Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
901 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Helena byla a je výborná zpěvačka. *2* Má nevýhodu,že krása,která se snoubí s úspěchem se u nás těžce odpouští.
  • Je trapné, že HV se nechává zvěčňovat v tisku, že jí někdo sahá na zadek, ale zřejmě potřebuje dostat lidi na koncert a každá reklama je dobrá. HV vy jste hluboce klesla, k tomu není co dodat.
  • Vondráčková by se se svým manželem měla všem omluvit, za posledních několik let na své kolegy nakydala tolik špíny, až to hezké není. Na omluvu není nikdy pozdě, paní Heleno, vždycky se dá začít znova, musí se ale chtít. Když už máte s někým problémy, tak to prosím vás neřešte přes bulvár, akorát si kazíte pověst a fanoušků ubývá. Jste snad dost stará na to, abyste tohle pochopila.
  • Paní Heleno, nemáte už rodiče, máte sestru a bratra, urovnejte spory, ve vztahu s bratrem jste starší, měla byste být rozumnější, udělejte vstřícný krok jako první, zavolejte Lucce a jejímu bratrovi, urovnejte vztahy s bratrem Jiřím a pak zavolejte paní Martě a Vaškovi, mě jste nepřesvědčila, že jsou oni vinni a jak chcete přesvědčit ostatní a nebo je vám to jedno, to je druhá možnost, ale já bych Vás ráda viděla s paní Lucií na jednom pódiu, a aby vám složil píseň váš bratr se svojí ženou, ale zřejmě se jedná o zbožné přání. Škoda.
  • Sleduji kariéru staré paní Vondráčkové a nemohu se zbavit dojmu, že nejlépe jí to zpívalo za Golden Kids, písně s paní Martou a panem Vaškem, to bylo něco nádherného, škoda, že paní Vondráčková to zkazila, paní Heleno omluvte se, nikdo vám to vyčítat nebude, ale když to neuděláte, tak stejně ty tři hlasy zněly krásně od té doby, hlas jen s paní Lucií Bilou, trochu smutné ne paní Heleno.
  • to už mě takz štvev ten si vymislí nákej trest aby byl slavnej krenén tam je t je to slizoun uslintanej heleno odejdi odněho at nechá lucku napokoji
    děkují za pochopení *16* *8* *7*
  • Tak Vondráčková má prázdné sály to je trest za Martu Kubišovou které ublížila nejvíce *10*
  • Jenže tohle není žádné měřítko prodejnost supraphonu tak max. cca ve stovkách a prodejnost v celé republice nelze porovnávat to je směšné tahle pí už netáhne několik let jen letos musela zrušit několik koncertů nebo je byla nucena přesunovat do menších prostor bezcharakternost se jí vrací jako bumerang *4*
  • nezájem, jedná se o přestárlou zpěvačku. Díky
  • Supraphonline:predajnosť CD:3.miesto Helena Vondráčková-3CD Ne jen o lásce, predajnosť pesničiek v prvej desiatke 8 pesničiek pani Helenky,z toho sedem zo spomínaného 3Cd,pesnička Fuoco Nel Fuoco prvá *4* *14*
  • Dnes jsem si někde přečetl, že prý Helena Vondráčková je adoptovaná a uvádí to sama ve své knize, já jsem sice už starý,(80 let) ale tohle přece nebude normální slušný člověk pouštět do etéru, to si nechá pro sebe, ostatně nikomu do toho nic není, ale jak je vidět tisk má pravdu Helena Vondráčková už neví, jak by na sebe upozornila.
  • Martin Michal je mi velmi nepříjemný a nesympatický už od začátku a je smutný, že HV ho ve všem ještě podporuje, to on z ní udělal takovýhleho člověka, vždyť ona taková vůbec nebyla. Je to velice smutné, jak jeden člověk může druhému naprosto zničit celoživotní kariéru....velice smutné.
  • je stará bude 70 za párlet jak bude vypadatbna80 to bude hnus ten krk to je děs
  • Snažil jsem se dokoukat celý nový klip s Deylem, on je fakt dobrý,ba dokonce výborný, ale paní Vondráčková, nezlobte se,ale vám to nejde, vám chybí kvalitní textaři, to je další z nepovedených duetů. Nedoposlouchal jsem to. Deyle, kde tě můžeme vidět a slyšet, jsi talent.
  • No Pavole, nediv se, paní Vondráčková v dobách totality tam často jezdila, měla na to povolení z nejvyšších míst (dokonce snad i od Štrougala a Müllera), tak chtějí ukázat bývalé komunistické zpěvačky, to víš ABBA byla v NDR jen jednou a to na začátku kariéry a v Rusku vůbec ne, když byla ABBA slavná, tak v NDR nebyla, ale to paní Vondráčková zrovna přezpívávala jejich písně.
  • Helenu Vondráčkovou vypínám, přepínám, naprostý nezájem.
  • Po prvé je smutné podpisovať sa menom,ktoré nie je tvoje,ovšem už tento samotný fakt o niečom svedčí...,v slovenskej tlači v súvislosti s naspievaním piesne od Mariky Gombitovej Bílou sa písalo čosi úplne iné,žiadny súhlas nebol,no a čo sa týka pani Vondráčkovej,len nedávno médiami prebehla správa,že v Nemecku ako aj v Rusku bola nominovaná medzi šesť najlepších popových hviezd EUROPY,no a čuduj sa svete,pani Helena v oboch krajinách nezávisle na sebe obsadila prvú priečku.
  • Mně se líbí, že MM chtěl poškodit pí Pilarovou a přitom jí zadara udělal PR, helena netáhne už několik let, jenom ona a martin to nevidí.
  • Až na tu helču, jak správně píšeš s malým, jsi to trefila...
  • Mně se lbí, že všichni tihle přestárlí zpěváci se snaží a že nechodí jenom krmit holuby, víc takových důchodců jako je Kája, helča, paní Kubišová, pan Václav Neckář a ostatní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit