Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
901 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pali

    Pani Helenku obdivujem od detstva a som naozaj úprimne rád že ešte stále koncertuje a spieva jej to náramne skvelo má hlások nežne ľúbezný je to ako balzam🙂🙂🙂 

  • MartinDyntar

    Helenka😂😂😂😇🤮🤮😯😉

  • Pali

    Pani Helenku milujem temer celý život jej koncerty nemajú chybu je rovnako vynikajúca speváčka ako aj brilantná tanečníčka jedinečná a nadčasová Speváčka a milá srdcová ľudská Osobnosť😍 

  • Pavol

    Excelentná HELENKA v poľskej TV Silvestovskej show🙂

  • Pavol

    Helenka je obrovská hviezda na scéne populárnej hudby pôsobí už neuveriteľných 56 rokov obdivujem ju už 52 rokov je mojou srdcovou záležitosťou vážim a ctím si ju aj ako výnimočnú vzácnu a jedinečnú ľudskú Osobnosť😍 bolia ma mnohé ataky voči jej osobe mnohé sú vyfabulované a falošné kam až zašla zášť závisť a zloba čllovek tomu ani nechce veriť...ale k pani Vondráčkovej je pre mňa tou najlepším človekom so zlatým láskyplným SRDCOM😍 a teší ma že jej to stále nádherne spieva prekrásne tancuje stepuje je neskutočne multitalentovaná moc jej fandím a držím palce nech sa jej ešte dlho darí Helenka Vondráčková je pre mňa Srdcová Láska ako nadčasová Speváčka a báječne srdečná Dáma

  • alena2

    Vazena pani Helenko Vondrackova, moc dekuju za darek, ktery jste mi poslala-fotografii s Vasim podpisem a oceneni mych textu, adresovanych Vam, jako BLBINKY. Ja uz mela strach, ze tomu memu humoru nebudete rozumet ani Vy! Zoufalec-pokusitel Alena(ALE jsem ZENSKA~zoufalkyne pokusitelka mi nezni dost CESKY).

    Zdravi ing. Alena Stockova

  • Luky1987

    Helena Vondráčková, Michal David, Lucie Bílá, Hana Zagorová, Lucie Vondráčková🤮

    • MartinDyntar

      správně Luky1987, jen tak dál... souhlasím s tebou!, tvrdě se opři do těchto interpretu jaké sám už zminuješ. Dík!

  • Pavol

    Helenka Vondráčková je mojou obľúbenou a milovanou Speváčkou😍 obdivujem ju temer celý môj celý môj život  chýbajú mi jej koncerty 

  • MartinDyntar

    No jo pané jo, Bože muj je to skutečně ta Helena Vondráčková?, no já tedy skutečně nevím u mě se dnes všechny pěkné naježené lišky nějak ztrácejí někde za obzorem v Hořicích a nevím přesně kde, každopádně zdravím také Helenku z Hořic. Ale naježený hlas u mě už tedy skutečně nemá.

  • Pavol

    Pre mňa je pani Helenka úžasne srdiečkovo-slniečkový človek a výnimočná a nadčasová Pani Speváčka zbožňujem jej ľúbezne nežný hlas🙂 som je fanúšikom a niektoré príspevky a komentáre vôbec nechápem kde sa v ťudoch berie toľko zloby je to smutné

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší