléjna *15*
      • Re: Re: Helena

        Hele Peťulko na nic jsme se tě neptala.Nauč se nejdřív psat česky a pak teprve kritizuj.Je vidět,že nejsi objektivní a že jsi nikdy nikoho jinýho neslyšel zpívat na živo jinak by jsi věděl o čem mluvím.Ta protekčnín Absolonová jak píšeš aspoň neplní bulvár trapnejma kauzama jako naše Helča.Víc lidí ji nemusí z tohodle důvodu.Takže se měj pěkně a adios *5*
        • Re: Re: Re: Helena

          Milá Clariss, ty máš o češtině co povídat!!! Nejdříve se nauč psát sama a pak kritizuj druhé!!!!! *1*
          • Re: Re: Re: Re: Helena

            Hele ty jsi začal s kritikou a nikdo se tě neprosil.Nepsala jsem to tobě.Tak nevim proč buzeruješ člověka za jeho názor.Ten tvůj taky nikdo nekritizuje.Jo a když už jsme u tý češtiny tak si přečti pořádně ten svuj první příspěvek... *15* *1*
  • Adam

    Byl jsem na Vašem koncertu k 60 narozeninám a musím vám napsat byla jste naprosto perfektní jak hlasově tak vzhledem i tancem.Byl to pro mě nezapomenutelný zážitek na který nikdy nezapomenu a za který Vám děkuji.Zpívejte co nejdéle jste u nás v česku nenahraditelná!!! *14*
  • Helena je bezkonkurenční česká zpěvačka

    Heleno jsem rád že stále zpíváte jste stále velmi dobrá zpěvačka a taky stále puvabná žena.Proto si nic nedělejte ze závistivců a nepřejícných lidí kteří vás pomlouvají v nechutných diskuzích na netu jsou to v drtivé většině nespokojení zakomlexovaní lide co sami nic nedokázali a jen kolem sebe plivou.Přeji Vám mnoho zdraví a spoustu dalších uspěchu ve zpěvu. Jinak Vaše nové cd je skvělé škoda jen že již netočíte nové videoklipy s pozravem Petr *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit