Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Helena vypadá

    líp než v padesáti je krásná a má stále krásný hlas přeji mnoho dalších úspěchů a těším se na další cd jenom se nenechte odradit od toho aby jste nahrávala nějaké usedlé šansony máte stále na to aby jste zpívala taneční pecky tak jako Cher!!!Díky *3*
    • Re: Helena vypadá

      teda chtěl jsem napsat aby jste se nenechala odradit od tanečních hitovek!!!
  • Helenka

    ste úžasná, veľmi vám fandím a želám všetko dobré *4*
  • Překvápko

    Jsem mile překvapen pozitivními příspěvky. Po těch útocích v bulváru a po některých vyjádřeních jsem si myslel, že tu budu bojovat za Helenku proti všem. Jsem moc rád, že tomu tak není. Není u nás profesionálnější zpěvačky, zpěvačky, která pro svoje fanoušky obětovala všechno. Zpěv, stepování, tanec, inteligentní vystupování, nejvyšší úroveň obhajovaná tolik let. Není takové umění zazářit a zhasnout. Přeji ještě spoustu krásných písní, životní vitality a radosti pro většinu z nás.
  • HELENKA

    moc helenku obdivuji je prostě super *4* *4* *4*
  • Helena

    Moc Vás Helenko obdivuji a držím palce ať vám to s manželem i nadále klape. Uděla jste dobře, že jdete za svým štěstím a plníte si i své sny, které nám přínášejí pohodu v podobě Vašich písní. Jen tak dál, skláním před Vámi.
  • Helena forever!

    She´s the best star for me. I love her beautiful voice. Helena´s very, very wonderful woman!!! I love Helena! *14*
  • Helena

    www.helenavondrackova.wbs.cz
  • helevondra

    písničky pěkné, texty super....lá, lá, lá, lá, lá, jen ty nepříjemnosti v novinách, to ti hodně ubralo na popularitě- lá,lá-lá. Bbude ten slavíček v kleci, nebo nebude.Kde jsou doby s vystupováním s Jiříčkem Kornem, tenkrát si byla jěště přízemní.Taky promiň, ale zvaž co si oblečeš někdy na svá vystoupení, už nepatříš mezi mladice, i když za hřích by to stálo.lá,lá,lá.... PÁ *13* *5*
  • Od Polky, kera fandi Helenie

    Zajmavy pohled polskeho novinare na Helenu v dnesni MF Dnes (10.01)

    Když se podívám na Helenu Vondráčkovou, vidím upřímnost a odvahu.
    Jistě se pamatujete, jak se o ní v českém tisku rozpoutala diskuse, zda skutečně podepsala antichartu. Diskusi ukončila ona sama. Sdělila médiím, že jakýkoli protest v té době znamenal sebevraždu a že kdyby byla v době anticharty doma a komunisté s tím za ní přišli, byla by jim to podepsala. Obdivuhodné přiznání, které ohromilo mne i čtenáře u nás. Mimochodem: když píšu o hrdinství Kubišové, neznamená to, že odsuzuji Vondráčkovou. Jako reportér se snažím postavy svých textů pochopit. *3*
  • Helena?

    Ahoj všem, chtěla jsem se jen podívat, jak vypadají jiná fóra našich celebrit,... já sama fandím jiné zpěvačce, ale Helenu mám taky ráda. Jenže na stránky "té mé" chodí občas neuvěřitelní ubožáci, nechápu, proč někdo ztrácí čas, aby psal hnusný věci lide, které nemá rád... No, jak tak koukám, tady to je v pohodě :-) Už vám někdy přišel výhružný mail, protože fandíte Heleně? No, mě bohužel ano...stejně jako jiným lidem... tak si říkám, kdo to asi dělá... No, nic. Mějte se krásně a podporujte H... Pa *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit