Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • David

    Heleno naučte se konečně zacházet s počítačem a přečtětě si co si myslí národ o tom vašem podvodníkovi ted Vás rozhádal už i s M.Kubišovou.Jsem zvědav kdy konečně uvídíte pravdu o MM vždyt ten člověk vás neuvěřitelně poškozuje a velmi sráží vaší popularitu a jde mu především jen o vaše peníze ach jo...
  • Helena

    Helenka je super.
  • Jdi domů ....!

    Vždycky když vidím tu starou ..., tak si říkám, že by bylo nejlepší se už naučit spávat v rakvi, nezaclánět svojim plastickým tělem, a nechat prostor pro mladé a talentované zpěvačky na úrovni Demokratické republiky!!!
    To proč mohla zpívat v minulém režimu, bych řekla, že každý rozumný člověk s normálními mozkovými buňkami ví až moc dobře. Je mi z ní šoufl *9* !!!
    • nikolka...

      Re: Jdi domů ....!

      jdi se s tím to zahrabat!!!!!!!!!!!!! *10*
    • Re: Jdi domů ....!

      A ty jsi nekda videla nejaky slusny mlady zpevacky? Prosim te, dej nam vedet, ktery to jsou, protoze ja o zadnych nevim. A uz vubec ne o takovych, ktere by Helene sahaly aspon po kotniky. Helena zpiva, protoze tu neni nikdo, kdo by ji nahradil. Kdyby to tak nebylo, tak by byla sama nucena prestat zpivat.
    • Re: Jdi domů ....!

      Dado ty jsi jen velmi zlá nebo zlý? určitě nepohledná nespokojená hyena! Jakým talentovaným mladým zpěvačkám má dát Helena prostor? snad si nemyslela třeba její neteř bez hlasu! nebo snad nějakou rychlokvašku ze superstár?Helena zpívá dnes i v minulosti jen proto že je naše největší hvězda to je vše !!!
  • Helena je dobrá

    ale Marta Kubišová byla v době, kdy ji zakázali na vrcholu a byla lepší zpěvačka (v Golden Kids byla Helena brána jako spíš tanečnice a až druhá zpěvačka), Kubiška se mi taky víc líbila a především byla neuvěřitelně silná osobnost, Helena spíš taková princezna bez názoru, proto taky mohla dál zpívat
    • Re: Helena je dobrá

      Marta uz nezazpiva slusne ani HORI. Helena je na rozdil od ni v zahranici prirovnavana k Barbre Streisand. Nejspis pro to, ze zpivat umi!!! A to, ze na rozdil od Marty umi i jazyky a tancovat a hrat na nekolik hudebnich nastroju je jenom plus.
      • Re: Re: Helena je dobrá

        Helenu mám ráda,ale paní Martě Kubišové nesahá ani po kotníky.Tyto ženy s nedají ani srovnat. Marta - užasná žena a osobnost,Helena - loutka .
  • Petr

    žádná česká zpěvačka není tak všestraně talentovaná a žádná česká zpěvačka není tak krásná jako Helena *4*
    • Re: Petr

      Přesně tak,k tomu neni co dodat...je skvěla.
    • Re: Petr

      Kámo skoč si k vočařovi. Jo ????
  • Komunistka!!!

    Helena Vondráčková je velká kráva a je to komunistka!!!!!!!!!!!!!!! *10*
  • Movie Classics

    Nemohl byste mi někdo nahrát od Heleny album Movie Classics z roku 1997, případně můžeme vyměnit nahrávky.Předem děkuji.
  • Nad věcí

    Jste skvělá zpěvačka.Nikdo se nikdy nezavděčí všem.Zpívejte pro nás co vás mámme rádi a budte"diplomat" *4* zdraví Drahuš
  • dnesni doba

    Dnes je normalni vypadat dobre-mlade *4*
  • hruza

    Stará krava co si hraje na mladý tele
    • Re: hruza

      Rád bych viděl, jak vypadáš ty a co jsi v životě dokázal/a, další zamindrákovaný nabob, co baští brambůrky u televize.
      • Re: Re: hruza

        to co dokázala ona, tím bych se zas tak moc nechlubila, ale jo plastika taky potřebuje na živobití, a jak trávíš svůj volný čas, nás absolutně nezajímá!!! vondráčena je namyšlená, falešná, předimenzovaná fůrie!!!
        • ivetka936

          Re: Re: Re: hruza

          Jak můžeš tvrdite, že je namyšlená a zlá? Pochybuji, že ji znáš. Měla jsem tu čest se s Helenou několikrat setkat a vždy byla milá a ochotná má příjemné vystupování. Že má plastiku? Prosím Tě, kdo ji nemá? Helena má upravené poprsí, malokterá žena nemá. Má upravená víčka, no a, to si nechávají dělat i chlapi a má upravený krk. Ovšem její dokonalou postavu jí asi nevyplastikovali, co? Její všestraný talent asi také ne, co? Takže to jak vypadá nesvádějte pouze na to, že má nějákou plastiku. Eva Pilarová jich má mnohem více.(Paní Eva mi nevadí, je to jen příklad) Stejně jako Hana Zagorová, které to stejně nepomohlo. Ale to je věc názoru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit