Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oopss

    ta jaký dostala odškodnění?

    od státu žádala 14 milionů,a v tv řikali že jí přiznali 900 kč!! *1* *15*
    Patří jí to,i když si nezaslouží ani halíř!!!!!!!!!! *15* *15*
    • Re: ta jaký dostala odškodnění?

      Kdo chce psa bít... Je vidět, jak paní Helena leží novinářům v žaludku. Nedají jí pokoj, neustále na něco poukazují, nejraději by jí nasadili psí hlavu. Lidi, věřte novinářům, obzvlášť bulváru a máme tady třetí světovou! Kdyby se každý staral o svý hrbatý děcka, nemusela by tu být tak nejapná dikuse. *3*
      • Re: Re: ta jaký dostala odškodnění?

        jak to myslis nejapna obyc.diskuze ne a jestli se ti tu nelíbí tak sem nechod ne logika.... *13*
    • paraela

      Re: ta jaký dostala odškodnění?

      je to tak!!! *15*
  • Zklamala

    Mě paní Vondráčková mě zklamala jako člověk. Za dobrou zpěvačku mluví především její hudba, její výkony ale také její vystupování. A za paní Vondráčkovou stále častěji mluví její soudní spory. A i to že se nedokáže dohodnout s vlastní rodinou svědčí o tom, že není vždy chyba jen na těch druhých, ale měla by se zamyslet také sama nad sebou.
    • Re: Zklamala

      Takovéhle mentorování je nanic. Rodina jejího bratra není její rodina. A jak tak koukám, ani není o co stát.Její rodina je manžel a třeba jeho děti.Nebo i sestra, s kterou má celý život pěkný vztah. Ti, kteří ji mají rádi. Na Jiřího Vondráčka žádný dobrý názor nemám. A vůbec je to jen taková fráze : kdo se nedohodne s vlastní rodinou... Mnohdy jsou daleko lepší vztahy mezi přáteli. Ty si totiž můžeme vybrat.
      • Re: Re: Zklamala

        muzes sem psat neco privetivejsiho pls
  • JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

    ..TA HELENA V? *1* Ona se prý soudit nepřestane,protože jinak by se o ní přestalo psát a to se přece nesmí stát!! *15*
    • Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

      Budeš se divit, ale zajímá. Mne zajímá, líbí se mi, vzpomínám na její krásné písničky, těším se na ty nové a představ si, její věk mi opravdu nevadí. Každý jednou zestárne, jenomže v mládí si to člověk nepřipouští. O to víc je pak překvapen, když mu mladší uvolní v tramvaji místo. Pokud někoho paní Helena zklamala, pak to byli její potencionální pozůstalí. S nástupem pana Michala, bohužel, nejspíš přišli o dědictví. Teprve pak začal hon na Helenu. Moc jí přeji pevné nervy a nenechat se odradit nějakými křiklouny. *3*
      • Pavol

        aj mňa pani Helenka zaujíma je fantastická ako Speváčka aj ako báječná ľudská osobnosť veľmi si ju vážim a ctím

      • Re:: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

        Nesouhlasím s výrazem "potencionální pozůstalí". Nejenom "potencionalní pozůstalí". Hlavně fanoušci, kterým vadí Michal Martin - všude vlezlý a se všemi se soudící. Když byl na scéne Helmut (první manžel), tak nikto nemluvil o skandálech Heleny, a nikto nevytahoval "potencionální pozůstalé". Tak kde je problém? V Helene, která nechá Martina, aby kolem ní dělal skandály a kauzy. Kdyby ji měl rád, tak "drží hubu a krok", a nedělá jí ostudu. A ty bys nemluvila jenom o potencionálních pozůstalích.
      • Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

        Mám ji taky pořád ráda,a vždy ji ráda vidím, i když to v současné době není zrovna v módě.
        Vážím si jí za to , co za celý život dokázala a v boji s hloupostí, sprosťáctvím a nesolidností jí držím palce a přeji hodně síly. A za to, jak se k ní chová rodina jejího bratra, která ovlivnila i starého otce, je mi jí líto.Rozhodně si to nezaslouží.
    • Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

      no vážení, myslím, že včera karel gott řekl jednu velkou pravdu a to že helča je královna popu. Nikdo lepší tady není lucka jí nesahá ani po kotníky v zahr. jí nikdo nezná jen proto, že na to nemá. To, že je helča již starší ročník na věco nic nemění. Nikdo tady lepší není a nebyl než karel gott, helena vondráčková a valdemar matuška. *3*
      • Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

        Helena je u nás vážně jednička, hvězda první kategorie.Ten pořad na Primě byl fajn. Jsem ráda, že tolik lidí z jejího okolí,( a je to vidět třeba i z knížek) tedy ti, kteří ji znají, ji hodnotí tak, jaká opravdu je. Talentovaná,pracovitá, všestranná a taky hodná. Těch kvalit a úspěchů je moc. Tak zákonitě vzbuzuje tolik emocí, bohužel i negativních.
        • Re: Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

          Nikdy 1 nebyla, jen teď si na ni hraje. Pan manžel jí škodí, kde může. No, proti gustu žádný dišputát. Ale, od doby, kdy se po kolikáté vdala, její renomé díky jejich vystupování a konfliktech šlo rapidně dolů. Takže, Heluš, jen tak dále, stejně na Vás chodí jen lidi, kteří chtějí vidět Vaše umělecké plastiky.
          • Re: Re: Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

            Ona je jednička pořád. Nevím o lepší a úspěšnější.A v zahraničí boduje jako jediná.
          • lilianna

            Re: Re: Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

            *15* *15* *15* *15* *15* Lidem, jako jsi Ty, milá Hano, se rozumný člověk musí jen smát *15* *15* *15* Je vidět, že O H.V. nevíš ani ň, nevíš ani kolikrát byla vdaná, ale hlavně že se vyjadřuješ... *15* *15* *15* A myslim, že nejsem jediná, kdo se Ti teď momentálně vysmívá...Tak se příště radši zamysli, než někde něco veřejně plácneš o čemsi, o čem nevíš ani ťuk, nebo mlč, uděláš jen dobře *15*
            • Jen jediné tu je k smíchu, vaše zachraňování a obhajování nezachranitelného a neobhajitelného... Morální úpadek HV je naprosto zřetelný, stačí se jen občas přichytnout reality a prozřeš také...
          • Re: Re: Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

            ty mas ale prehled.....hmmmmmmm
        • jaksitaksi

          Re: Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

          no škoda jen že jí vlastní rodina nehodnotí moc kladně!!!!! A v poslední době chce vondráčková jen prachy a to po každým kdo se jí jen připlete do cesty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

      No, asi zajímá, když třeba vám to stálo za to najít si její stránky a vtipně se tu prezentovat. A soudí se plným právem. Jen u nás s jakousi pokroucenou logikou špinit, zveřejňovat naprosté smyšlenky a lhát ( a taky nedodržovat dohody )je bráno jako úplně normální,morální a na druhé straně se snažit novináře trochu vychovat , donutit k férovějšímu přístupu je strašné a odsouzeníhodné. *14*
      • Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

        Kdo chce vychovávat někoho o morálce ? trestaný pětkrát ženatý MM a jeho harém ?? to snad nemyslíte vážně !! Bulvár je sice špína, ale o situaci v Řiti píše často pravdu a každý rozumný člověk si udělá obrázek i bez bůlváru co je to za nenažrané sudičské prasata viz soudní spor z vysoce morální Kubišovou !!
        • Re: Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

          Tak za prvé Michal není trestaný, pleteš si pojmy ,a s tou Kubišovou - ano, bylo jí 18 let zakázáno zpívat. Ale to opravdu neznamená, že už nadoživotí jí bude propůjčen kredit světice. Bez chyb a omylů. Tak to prostě není. Když někdo opakovaně je nespolehlivý, nedodrží slovo, dokonce lže, není a nemůže to být v pořádku. Až vychladneš, přečti si , jak to postupně všechno bylo.Navíc Marta měla možnost zaplatit 300 tis. dluh, který evidenteně měla a způsobila, ale odmítla, ať je klidně soud... Co si o tom myslet???
      • daky

        Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

        myslím,že už je většině lidí ukradená,a kdyby se o ní nepsalo,tak už si na ní nikdo ani nevzpomene!!!! *15*
        • Re: Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

          a to by ses divil/a kolik si jich vzpomene....
        • Re: Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

          Většině lidí ? NO, možná, ale proč zrovna ty chodíš na její stránky?
  • pomoc

    Nemáte prosím písničku Doufám, že víš, jsem zoufala a nemůžu jí nikde najít...
    • Re: pomoc

      kup si.... *13*
      • Re: Re: pomoc

        já,ty,on,ona,ono,my,vy,oni,ony,ona ,KUP SI. *3* *13* *9* *4*
    • Re: pomoc

      já jí mám, jestli chceš, tak ti jí pošlu *3*
    • hzk5k

      Re: pomoc

      kup si CD Zastav se a poslouchej, tam ji najdeš na 100% *3* *1*
  • kajuska.b

    helena

    Helena je $uperrrrrrrr *4*
    • Re: helena

      JÁ JÍ MILOVALA JAKO MALÁ HOLKA ,BOHUŽEL SE MI ZHNUSILA ,JESTLI NESUNDÁ TY RŮŽOVÉ BREJLE TAK SI NA NI NIKDO ANI NEVZPOMENE *8*
  • wwww

    Tak včera byl MM v televizi u Šípa

    Samozřejmě se prezentoval jako pan dokonalý-5 manželství? No a! Přesto musím říct,že to Šíp zvládl odmoderovat mnohem lépe než Kraus! *15*
  • Jaryn

    Koukám,jak je tady zase každej chytrej *3*
    • wwww

      Re: Jaryn

      Tak třeba ty ne,no! *1*
  • JÁ JI TAK NENÁVIDÍM!!

    To co udělala Neckářovi a Kubišové je ten nejhorší hyenismus!!! Vondráčková má stamiliony a po Kubišové která je finančně na dně chce 1,3 milionu! Pro Vondráčkovou je tahle částka směšná ale Kubišová ji nemá!! *8*
    • Pali

      Helenka len chcela ešte raz koncertovať s Vaškom a Martou všetko zbabral práve Milan Hein ten zapríčinil e ku koncertu Golden kids neprišlo smutné čo dokáže urobiť takýto vraj manažer a Helenka nakoniec musela koncert urobiť sama no a ked si chcela Marta zarobiť mohla sa bez svojho pricipála asopoň trošku nabaliť ☹

    • Re: JÁ JI TAK NENÁVIDÍM!!

      A proč by vlastně měla být Kubišová na dně ? Má důchod jako každý jiný, zpívá už 20 let a dostala odškodnění za roky , kdy nemohla zpívat podle příjmů Heleny. Tak proč ji pořád brát v ochranu za starou křivdu. A spoléhat na nedotknutelnost z důvodů zákazu před čtyřiceti lety mi přijde dětinské.
      • lilianna

        Re: Re: JÁ JI TAK NENÁVIDÍM!!

        HURÁÁÁ!!! Díky bohu! Konečně člověk s rozumným pohledem na věc, který evidentně ví o čem mluví!!! Děkuju *3*
    • hzk5k

      Re: JÁ JI TAK NENÁVIDÍM!!

      Snad nebude Helenka doplácet na to, že Kubišová nemá na zaplacení *16* To je její problém. Má si nejdříve rozmyslet, co chce *16* Každý slušný člověk se na nečem domluví a také to dodrží!!! *8* Jak je vidět, tak mezi slušné lidi Kubišová nepatří *13*
      • Re: Re: JÁ JI TAK NENÁVIDÍM!!

        Nevím jak znáš Kubišovou a Vondráčkovou, ale než se objevil MM tak se nic takového neobjevovalo. Helena i Marta byly v pohodě. *3*
        • Pali

          Súhllasím s Vami máte čistú pravdu

      • wwww

        Re: Re: JÁ JI TAK NENÁVIDÍM!!

        Kubišová nic nepodepsala! A ani se jí nedivím,protože ona narozdíl od HV nehodlá křepčit na jevišti až do 86 let! *1* *15*
        • Re: Re: Re: JÁ JI TAK NENÁVIDÍM!!

          Je mi líto, Kubišové si nevážím. Domluvili se, i detaily, jako seznam písní a oblečení, foto na plakáty... Po několika m ě s í c í ch , ne hodinách, začala měnit požadavky a neodpovídat na kontakty, následně mlžit a zkreslovat skutečnosti. Je to zbabělá a nesolidní osoba. Nebo bez rozumu. A na tom žádný soud ani žádné nekritické zbožňování za zákaz činnosti nic nezmění. Napadat za Martino špatné chování Helenu je hloupé.
          • Re: Re: Re: Re: JÁ JI TAK NENÁVIDÍM!!

            Souhlasím! Jsem šťastná, že se tu najde alespoň pár rozumných lidí...Jeden takový se vyrovná pěti odpůrcům, kteří zde hází na HV špínu a argumentují nepodloženými informacemi. Vám všem DĚKUJI za to, že jste schopni sem napsat a narozdíl od těch chytráčků kultivovaně...S HV jsem se setkala, je to člověk, kterého si nesmírně vážím a v poslední době už jsem měla pocit, že jsem snad jedna z posledních, kdo za ní hodlá bojovat...(alespoň v řadě internetových diskuzí a mezi několika lidmi v mém okolí).
            • Pali

              Absolútne s Vami pani Helena súhlasím lepšie by som to nenapísal

        • lilianna

          Re: Re: Re: JÁ JI TAK NENÁVIDÍM!!

          NO, tak to asi hodlá, když původně s tím koncertem souhlasila... njn, holt mladá generace už jí tu její bolístku nechce pofoukat, protože dneska už málokoho zajímá, jestli směl před čtyřiceti lety někdo zpívat nebo ne, tak ze sebe potřebuje dělat chudinku jinak. HV vidíte jako věčnou bojovnici u soudu?! Fajn...a v tom případě - Kubišová vám nepřipadá jako VĚČNÁ CHUDINKA, co při každém rozhovoru vytahuje situaci před čtyřiceti lety?! *13* Proboha, zamyslete se nad tím! HV nemáte rádi jen proto, že na svůj věk vypadá luxusně, je to fajn baba a většina z vás, co na ní házíte špínu, jí nesahá ani po kotníky!
          • Pali

            Presne tak ako  sa spieva v pesničke Casy se mení Helenku si veľmi vážim a ctím je absolútna profesionálka a milá veľmi príjemná pohodová Dáma🙂

          • Re: Re: Re: Re: JÁ JI TAK NENÁVIDÍM!!

            Tak to je každému myslícímu člověku jasné, že se Kubišová zachovala otřesným způsobem. Nezbývá, než se nad ty hysterické a prostoduché reakce povznést. Ono to časem odezní ,zatímco to, co je kvalitní a na úrovni, zůstává.A ač nepřeju Martě Kubišové nic zlého,mnohokrát mě napadlo, kde by asi byla, i kdyby jí komunisti v sedmdesátém nezakázali zpívat. O deset, dvacet let později by už stejnš byla dávno na chvostu . Nemá totiž tu neskutečnou sílu,šmrnc, energii ,vytrvalost...Ač se to Heleniným odpůrcům nelíbí, a používají v "diskuzi" i rány pod pás i vyložené lži, HV je opravdu vyjímečná a zůstane navěky zapsaná v dějinách české populární hudby.
            • hzk5k

              Re: Re: Re: Re: Re: JÁ JI TAK NENÁVIDÍM!!

              nádherně napsané, naprosto s tebou souhlsím!!! *3*
        • Re: Re: Re: JÁ JI TAK NENÁVIDÍM!!

          ..Pořád s tím podpisem... Snad se dohodli, ne? A měli už domluvené i detaily, seznam písní, oblečení , termíny...Taky se za tím účelem nafotili... Nechala je prostě ve štychu ! A hlavně : nechme právníkům, jestli je možné prostě z účetnictví odmáznout výdaje ,vynaložené na konkrétní turné.
      • Re: Re: JÁ JI TAK NENÁVIDÍM!!

        Já si myslím, že Heleně ani nejde o peníze.Ty novinové články, proti kterým se MM soudí jsou opravdu otřesné lži. Vadily by každému. Z peněz za odškodnění nezbohatne, dává je na charitu.A tenhle poslední soud proti Kubišové rozjel určitě MM. Bral to jako obchodní věc- podraz společníka( což je fakt). Možná nedomyslel, jakou to rozpoutá bouři- Kubišová bude už navždy brána jako ikona .A Helena - úspěšná, půvabná, bohatá... To prostě mnoho lidí neunese.
        • Pali

          Helenka je jedna úžasná nadčasová a excelentná Pani Speváčka milujem ju od detstva a veľmi ma bolí ak sa Pani Vondráčkovej ubližuje je to svetová Speváčka mali sme si ju ctiť a vážiť bolí ma aj to ako si niektorí neprajníci rýpu do milej Helenky vždy jej budem fandiť a podporovať ju pre mňa je naozaj výnimočná a vzácna ľudská Osobnosť🙂🙂🙂 a len tak medzi nami Helenke až tak o peniaze nejde nikdy ju neprestanem milovať🙂🙂🙂 Helenka Vondráčková je moja SRDCOVKA

  • ostuda

    Žalovat dámu Martu Kubišovou kvůli tomu, že té ostudě Vondráčkové nevydělá dost peněz to je drzost nejvyššího kalibru. Obvzlváště u osobnosti, která by se měla umět ovládat a umět chovat.
    Paní Vondráčková, váš hudební styl, pojetí, chování, vystupování a jednání si nezadá s dámou, jakou je i Marta Kubišová. Už nemáte na hudební scéně co dělat, jste minulost a nyní po tom vašem soudním šou ... minulost na kterou se musí zapomenout!
  • Helena Vondráčková

    Včera odvysílali TV.Nova pohádku
    "Šíleně smutná princezna" natočená
    v roce 1968.Krásné melodie Jana
    Hammera a texty Ivo Fischera.
    Helčo není to škoda?
    Co je teď mezi Vámi?
    Nechci ani na to myslet!
    Byla bych hrozně ráda,kdyby Jste se
    udobřili!Láska a Mír!
    Se srdečným pozdravem. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit