Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krasna Helenka

    Helenko prajem Vam vo vašom živote len to najlepšie ste perfektna spevačka a krasna žena mam už tiež dost rokou ,ale tak perfektne vyzerat ako vy sa mi nikdy nepodari. Dne je krasny den ,lebo sa začal vašou piesnou.malovany džbanku. Držte sa všetci čo vam ubližuju to robia len zo zavisti.Mam vas moc rada.
  • A este nieco...

    Viete comu nerozumiem preco tu pisu aj kritici, ktori Helenku radi nemaju? Ved ked ju nemate radi tak si proste nevsimajte jej meno nedopisujte ziadne prispevky a bude dobre *3* Helenka nebude citat veci, ktore jej ublizuju,pretoze skuste si predstavit keby niekto pisal o Vas taketo somariny citalo by sa vam to dobre??Ved Helenka je clovek a tiez ma svoje pocity a podla jej vystupovania si myslim ze je to mila a citliva zena.
    • Re: A este nieco...

      Někdo nesnese kritiku co *7* Proč by jsme sem nelezli, je demokracie a když se nám něco nelíbí, tak to dáme najevo. Ostatně HV o tom ví svoje že? Poznali to i její kdysi kamarádi.
    • Re: A este nieco...

      GO TO HELL
  • Helenka je super

    Helenka je super mam ju strasne rada no...Martin to je nieco uplne ine!!!Jeho proste rada nemam a podla toho co som si vsimla ho nemaju radi viacery *1* Ale ludia nechapem preco vsetci kritizujete Helenku? Kvoli Martinovi?? Tak kritizujte jeho a nie ju!Pretoze ci sa vam to paci ci nie Helenka je uzasna kazdy o nej vie a je to fakt osobnost *4*
    • Re: Helenka je super

      Souhlasím, Helena je super žena, krásně vypadá a její hlas - výborný. Je i profesionálka, a tak by si měla uvědomit jak ji vztah s MM strašně ublížil. Jako žena ji chápu, že ho miluje,ale musí u toho přemýšlet a nedávat okolí najevo ,že on je nej a nej a ostatní mu jen ubližují, on má pravdu atd... Mrzí mě hlavně vztah s paní Kubišovou. *9*
  • Nové cd !!!

    Nevíte někdo podrobnosti o novém cd Heleny? Jestli bude taneční? to bych si moc přál! *3*
    • Re: Nové cd !!!

      zatím je to prý v hrubé přípravě a žádné bližší informace Helena nikde neřekla měla by si vzít příklad s Cher a jejího cd Believe prostě udělat zapamatovatelné hity na urovni něco jako před sedmi lety Dlouhá noc a cd Vodopád či Helena 2002 a hlavně už nikdy více Ha Ha Ha či stylově roztříštěné cd Zastav se a poslouchej...snad jí to už došlo...že to byla cesta nikam...
  • Helena je SKVĚLÁ

    Dneska jsem byla v Třebíči na fotbale proti Amfoře a byla tam Helena Vondráčková. Je to skvělá a příjemná žena. Když jsem požádala o její podpis, tak mi ho hned dala a strašně mile se usmívala. Je vážně SKVĚLÁ *4*
  • Helena

    Všichni o tom víte všechno jako by jste s nima bydleli..helena je super ženská s pěkným hlasem i vizáží a že má nějakou plastiku?To je jen vaše bledá závist,že vy na ní nemáte..a taky plastika nesrovná všechno,co ta její dřina cvičení?To závidí jen ten kdo sedí u pece a nehne se...Mě se Helena líbí,a hlavně dokázala co dokázala a nějakej přiblblej bulvár mě názor nezmění..a to jsem jen obyč.ženská,která by jí mohla závidět tak jako vy..jenže já nezávidím,naopak jí přeju jen to nej...Helí drž se a hodně úspěchů
    • Re: Helena

      naprosto souhlasim, kdo umi - zpiva, kdo neumi - sedi u pocitace a kritizuje
    • Re: Helena

      Bohuno asi nečteš pozorně diskuzi Heleně nic nezávidíme spíš jí litujeme.Bohužel Helena díky MM ztrácí charakter.Chuděra se na stará kolena zamilovala a nevidí a neslyší a nechá od MM házet špínu na charakterní vzácnou ženu která 21 let nesměla zpívat a měla oproti Helence.. těžký život a pak příjde člověk co seděl v kriminále a má na krku exekuce a bude házet špínu a vyhrožovat Martě Kubišové?!Toto Heleně nemůže už odpustit hodně lidí!!!
      • Re: Re: Helena

        to jsou opravdu strasne blaboly.......kam na ne chodite?
      • Re: Re: Helena

        Nejsem velký zastánce zpěvaček typu Helena Vondráčková nebo Marta Kubišová a tyto debaty mi přijdou zbytečné. Nikdo z nás tady nemůže posoudit charakter těchto dam ani je pomlouvat nebo vynášet do nebe. Podle mě jsou obě vynikající zpěvačky jedna zvedá náladu (ja na dise ráda poslouchám Sladké mámení), druhá nutí k zamyšlení ( mám ráda Modlitbu). O tom je povolání umělce a na nás posluchačích není je posuzovat (to nechte na Božích mlýnech ), říkat jestli to měl někdo těžší nebo lehčí ( paní Vondráčková neměla např. děti - možná je to pro ní těžší než si umíme představit), na nás posluchačích je hodnotit hlas, dojem co v nás zanechá jejich zpěv. Z rukou na srdci si poslechnu Nohavicu, abych se zasmála, potom si pustím U2, pak Avril, abych si zařádila, pak klidně Mozarta, Raye Charlese a někdy možná zkončím u Heleny Vondráčkové, abych nemusela přemýšlet a prostě si jen zazpívám ( třeba Dlouhou noc). Pokud nikoho nezabila tak je mi to opravdu fuk s kým žije nebo kolik má plastik, v hudební scéně je už zapsaná nesmazatelným písmem. A rozhodně má nezamětitelný hlas.
        • Re: Re: Re: Helena

          neco na tom je.........
  • Lucerna

    Tak už 130 lístků plus další v německu musel MM dát do soutěže na koncert Heleny v lucerně to se dalo čekat...po mega koncertě na podzim je to teda fiasko...Jak tvrdím už dlouho on jí zničí *16* Lidi i fanoušci Heleny si nenechali líbit špinění Marty Kubišové to už bylo velké sousto hodně lístků bylo vráceno a vůbec se nedivím.
    • Re: Lucerna

      a kolik listku jsi prodal ty? nech me hadat...........ani jeden, vid!?
  • Helena a Marta

    Co se tyce zruseni koncertu Golden Kids, myslim, ze je jasne, kdo za celou situaci muze, kdo jako prvni informoval media a kdo se snazi celou situaci vyhrotit. A neni to Helena, ale radoby svata Marta. Ona pustila zpravu do tisku, ona lhala o tom, ze ji Helena a Michal chteji zalovat. Helena jako inteligentni stvoreni odpovedela na celou kauzu "Nechtela bych to komentovat". A tak se zachova skutecny pritel a slusny clovek, ne jako Marta, ktera si vymysli, lze a hraje si na tu usurpovanou. Jak si muzete vazit pi. Kubisove, kdyz necha ve stychu sve kamarady a tisice fanousku. Ti, co tu spini Helenu, by se nad sebou meli silne zamyslet. A kdyz uz nesleduji celou situaci poradne a nic o tom nevedi, tak by meli aspon ze slusnosti mlcet.
    • Re: Helena a Marta

      Velice souhlasím.Karty jsou rozdány, že? MM zkrachovalý podnikatel a ublížená,div ne svatá Marta. Ublížili jí komunisti a ne Helena, která se za ni přimlouvala , kde mohla. Málokdo si dá práci trošku o tom přemýšlet.MK se zachovala velmi nesolidně.Měla odstoupit včas.Mimochodem se mi vybavuje vzpomínka, jak Helena vloni kupovala auto, a Marta to kysele komentovala: kdyby radši místo kupování aut připravovali to turné...! Co k tomu víc říct? A přitom Helena jí tak moc pomoh la (odškodnění za roky, kdy nemohla zpívat podle Heleniných příjmů).
    • Re: Helena a Marta

      plně souhlasim,paní Kubišová se mohla realizovat hned po revoluci,kdy dokázala pouze falešně zakdákat Modlitbu a hymnu.Helena jí nechala umělecký prostor,věděla,že bude v kurzu jako ublížená.Mimochodem znáte někdo od Kubišové co vydala po revoluci a za něco to stálo?Nemužu si vzpomenout!!!!!!!!Pravda je taková,že její druhá kariéra nevyšla i kdyby lidi kolem ní dělali cokoli.Slyšela jsem Kubišovou zpívat naživo,fakt labůžo,všem zastáncům paní Marty doporučuji!Myslím,že v schowbyznysu nemá co dělat.Můžem si jí vážit jako legendy nebo za záchranu mnoha psů,ale atˇproboha neleze na podium *3*
      • Re: Petra

        Falešná????Je příjemná a hodná.J a k se chová k rodině? Jestli vám to uniklo, na začátku jí hodně ublížil a opakovaně její bratr, když pořád špinil MM do médií.Vysvětlování nepomohlo, tak rezignovala.Co asi měla dělat? Vy máte v životě vždy všechno ideální? Kdo jste, že pořád radíte zralé ženě, jak se má chovat? A k paní Kubišové - bylo jí režimem ublíženo,ale po revoluci měla šanci, ta noc nevyšla, škoda. Ale proto se nemůže chovat jako nezodpovědná a nesvéprávná. Dohody se prostě mezi slušnými lidmi mají dodržovat.
        • olvido

          Re: Re: Petra

          Milá Moniko,
          opravdu nikomu nenutim svůj názor.A nemám nic proti tomu, že Helenu máte ráda, každému se líbí něco jiného.
          To, jak to má Helena se svou rodinou, je konec konců její věc. Já sem tady chtěla vyjádřit jenom svůj názor. A abych Vás opravila, já Heleně VŮBEC neradím. Taky nemám žádný důvod jí radit,protože ona sama ví, co chce dělat dál se svým životem. *4*
    • Re: Helena a Marta

      Vážená!!! to snad nemůžete myslet vážně?! Helena se zachovala slušně?!že jako nic nekomentovala...hmmm...dobry...jen
      • Re: Re: Helena a Marta

        jenže Heleně nepsal manžel dopis že jí bude hrozit 8 milionová pokuta když nevystoupí to Helena neměla nikdy dopustit!!! měli se domluvit slušně ale to se nestalo Neckář taky nepodepsal věděl proč...Vůbec se nedivím že Marta Heleně nebere telefon taky bych ho už nebral.Helena se může stydět a doufám že tomu tak i je!!!
        • Re: Re: Re: Helena a Marta

          nejdrive si ten dopis prectete, a teprve pak to komentujte. to co tu rikate, jsou naproste blaboly........MM nikomu nevyhrozoval, ani omylem........a pokuta za nevystoupeni - ta je bezna vsude na svete, to si jako myslite, ze helenina agentura do toho ma vrazit milionove investice a kdyz se pani kubisova rozhodne nevystoupit tak ji ma snad jeste poplacat po zadech? kde zijete? vam by se to libilo, kdyby to byly vase penize? pochybuji.........
        • Re: Re: Re: Helena a Marta

          Ten dopis je zveřejněn tady: http://show.idnes.cz/dokument-dopis -martina-michala-pro-marta-kubisovo u-fx6-/hudba.asp?c=A080403_212135_h udba_jaz
          Zdá se, že téměř každý, kdo si ho přečetl http://show.idnes.cz/diskuse.asp?id diskuse=A080403_212135_hudba_jaz, uznal, že paní Kubišová sakramentsky přestřelila.
          • Re: Re: Re: Re: Helena a Marta

            diky, z_idnesu, aspon nekdo si dal tu praci si nejdrive precist o co bezi, nez zacne hloupe kritizovat ostatni........
          • Re: Re: Re: Re: Helena a Marta

            diky, aspon nekdo tu nepostrada inteligenci.........
          • Re: Re: Re: Re: Helena a Marta

            Takže znovu Vážená...sakramentsky přestřelil ostatně jako skoro vždy pouze MM dopis jsem na idnes četl bylo to sprosté vydírání pokud nevystopí bude hrozit soud a pokuta v řádech milionu.To je slušné a kamarádské jednání?!Ani náhodou!
            Kubišová informovala už koncem února že nevystoupí to že na tento fakt MM nereagoval je jeho problém.Neznám ve svém okolí nikoho kdo by stál na straně Vondráčkové v tomto sporu.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Helena a Marta

              Kdo si dá práci,a trochu se informuje, musí uznat, že dopis MM Martě byl velmi seriózní . Možná, že MM je trochu příliš bojovník,ale v této kauze se špatně zachovala Kubišová.Jako podrazák.Je mi líto. Argumenty: měli se domluvit jsou plácání do vody. Helena se domluvit chtěla a dělala pro to všechno možné, Nepovedlo se jí to...možná díky pitomým rádcům Kubišové. A že je Helena bohatá a Marta ne? Co to je za argument? Kdyby byla Marta tak úžasná, měla by třeba to, co Helena. Měla na to dvacet let.
  • helena

    no hovorte si co chcete kazdy vie len kritizovat ohovarat a nadavat no pre mna je Helena obrovska inteligentna a ludska osobnost proste velky clovek.
    • Re: helena

      souhlas, diky
    • Re: helena

      Helena už dávno není velký člověk...je jen směšnou loutkou jejího povedeného manžela.Hodně mě zklamala že dopustila aby začal MM vyhrožovat dokonce i M.Kubišové soudem.Hned jsem šel vrátit lístky do lucerny ptal jsem se paní v tiketpru jestli lidé vracejí lístky a řekla že hodně!!!Lucernu asi nakonec vyprodá ale nás skalních fanoušků kteří jí potporovali tak těch hodně ubude a bude to znát hlavně v různých anketách atd...Už přestávám věřit že se HV vzpamatuje a nakopne MM tam kam měla už dávno!!!
  • Helena má smůlu

    Samozřejmě že jí Michal velmi poškozuje to nevídí už jenom Helena.Ve slavíkovi byla loni až pátá letos to vidím tak na osmé až desáté místo.Navážet se do Kubišové ohledně daně to je od Michala co seděl za podvody zatím největší nehoráznost.Heleny je škoda ještě stále má co nabídnout ale ten Démon jí neustále ničí pověst *10*
    • Re: Helena má smůlu

      Pokud půjde Kubišová která si protrpěla oproti HV za komunistu svoje k soudu má u mě Helena na dobro utrum.Tohle se kamarádům nedělá je to neskutečná prasárna *16*
      • Re: Re: Helena má smůlu

        Skutecna prasarna je to, co predvedla Marta. Tak by se profesional zachovat nemel. Helena naopak v tisku nic nekomentovala, odmitla se k cemukoli vyjadrovat, coz je kamaradske. Kamaradske ovsem neni, ze ji tzv. kamaradka - Marta - nebrala telefony a neodpovidala na sms.
        • Re: Re: Re: Helena má smůlu

          Helena by se měla zahrabat hluboko pod zem. Dělá si jen ostudu a to díky MM.Copak zamilovaný člověk musí být blázen??? Ona je slepá a hloupá.Pani Kubišová nemá zapotřebí se ponižovat. Nedělala to za režimu, tak proč by to dělala teď a kvůli Vondráčkové .
      • Re: Re: Helena má smůlu

        Naprosto souhlasím....Helena má stále krásný hlas a úžasně vypadá, ale není jí to nic platné....její povedený manžel ji táhne ke dnu, přišla kvůli němu a jeho nevymáchané hubě o spoustu fanoušku....Měla by konečně sundat růžové brýle a nakopnout MM do pozadí, než bude pozdě...!!!
      • Re: Re: Helena má smůlu

        S tím se dá bohužel jen souhlasit *10* *16* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit