Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vstupenky na Helenin vánoční koncert

    Mám na prodej 2 vstupenky na vánoční galakoncert Heleny Vondráčkové 19. 12. tohoto roku v Lucerně v Praze od 19:00 hod., místa jsou na parketu před podiem vlevo v 7. řadě čísla 6 a 7. Cenu sdělím až případným zájemcům. Neváhejte, bude to jedinečný zážitek. Volejte tel: 737 555 351 P.Pelikán nebo mail: pav.pelikan@seznam.cz *4*
  • Helena Vondráčková

    Mám velkou prosbu a vím,že se také trápíš.Co máš něco kvůli bulvárům?
    Od toho všeho jsou média.Buď ráda,že mají o Tebe ještě zájem.Vím,že
    člověk chce mít i soukromí,ale z
    z druhé stránky patříš ještě mezi
    Top 10 Českého slavíka i že je Ti
    62.let.Mezi Martou a Vaškem fakticky
    Tě moc prosím aby všechny sváry
    pominuly.Udobřete se!Nemá to cenu
    vůbec více rozpytlávat Ještě třetí
    stání.Působí to na psychiku ve všech
    směrech dosti špatně!
    Se srdečným pozdravem.
    • Re: Helena Vondráčková

      Mám naprosto stejný názor. Helčo, Marto, Vašku, zapomeňte na hloupé spory, Vaše přátelství je přece cennější než nějaké peníze. Udobřete se, všem se uleví. A třeba ke společnému vystoupení ještě někdy dojde, snad se ho ještě dočkáme
  • olvido

    Čím starší...

    Nejsem proti Heleně nějak zaujátá a nikomu nenutím svůj názor ani proti fanouškům nic nemám, ale Helena mi přijde hrozně falešná. To jak se chová k lidem a svojí rodině :-(... měla by se nad sebou zamyslet *9* Jednou se jí to všechno vrátí... *9*
    • Re: Čím starší...

      Ale ano. J s i zaujatá. A dost. Jak, prosím, se chová Helena k rodině? Co že to udělala?
    • Re: Čím starší...

      Máš pravdu nevěřil jsem vlastním očím když jsem se dozvěděl že žaluje už i Kubišovou.To pořádně přehnala a doufám že se jí to nepovede a že jednou toho bude pořádně LITOVAT !!! Fuuj Vondráčková !!! Hanba !!!
  • Kde je chyba?

    Nelíbí se mi, jak tady někteří závistivci či hlupáci urážejí tuto ženu, která několik desetiletí rozdávala radost svými písněmi i vzledem. Komu se nelíbí, ať se na ni nedívá. A co se týká Kubišové, přečtěte si ještě nedávné rozhovory, kde Marta říká, jak se jejich trio chystá znovu společně vystupovat na chystaném turné. Nevím, proč od toho ustoupila, a udivuje mě, že nyní v bulváru zveřejnila informaci o nějakém dávném úletu Vondráčkové s Waldou Matuškem. To je trapné.
    • Re: Kde je chyba?

      A vystupování paní Vondráčkové se Vám trapné nezdá. To že se není schopna domluvit ani s vlastní rodinou také o něčem svědčí. Není chyba vždy jen u těch druhých. Zatěžovat soudy takovým množstvím žalob mi také nepřijde zcela běžné a v pořádku. Pak se nedivím že jsou soudy zahlceny a nemají čas řešit důležitější kauzy. Nepopírám její kvality jako zpěvačky, ale nelíbí se mi její chování jako člověka. Neumí stárnout s grácií. třeba paní Rotrová-dáma také v letech, velice sympatická, příjemná, má mnohem mladšího partnera a přesto nemusí plnit stránky bulváru ap. Zkuste se nad tím zamyslet i z jiné strany..
      • Re: Re: Kde je chyba?

        Populární fráze _ neumí stárnout s grácií.. No, Vondráčkové jsou vyčítány plastické úpravy - naprosto nesmyslně, má je dnes kdekdo, často zmiňované zpěvačky rovněž, a některé i více, s horším výsledkem. Oblékání? K jejímu naturelu a repertoáru by se usedlé oblečení ani nehodilo,navíc by jí nedovolovalo pohyb a tanec.Kde je napsáno, že žena v letech má zpívat jen zasněné šansony a stát jak prkno na místě? Helena právě sklízí z velké části obdiv za svůj náboj, temperament, pozitivní energii, kterou rozdává.Tak o co jde? A že se nedohodne s vlastní rodinou? Prosím vás, co to říkáte? V tomto konkrétním případě by to pro Helenu znamenalo pouze se rozvést, když už si dovolila bez jejich schválení se vdát. Neblázněte.
        • Re: Re: Re: Kde je chyba?

          Dano, to pro tebe není jiné řešení možné?
          A proč "pouze se rozvést?" Helena taky
          může normálně promluvit s manželem, ať se chová slušně k její rodině, a taky k lidem, kterí pro ní něco znamenají a znamenali. To není řešení? Ty taky neblázni.
  • Helena Vondráčková

    Dělej jak chceš,ale to Tě prostě ničí
    o tom jsem bezpochybně přesvědčená.
    Každý má svůj názor.Vím je to Tvůj muž
    jestli tak se trochu vyzná v právech
    když si myslí,že každý soudní spor
    vyhraje,tak to se ovšem mýlí. *13*
  • Helena Vondráčková

    Milá Heleno.
    Ty potřebuješ manažéra,protože Tvůj muž
    tomu vůbec nerozumí.Dělá samé keksy.
    A Ty to necháš tak daleko dopustit!
    Vždyť Tě proklatě ždímá.Co Ty ztoho
    vůbec máš? To je hrůza utrpení.
    Nenech na sebe házet špínu!
    Rozhlédni se pořádně aby sis byla jistá!
    Nenávist či jiné věci se k Tobě vůbec nehodí.Rodina je přednější i Tvé
    přátelé.Se srdečným pozdravem.
  • helena

    Helena se bojí stárnout proto je z ní taková karikatura podívejte se třeba na Marii Rottrovou nebo Hanku Zagorovou ty se stárnout nebojí proto jsou krásné a elegantní
    • Re: helena

      kamka a spol.
      Když se vám nelíbí nebo připadá stará, prostě si jí nevšímejte. Máte přece plno jiných - mladých, krásných a perfektně zpívajících zpěvaček na naší scéně....!
      • Re: Re: helena

        O tom to není. I zpěvačka jejího věku může nabídnout fanouškům dobrou hudbu. Mě ale zklamala jako člověk. Vadí mi třeba množství soudních sporů které rozpoutala. Myslím že je dost kauz kterým se mají soudy věnovat a ne řešit spory Vondráčková - kde kdo.
  • Helena Vondráčková

    Milá Heleno.
    Nejprve srdečný pozdrav.
    Co se všech článků týče to naprostá
    katastrofa.To necháš dopustit?
    Vím,ale nevím co tím zamýslíš?
    Proč si necháš tzv.fackovat?
    Buď tak hodná dej všechno dopořádku!
    Co i se týče Tvým přátelům,rodině.
    Prostě nedovol,aby Tvůj muž dělal
    zle i co se týče Tvého jména.
    Osobnosti.
    Nezlob se,že se tím takhle vyjadřuji.
    S pozdravem. *4*
  • paterka

    Až helena dozpívá tak mě zbudte...

    ..z hlubokého komatu!!!! Za prvé proto,že vždycky hrůzou omdlím,když ji slyším a za druhé proto,že si hodlá hrát na dvacítku a trdlovat na jevišti ještě jako stoletá bába,která "to" má pořád ráda!!! *1* *1* *1* *1*
    • Re: Až helena dozpívá tak mě zbudte...

      přeju ti sladký sny, ta náno *16* *15* my si zatím budeme užívat Helenčin úžasný hlas a nabírat enrgii na jejích koncertech *3* *4* *14* *3*
      • Re: Re: Až helena dozpívá tak mě zbudte...

        no jen bacha aby tě za něco ona nebo její Michal nezažalovali! Třeby za to že ses jí dotkla(ať už slovně nebo žes na ni sáhla rukou)!!! *1* *1*
  • lindina

    Kopírka

    Mě přijde fakt neskutečně trapná Tim jak se snaží kopírovat Madonnu.Madonna je někde úplně jinde ve všem sice jí je 50,ale vypadá jako normální mladá holka!Viděla jsem na Heleně stejný tričko,náušnice,náramky,náhrde lník a na další věci si,už ani nepamatuju.Snaží se najednou cvičit jógu a domu si pořídí posilovnu to mi přijde fakt přehnaný a málo průhledný opravdu.Pak ještě přemluvit tu dceru Asterky nebo koho aby jí na koncertě řekla,vy jste česká Madonna ha ha pěkně trapný.Kdyby nic jinýho tak Madonna je v hudbě první a ona je úplně na 0!
    • Re: Kopírka

      Jestli je něco trapnýho, tak tvůj hloupý příspěvek. Helena je u nás vyjímečná, tak proč by jako měla být najednou na nule????? A proč by mělo být přehnané, že milionářka,která navíc cvičí a tancuje celý život, si pořídí stroje na cvičení ? Jsi vůbec normání? nebo se ti závistí úplně zatemnil mozek?A k tšm hadrům se ani nemá cenu vyjadřovat.
    • Re: Kopírka

      Trapné je, jak se za každou cenu snažíš Vondráčkovou shazovat.Madona je šoumenka, ale Helena je paní zpěvačka. Hlas Heleny je jedinečný, hlas Madony ani nepoznám. Je zaměnitelný. Helena je osobnost. Ta nemá zapotřebí někoho kopírovat. Navíc " móda" je na tom postavená, že lidi podléhají různým trendům, vlastně se po sobě opičí. Madona není Bůh, jen profláknutá bohatá celebrita.
    • Re: Kopírka

      A ty jsi pod nulou, trapáku!!! *16*
    • Re: Kopírka

      To nie je pravda neviem kde si videla,že Helena kopíruje Madonnu...Tak to fakt nie!! Ak mali rovnaké oblečenie tak si zisti aj dátum kto to mal kedy a možno išlo len o náhodu ale Helena by určite nekopírovala po madonne!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit