Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jely

    Je to...

    ....jak to říct slušně?Prázdná nádoba!!Navenek jakžtakž udržovaná,ale uvnitř nestojí za nic a její zpěv taky ne!!
    • Re: Je to...

      chtěla bych vidět tu tvoji náplň ty nádivo... *16*
      • Re: Re: Je to...

        Nechutná a smaradlavá - ta jeho náplň - jaká jiná? Plná jedu. Nesahá Heleně ani po kotníky a ještě se odvažuje po ní plivat. Je to chudák. *3*
  • "?úžasná"?

    Jak může být pro někoho tak úžasná ta stará vyumělkovaná Helča. Kdyby měla trochu soudnosti, tak si v tom věku nebude hrát na diblíka, ať si zpívá, proč ne, nic jiného by asi neuměla dělat,ale úměrně ke svému věku. Tohle, pro nás vrstevníky, je přímo směšné, ale zase se pobavíme.
    • Re:

      Fakt, úplně tě vidím. Upocený, břichatý, líný , důchod v kapse nebo v dohledu. Obracíš do sebe lahváče , sedíš před televizí a kritizuješ někoho, kdo něco umí, maká, jede a nepolevuje.
    • Re:

      Helena si svojí mladistvou image může dovolit je stále krásná ženská viděla jsem jí velmi zblízka *4* *3* *4* nedávno !
      • Re: Re:

        ale asi jsi ji viděla pořádně namaskovanou, jinak bys ji nepoznala, že to je ta "krásná Helča" *15*
      • Re: Re:

        já taky a nenamalovanou, před tím než zasedla k vizážistovi aspoň na pět hodin aby z ní něco udělal *1* *1* *1* *1*
      • ett

        Re: Re:

        jo a kde? V domově důchodců,na plastice a nebo v márnici? *15* *15*
    • Re:

      souhlasím !!!!!! *3* *15* *3* *15* *1*
  • Helenko

    už se moooc těšíme na tvoje nové cd jsi právem označována jako královna popu a discoték *3*
    • Re: Helenko

      pro starší a pokročilé *1* *1* *1*
    • Re: Helenko

      Je úžasná neuvěřitelných 45 let *4* komu se to u nás podaří ?? nikomu !!
  • nespesna

    dobré

    její písně jsou hezké. *4* *4* *4*
  • Hodně štěstí!

    Milá Helenko, blahopřeji k narozeninám a děkuji za všechny ty krásné písničky, milá vystoupení a všechnu tu radost, kterými jste obohatila nejen naši kulturu, ale hlavně srdce tolika lidiček. Přeji Vám ze srdce dobré zdravíčko, hodně štěstí a rodinné pohody! *3* *4* *14*
    • hzk5k

      Re: Hodně štěstí!

      připojuji se a taky přeju všechno nej nej nej k narozeninám, hodně štěstí, zdraví a lásky a co nejméně těch zlých závistivců, kteří nedokážou odpustit úspěch *4* *14* *4*
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k 62. narozeninám.
    • monikasmajlo

      Re: Všechno nejlepší

      ja taky *3*
  • helenka

    překrásná lovuju jí *14* *14*
  • Blog o Helenke x)

    Ak máte radi Helču a zaujíma Vás čo je o nej nové tak určite navštívte stránku helenka-fans.blog.cz
  • Markétka

    nej zpěvačka u nás fandím jí její zpěv i vzhled je LUXUS !! *3*
  • pravda

    Lidičky ,Helenu jsem kdysi zbožnoval,jel sem do Bratislavi na Zlatou Liru v roce 1969 a moc sem byl zklamán Helenou,čekali jsme u hotelu,zpěváci vycházeli po jedním ven a já veliký zběratel autogramů jsem tam nechyběl:Div se světe Helena stála ve dveřích ,všichni jsme přestali mluvit,udělali sme dlouhý korydor a kde se vzalo tam se objevilo malinké děvčátko a utíkalo Heleně vstříc a drželo květinku,hvězda obešla dítě a kráčela dál ,děvčatko spadlo a mi všichni co jsme tam byly jsme si udělali úsudek v tom se ve dveřích objevila Hanka Zagorová zvedla děvčátko a utišovala ho pak se s ním fotila-tak taková je Helena byl to můj idol ,od té příhody ji nemůžů vidět ani slyšet tak hezké písničky jsem pohřbila i s ní.A střenka jak chce být mladá,jen se zesměšnuje--Tento příběh je pravda.
    • Co je tohle za blbost???Zagorová byla na Lyře poprvé v roce 1970..Tento příběh je pravda.
    • Re: pravda

      Tak tomuto neverím!! A keď možno mala zlí deň x) Veď je človek a každý má deň, že má chuť niekoho zabiť xDD Mne sa práve naopak stala s Helčou milá príhoda a nechovala sa ako nejaká celebritka ale bola príjemná žena *4*
    • Re: pravda

      A teď bychom rádi slyšely tu o Karkulce... *8*
      • Re: Re: pravda

        Jsi jeji družka ? Ty neznáš ani tu pohádku o karkulce,mám dojem ,že si hvězda Helena v přestrojení za Janu,ono to tak bývá,že celebrity si odpisují na diskuzi, *5*
        • ivetka936

          Re: Re: Re: pravda

          Helena je skvělá a rozhodně si nemyslím, že by měla zapotřebí chodit na nějáké diskuse. Ona se nepotřebuje bránit, budou ji bránit fanoušci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit