Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
901 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Vondráčková, čekal jsem od vás a vašeho muže více inteligence v odpovědích, vybírat si kladné otázky a na ty nepříjemné neodpovídat, umí každý. Překvapilo by mě, kdyby jste začali těmi otázkami na tělo, ale to se nestalo, takže zase píár dua z řitky. Škoda času, to jste fakt nemuseli ani odpovídat, to jsou 100x omleté odpovědi, ty už umíte nazpaměť a my je známe. NEPOVEDENÉ PÍÁR.
  • Re Pavol : Kterou pomocni osobitnou jsi to presne "absolvoval" ?
    P.S. Ja vim, dnes to jsou zvlastni skoly *1* *1* *1*
  • Vondráčkovou jebne měla by emigrovat hlavně za urážky a soudy kterých se dopustila na Martě dnes se opět potvrdilo kdo je morální ikona a kdo je morálně na odpis
  • Marta Kubišová se dnes stala Rytířkou Čestné legie a "národní poklad" nedostal nic... a ještě má prázdné sály...každý dostane jednnou co mu patří !!! *15*
  • A to, že žaluje pí. Kubišovou akorát svědčí o tom, že ji chce jen pošpinit, pokud jí někdy paní Kubišová ublížila, tak se jí určitě za to omluvila osobně, jenže pomstychtivá helena tohle neuznává, tak se neštítí ji vláčet po soudech místo toho, aby ji odpustila a zapomněla a všechno smazala. No uznejte, není lepší si všechno vyříkat v soukromí a navzájem si odpustit než do toho tahat soudy a bulvár?? Na tohle člověk musí mít opravdu žaludek a HV ho bohužel má, ta se toho neštítí, že jí to pořád baví, podávat na někoho žalobu. Paní Kubišová by se jí určitě takhle hnusně nemstila, akorát to dosvědčuje, jak prohnilý charakter HV má. Jestli jí i přesto někdo fandí, prosím, u mě klesla tak hluboko, že už to víc snad nejde.
  • Pavol, nerozumím, proč HV tak zoufale bráníte, když si to nezaslouží. Tady každý ví, co je zač a pokud se to na Slovensko ještě nedoneslo, tak se o tom jistě brzy dozvíte i tam. Pravda, klidně si jí tam nechte, tady o ní nikdo zájem nemá.
  • H. Vondráčkovou už ani nepovažuju za celebritu a osobnost, to, co předvádí poslední léta je vrchol a divím se, že ji ještě vůbec někdo poslouchá. Líbila se mi akorát v pohádce Šíleně smutná princezna, tam jí to seklo, ale z toho charisma už nemá nic, všechno zaprodala bulváru a sama sebe pohřbila kilometr hluboko. V rádiu mi tolik nevadí, protože tam není vidět, ale v televizi nemám vůbec chuť na ní koukat a divím se, že ještě vůbec vystupuje v televizi, že na ní jsou lidi zvědaví (zatím), vadí mi, co provádí paní Kubišové a panu Neckáři, tohle si oni nezaslouží,aby na ně takhle plivala.
    Paní Kubišová a pane Neckáři, nechte ji být a vůbec si jí nevšímejte, však ona na to Helča jednou přijde, až zůstane sama a všichni se na ní vybodnou a ještě za váma přileze a bude ráda, když jí odpustíte.
  • No, Pavole, nevím, jestli jste v obraze, jaké aktivity vyhledává v Čechách, ale momentálne tráví víc času po soudech, než na pódiu... To, že žaluje tak ctnostnou ženu, jakou je Marta Kubišová, snad hovoří za všechno... Je zaslepená mamonem, popularitou, kterou vyhledává jak se dá a to i způsoby, jakými slušný člověk neoperuje... Dáma to není ani náhodou a nyní už není ani půvabná... Další vaše přívlastky ani snad nebudu komentovat...
  • Nezájem.
  • Klidně si jí na slovensku nechejte zde jí pšenka už nepokvete lídé jí zaslouženě nesnáší a na slovensku to není o moc lepší tam musela rušit koncerty taky *15*
  • Vondráčková by se nad sebou už konečně měla trochu zamyslet, nikdo jí nemůže přijít na jméno kvůli jejímu chování, měla by za vším udělat tlustou čáru a začít znova. Je to vážně nechutný, na její koncert bych nešla hlavně kvůli tomu, jaká je a takhle to vidí spousta lidí. Velký úbytek fanoušků a popularity - Heleno vzpamatujte se a začněte střízlivě uvažovat a napravovat to, co jste způsobila. Jenom riskujete, že se od Vás odvrátí i ten poslední zbytek fanoušků, který Vám zatím ještě zůstal. Zastavte se a podívejte se za sebe, co všechno jste způsobila. Buďte už konečně rozumná.
  • Koncom uplynulého týždňa bola pani Vondráčková do slova zavalená prácou a vyťažená množstvom aktivít,na Slovensku účinkovala na koncerte Noc Nádejí,kde žiarila excelentným výkonom,na STV 1 v relácii Dámsky klub viedla milý a úprimný rozhovor,oslovil ma aj program na českej jednotke 13.komnata H.Vondráčkovej a úplne ma dojal včerajší rozhovor Helenky na Rádiu Blaník,mám ju nesmierne rád a veľmi jej fandím,je to fenomenálna Speváčka,báječný srdiečkový človek,pôvabná a milá Dáma,ktorá ostáva napriek všetkému sama sebou,žena s obrovsky láskavým srdcom,čo dokazuje nielen jej dlhoročná,mravenčia práca pre Nadáciu Naše Díte,ale aj iné charitatívne podujatia.Veľmi si ju vážim a obdivujem ju *3* *3* *3*
  • Paní Heleno Vondráčková, vaše 13. komnata se mi nelíbila, proč jste se o tatínka nestarala, vždyť jste měla čas na všechno a na tátu ne?
  • Heleno, bude zase soutěž o miss, měla by jste se jako přestárlý diblík přihlásit, určitě za podpory manžela vyhrajete.
  • Krása? No to tedy opravdu nevím... Dle perverzního Martina Michala nelze soudit... A úspěch se skvrnami podpory komunistické éry nelze považovat za úspěch... Po roce 1989 již zdaleka nebyla tam, kde dřív...
  • relevantni otazky jsou?
    Zabila nekoho/neco? ANO. Zabijela hudobni vkus statisicu lidi permanentne a nonstop
    Okradla nekoho? ANO. Okradala lidi o moznost poslouchat kvalitnejsi hudbu /Motorhead, Rolling Stones, Frank Sinatra .../ nez ty jeji triakordovy blaboly
    Pomohla nekomu do basy? nevim
    Udala nekoho/neco? ANO. Udala smer tomu nejdementnejsimu, nejhorsimu a nejzrudnejsimu hudebnimu vkusu.
  • Ale je to fiasko na Bílou Gotta a mnoho dalších lidé náladu a peníze mají ale na bezcharakterní Vondráčkovou už ne ! Tak si to konečně přiznejte *15*
  • Ale není,lidé nemají zkrátka náladu a peníze.Je to v něčem úplně jiném. *7* Není to o zpěvačce Heleně.Tak si to prostě přiznejme.
  • Musela zrušit další vystoupení 27.10 v Hluku to je už velké fiasko *7*
  • http://www.sinagl.cz/images/stories/fotky/PS_Profesni_debakl_270912.jpg

    Helenko, Heleno, odvrhni to Vemeno a vše bude spraveno...
    Zas budeš Slavíkem, milovaným publikem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit