Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Helenka k částce 1,3 milionu přišla tim že spočítala:plakáty,pronájem divadla natištění a dalších věcí v takových věcech je milion a víc jako prd...Pam:Helena má hitů tři prdele(viz rádio vodopád) a takovýto komentář bych napsal i kdybych Helenu nemiloval *14* všichni kdo tady Helenu pomlouváte se zamyslete nad sebou a hlavně nad tím co jste dokázali vy!!!asi nic co? *16*
  • Já se musím smát, poté, co se helena vrátila z dovolené, všechny příspěvky pod diskusemi, které byly k normalizační heleně nelichotivé, byly smazány. Michale, to jsi měl, co dělat, viď, to ti to dalo hodně práce a zkus si představit, co si o té tvé mega starr opravdu myslíme, za rámeček by jsi si to nedal a helena také ne. Opravdu michale, její písně už neberou, jsou ohrané a nedá se to už poslouchat, tak se s tím smiř. Možná by pomohlo, kdyby jsi začal zpívat Ty, to by byly hity a vás obou, to by se rádia přetrhla.
  • Soudy, pře, bulváry..., soudy, pře, bulváry..., soudy, pře, bulváry...a k tomu velká chuť na money... *7*
  • Je pravda, že se MM naprosto zbytečně obul do Kateřiny Brožové tím svým ubohým bulvárním výrokem, on, který se rád pasuje jako bojovník proti bulváru!!! Prostě - stejný bojuje proti stejnému!!! Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá..., a někdy "vrána vráně oči klová"!!! *16*
  • Vy sama budete asi hrozně zlá, neboť nedokážete ani nic pojmenovat, nic trefně popsat, nic rozebrat - váš výkřik je jen hysterický výkřik ze Tmy do Tmy. Nebojíte se??? *13*
  • Helena Vondráčková a černá stavba? To se mi nezdá.
  • Lidi, lidi!!! Jak jste hrozně zlí, nebojíte se?
  • Lucii Vondráčkové to na TýTý velice slušelo, je to krásný pár, (narozdíl od tety heleny a nosála), škoda že nevyhrála, velice jsem jí to přál. Je dobře, že teta helča je na dovolené, protože zase ani po ní pes neštěkl, nebyla ani v nominaci, je už stará a nezajímavá a zkazila si sama svůj mediální obraz, heleno vondráčková adié. Měla by jsi zůstat na floridě.
  • www.youtube.com František Sahula Helenka se vdává
  • Nikdo mě nezbaví dojmu, že Vondráčková na všechny lidi okolo sebe hází samou špínu. Každý, kdo je při smyslech, mi musí dát za pravdu, takže chabé obhajoby hrstky fanoušků, co jí ještě zbyly, mě nijak nedojímají. Za posledních pár let zaplnila bulvár tak jako nikdy za celou svojí kariéru a co jsme se tam dočetly?? Samé soudy, napadání, veřejné výčitky atd. Takže děkuji,ale paní Vondráčkovou už fakt ne.
  • Já jsem si přečetl rozhovor v instinktu s helenou vondráčkovou, zajímalo by mě, jak přišla k částce 14,5 mil. Kč a jak přišla k částce 1,3 mil. Kč ve sporu s paní Martou Kubišovou, vždyť je to nereálné, buď lidi na vondráčkovou půjdou nebo ne, fakt je mi divné, jak k tomu číslu došla.
  • Nevím, jaký nový hit má HV v posledních letech, dlouhou noc za hit nepovažuji, to je uměle stvořené, ale co jinak nazpívala? Nic. Operní arie si raději poslechnu v originále a jinak bída, bída, konec kariéry.
  • Pani Helena bude v Nemecku ocenená,vybrali ju medzi šesť najvýnimočnejších popových DIV v Europe,ktorá lná česká speváčka sa môže niečim podobným prezentovať *14* Helena je naozaj len jedna,neustále to potvrdzuje svojimi vypredanými koncertmi a veľmi sa teším na jej určite báječné DVD Helena ON Broadway *14*
  • HV se snaží zachránit svoji zničenou kariéru aspoň na Slovensku, protože ví,že Češi ji dávno odepsali, tak je na Slovensku pečená vařená. Jsem zvědavá, jak dlouho ji to vydrží tam.
  • Helčo, frčí šrouby a matice, ty bohužel nikoliv.
  • Já tedy nevím, ale zase v aha bylo, že MM podává žalobu na pana Jiřího Vondráčka, hele stará vondráčková vzpamatuj se a zastav to, tvůj brácha se staral o tátu, ty ne, to že jsi byla za ním v nemocnici, nic neznamená (a tvoje slzy na pohřbu, také fraška) a že dle informací z tisku se tvůj muž MM soudí o každej prd, je všeobecně známo. Bráchovi určitě nejde o tvoje prachy, ale chce poukázat na to, že MM není svatý ani dokonalý, kdyby byl dokonalý nejsi jeho pátá manželka. A Martin Dejdar se jistě k celé kauze vyjádří sám, pokud se nebude bát MM. A co se týče Kateřiny Brožové, chlap by měl být genlemann, Kateřina není zpěvačka je to především herečka a potom zpívá, to helčo, tvému muži nedošlo. Bylo to trapné a tohle bude trapné též.
  • tak judr. od vondráčkové má konečně potvrzeno, že hv je ojetej mercedes a patří do důchodu, super.
  • Koukám, že můj příspěvek byl nežádoucí... Kdo říká, že Vondráčková byla v době svého dávno ztraceného mládí na potratu, je velmi velmi velmi ošklivý lhář. Kdo říká, že Vondráčková byla milenka s. Štrougala, je taktéž velmi velmi velmi ošklivý lhář... A teď mě ten její vylhaný a ulhaný JUDr. zažaluje, béééé. *12*
  • Já bulvár nečtu, je mi ukradenej,nemám ráda tu špínu,kterou šíří, ale Vondráčkovou stejně nemám ráda, za svoji situaci si může jen a jen sama. Vím o ní hodně jen z doslechu a to ani bulvár číst nemusím, bulvární noviny jsou zadarmo drahý. Ve svém okolí neznám nikoho, kdo by měl Vondráčkovou rád, odvrací se od ní většina jejich fanoušků, protože se jim svým chováním zhnusila a ani se jim nedivím. Zbyla z ní jen troska, která okolo sebe kope, jak může a všude se cpe, aby zachránila svoji zvadlou kariéru.
  • Lenka, alias Pavol, v Bojniciach nemáte lepšiu kultúru? Smutné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit