Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky ji mám moc ráda a přeji jí hodně síly, aby se nedala ničit těmi hysterickými a absurdními výpady proti její osobě. Moc ji obdivuji.
  • Helena Vondráčková byla jedna ze zpěvaček, kterou jsem do doby, než totálně zblbla díky Martinu Michalovi velice uznával. Má hlasový rozsah, dobré texty a melodie snadno zapamatovatelné. Doopravdy byla dříč na popové scéně. Dnes, pokud ji vidím, nebo slyším prostřednictvím mediálních sdělovačů - televize, rádio - tak to vypínám a počkám si pět minut, abych ji neslyšel. To Vám paní Vondráčková doopravdy stálo za to poštvat si proti sobě takovou spoustu lidí Vašimi soudy se vším a s každým. Naoperovat si ve Vašich letech implantáty a zblbnout kvůli orgasmu s chlapem, který je pouhopouhý parazit na Vašem úspěchu - tomu mladší generace říká totální úlet.....to Vám nestálo za to!
  • helča už zpívá jen pro helouše, to je dobře, slušní lidé na ní nejdou.
  • Prodejná a prolhaná osoba i rodina jí odvrhla *7*
  • Tebe možná nezklamala... ale jinak zklamala všechny slušné lidi včetně rodiny která jí nechce už ani vidět bába v důchodu a kope kolem sebe jak divá hnus ! ztratila většinu oblíbenosti a pořád nic nepochopila *10* ta je vážně vymytá
  • Držím pani Vondráčkovej palce,vážim si ju ako človeka,ktorý ma v živote nesklamal,stále ostáva sama sebou,je priama,čestná,milá a napriek tomu,že to ma ťažké,lebo tých hnusných,hyenických a až absurdných útokov voči jej osobe je mnoho,pričom sa absolútne nezakladajú na pravde,sa nespreneverila svojim zásadam,je úžasne šľachetná o čom vraví jej báječná práca patronky Nadace Naše Díte,ktorú Helenka vykonáva s neutíchajúcou Láskou už 13rokov.Vždy budem stáť pri pani Vondráčkovej.Je pre mňa obrovským šťastím žiť v dobe tejto jedinečnej ľudskej a umeleckej osobnosti
  • je to prolhaná mrch zase se bojí michala nechá se navádět to už musí být trpělivost ten je zas zruda a ty heleno rači se zdejchni krávo neposlechneš tak zdar
  • www.youtube.com František Sahula Helenka se vdává
  • Je to ta paní, jak nikdy nebyla milenkou Štrougala?
  • seš v heleně.
  • mně se moc líbí paní Lucie Vondráčková Plekancová s malým a s manželem. Hodně štěstí Lucko.
  • Přesně tak.
  • ona touží zpívat s paní Streisand, vždyť nesahá po kolena ani paní Martě Kubišové, no to je odvaha, heleno, vy nemáte rozum, ale blbostí jste na prvním místě.
  • helena vondráčková, to máte pravdu, ta přežije všechny režimy.
  • Plne súhlasím s Pájou a chcela by som sa opýtať Kikuš, Kiki, či Kristíny, čo dokázala v živote ona, keď si dovolí tak kritizovať Lucku. Porovnávať dôchodkyňu Helenu s omnoho mladšou neterou, ktorá má inú profesiu, je prinajmenšom trápne. Lucia je doktorka filozofie, herečka a popri tom "aj" spieva. Spev nie je jej hlavná profesia. Helena by jej vekom mohla byť matkou a celý život len spieva. Mrzí Ťa, že Lucka je šikovná? Že niečo dokázala a zaujala ľudí? Alebo si potrebuješ len kopnúť, lebo sa volá Vondráčková a nie sú okolo nej škandály, ako okolo tety Heleny? Tiež Ťa prosím ako Pája -daj Lucke pokoj!
  • Vždycky když vidím,nebo slyším paní Helenku,tak si říkám-je jen o rok mladší než ty...a co vidíš v zrcadle?...Ona, Karel Gott a Waldemar Matuška nám vždycky zpívali tak,že jsme si jejich písničky mohli taky zazpívat a jsou svým vystupováním a zpěvem ikonami naší hudební scény nesmrtelní oni i jejich písničky a nejen u nás.Dělali čest a dobré jméno naší zemi..Díky..
  • helena vondráčková se fakt zbláznila, dávat do médií, že byla adoptovaná, aby lidi kupovali její knihu, je fakt humus. Já si myslím, že je nadopovaná a nikdy v životě si od této tzv. pěvkyně nic nekoupím, ona u mě klesla tak hluboko, že už dál nemůže.
  • Pre Kikush77 dávam Ti absolútne za pravdu pani Helenka je Speváčka svetového formátu,problém je,že niektorí diskutujúci si len liečia svoje zakomplexované mindráky,s tým nič nenarobíme,v našich zemepisných končinách,žiaľ,stále prevláda závisť,zloba,zášť.Bol som v divadle Hybernia na Helenkinom narodeninovom koncerte a prial by som Ti tú úžasnú atmosféru zažiť a precítiť.To žiadne slová nedokážu opísať,treba to zažiť na vlastné uši a oči,očarujúci zážitok a pôžitok *14* *14*
  • pro Kikush77: Helena bývala dobrá zpěvačka,ale už není. Není to tím,že by už neuměla zpívat,ale díky těm nechutným soudům už na ní není nikdo zvědavý a já se ani nedivím. Na její koncert bych nešla už jen z toho důvodu,jaká je a co je schopná pro peníze všechno udělat. A prosím tě Lucku Vondráčkovou nech na pokoji,je pravda, že nemá takový hlasový rozsah jako Helena,ale je milá, sympatická, nemá žádné nechutné skandály, je prostě v pohodě. A toho já si cením víc než počet nasbíraných Slavíků a počet vyprodaných koncertů.
  • *3* všechno nejlepší *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit