Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Helenka je super!

    Helenka je nejlepší naše zpěvačka. Vypadá moc dobře, krásně se oblíká. Každý její koncert je napěchovaný energií a nemá chybu. Helenko jsi naše star! Co se týká koncertu Helenky v Lucerně, ten byl naprosto krásný, narvaná Lucerna, skvělá atmosféra.. *14*
  • vr

    Hello Wonder-Copacabana,horko a žár,Copacabanou chci být *3*
    • dianna114

      Re: vr

      ...abys mě zas jako blázen měl rád a se mnou tím pískem chtěl lízt....... *15* *15* *15* *15*
      • Re: Re: vr

        to jsem ani nevěděl,že je je tam cosi o lezení po písku
  • janisenka

    Pro Helenku Vondráčkovou

    Pri Helču Vondráčkovou: Seš LUXUSNÍ
    Seš DOKONALÁ
    Seš JEDINEČNÁ
    Seš KOUZELNÁ
    Seš KRÁSNÁ
    Seš NEPOPSATELNÁ
    Seš ÚŽASNÁ
    Seš INTELIGENTÍ
    Seš SQVĚLÁ
    Seš BÁJEČNÁ
    Seš HUSTÁ
    Seš ORIGINÁLNÍ
    Seš NEJVTIPNĚJŠÍ
    Seš PECKOWÁ
    Seš NEZAPOMENUTELNÁ
    Seš NEJLEPŠÍ
    Seš ZLATÍČKO
    Seš BERUŠKA
    Seš ZLATHÍÍÍČKO
    Seš SPRÁÁVNÁ
    Seš FAJN
    Seš NEJCENĚJŠÍ
    Seš ROZTOMILÁ
    Seš STĚLESNĚNÁ DOKONALOST
    Seš BESTOVÁ
    Seš HODNÁ
    Seš HOLKA,KTEROU POTŘEBUJU K ŽIVOTU
    Seš SŮŮŮPROVá
    *3*
    • Re: Pro Helenku Vondráčkovou

      Moje slová x))) Helenka je najlepšia x)
    • Re: Pro Helenku Vondráčkovou

      ještě přidám: Helenka je miláček, kočička, a já si tý holky nesmírně vážím pro to, co nám všem dala a stále dává. Mám tě, Helenko, ráda.
    • Re: Pro Helenku Vondráčkovou

      jsi *4* zpíváš nádherně,jsi nádherná opravdu ve svém věku kočka.Nejsem na ženský fandím Ti a přeji ještě hodně pěkného.chci v letech tvých taky vypadat jako ty,ale nemám na to finance,ale v rámci k mému věku je mi 50,nevypadám taky špatně,ale na tebe nemám přeji hodně štěstí a hezkých písniček harijeta *3*
  • je to kočka

    Viděla jsem ji naživo - vypadá naprosto úžasně! v obličeji je pořád moc hezká...
    • Re: je to kočka

      Zdravím do slepeckého ústavu! *3*
      • ivetka936

        Re: Re: je to kočka

        Zdravím závistivce.
  • bronulka

    HELENA

    JE SKVĚLÁ ZPĚVAČKA,KTERÁ ZÁŘÍ SVOJÍ ENERGIÍ A TU POTOM PŘENÁŠÍ NA SVÉ FANOUŠKY. MÁ KRÁSNÉ DOPLNˇKY I NÁS REPREZENTUJE SKVĚLÝM ŠATNÍKEM,COŽ JINÝM BY TAKÉ SLUŠELO.PÍSNIČKY SUPER. *3*
  • Vánoční Lucerna 2008

    Byli jste na Helenině vánočním koncertě v Lucerně? To byla senzace, co? Z tak narvaného sálu, z reakcí lidí a především z Helenina ohromného výkonu jsem měl pocit, že jsem na koncertu Zlaté slavice! Helena je prostě skvělá!
  • asi jo

    zdarec nevite nekdo jak se jmenuje v originale pisnicka A TY SE PTAS CO JA.za odpoved predem dekuji *4*
    • Re: asi jo

      A ty se ptáš co já....v originále od Abby The winner takes it all ( Viděla jsem film Mamma mia tak vim :-)) ) *3*
      • Re: Re: asi jo

        to je snad jasné *3*
  • kometka

    Helena

    starý písničky jsou skvělý ale vidět jí rozhodně nemusim *9*
  • Hlasujte pro Helču

    WWW.SLAVIK.SEZNAM.CZ
  • Petr

    Fanoušci Heleny nezapomente hlasovat pro naší Heluš už od 1 října at si říká kdo chce co chce stále u nás nemá v popu konkurenci *4* *3* *4*
    • Re: Petr

      To není pravda, Helena je už u konce s dechem. Konkurentkou a velkou je její vlastní neteř Lucie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit