Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Helenka je mojou milovanou speváčkou jej zlatý mezosoprán má naplňa láskou a nehou,spieva úžasne precítene,vážim si ju aj ako báječného človeka,je milá ,úprimná a prirodzená,koncert v Bojniciach bude vypredaný a nálada aspoň taká ako v Brezne *14* *14*
  • helena vondráčková je podrazák a proti paní Martě Kubišové regulérně prohrála, ostatně prohrála i s Václavem Neckářem. A když se někdo vystavuje bulváru, tak jako ona, tak se musí smířit s tím, že po ní půjdou, ona sama dává do tisku svoje fota z dovolené, z hausbotu, tak co čeká, že jí budou jen opěvovat a za co, že kazí vkus mladým lidem, že je bezcharakterní a bezpáteřní, za to jí má někdo obdivovat, fanoušci ať jí tleskají a chodí na její koncerty, ale nám, co se nelíbí a nesouhlasí s ní, to neberte, máme prostě jiný názor, je to pro nás soudružka zpěvačka.
  • Helena Vondráčková byla dobrá zpěvačka, ale jako člověk nestojí za nic. Pro peníze a poslední zbytek popularity je schopná snad všeho. To co poslední léta předvádí ze svým nemravným manželem, který káže o morálce a přitom byl zavřený a nachází se v exekuci je do nebe volající hnus! o p. Kubišovou se neotírej tvoje pohaslá hvězda jí nesahá ani pod kotníky !!
  • Helena Vondráčková je fantastická zpěvačka a skvělý člověk. A v tomto prohnilém, zkorumpovaném státě se obdivuji každému,kdo se vzepře bulváru a bojuje proti němu.Kdyby to dělal každý koho špiní asi by si tolik nedovoloval.A vy všichni(čtenáři bulváru) co ji tady špiníte, s tím bordelem co tady panuje asi souhlasíte. Nesaháte jí ani po kotníky. A svatá paní Kubišová nemusí být věčně svatá. Ta má radši psy než lidi.
  • Vidím, že se tady ozývá typický vzorek stádních a ještě k tomu zlých lidí. Jen tak dál, takoví se pomocí "senzačních" zpráv z medií manipulují nejlépe.
    A propos - Vy se s paní Vondráčkovou znáte, že ji tak familierně oslovujete? No ano, úroveň je úroveň......každý je na té své, že.
  • Tak se těš, uvidíš přestárlou zombie se silikonáma, hlavně si kup co nejdražší lístky.
  • Já si myslím totéž, ona se všude cpe a pak si stěžuje, dává fotky, dělá videa z hausbotu, ona si myslí, že nad ní není a ty fanoušci jsou k smíchu, tak ať si jí nechají vytesat do mramoru, ona hv je prostě odepsaná, jen o tom neví. A to její turné, to bude propadák, zase se budou svážet na ní lidi, kdo má IQ na ní nepůjde a nic si od ní nekoupí a těm hlupákům, kteří kupují její CD a DVD to přeji a helčo nasol to,co nejvyšší ceny, když jsou lidi blbí,tak ať platí a tobě bude dobře, budeš si myslet, že tě lidi mají rádi, omyl helčo, nemají.
  • Helena je super *14*teším sa na jej dvd Helena On Broadway aj na jej narodeninový koncert u nás v Bojniciach *14* *14*
  • Její starý hlas už není hezký měla by to pochopit a uzavřít svojí poničenou kariéru na SK se nepsalo jako u nás o její bezcharakternosti tak ještě něco vyprodá ale u nás má utrum sice se cpe kde se dá ale zájem není zhnusila se lidem i smetánce je pouze trpěná *15*
  • Pavol, Ty máš potrebu pravidelných cyklov popisovať nám tu stále to isté?
    Píš si denník a nestrápňuj Slovákov tým, že na seba opakovane upozorňuješ na tejto stránke. Verím, že aj Ty si úžasný, excelntný, očarujúci, milý, skvelý, fantastický a máš aj absolútny spevácky a tanečný výkon.
    Raz to stačí povedať.
  • Na Slovensku možná ještě je trochu populární, protože tam se ty její skandály asi tolik nerozebírají, ale tady v Čechách si každý myslí své a všichni se od ní odvrací, její vlastní vinou.
  • tak bych řekla, že Helenka jde pomalu,ale jistě do háje. Všem lidem se zprotivila svými nesmyslnými soudy,nikdo ji nemá rád a ještě je tak sprostá,že napadla paní Martu Kubišovou a pana Neckáře,své staré kamarády, je vážně ubohá. Její popularita jde rapidně dolů a může si za to sama.Vinu na tom má i ten její povedenej manžílek,nechápu, kam dala oči.Kdyby měla pořádnou rodinu a děti,tak by měla jiné starosti a nemarnila by čas věčným napadáním svých kolegů a ostatních lidí.Je mi jí líto,svým způsobem nešťastný člověk.Prej zas napadla pro změnu Frekvenci 1,že nehrajou její písničky,to akorát svědčí o tom,že je hamižná a jde jen po penězích. Za chvíli po ní ani pes neštěkne. Já jsem ji nikdy neměla ráda,ale těma soudama se mi zprotivila ještě víc. Její smůla,je na tom bita sama, tak velký úbytek fanoušků a popularity nikdy nevěstí nic dobrého.
  • Hele, a nechcete si jí na tom Slovensku nechat? Nám by to nevadilo, pí vondráčková by si měla znovu přečíst článek o sobě - pýcha je směšná.
  • V Brezne 25.2.vypredaná športová hala ležala excelentnej HELENKE *14*pri nohách.jej báječný a fantastický spevácky a tanečný výkon si absolútne podmanil všetkých zúčastnených,ktorí niekoľkonásobnými standing ovation zas a zas tlieskali Helenke,atmosféra bola úžasná *14* *14* *14*Helenka musela dlho pridávať,bola jednoducho očarujúca,verím,že jej takto skvelo vyjde celé tohtoročné turne,ona si to zaslúži vrchovatou mierou,žičím jej z celého srdca *14* *14*
  • Jery pesnička sa volá Jsem stále stejná.Helenka sa celý svoj život drží kréda;Praj a bude ti priane.Je nielen báječnou a fantastickou speváčkou ale aj náramne milou a príťažlivou dámou,v jej spoločnosti sa cíti človek veľmi príjemne *14*stretnutie s ňou je pre mňá vždy prekrásnym sviatkom a tým najmilším darčekom,Helenka sama je dar z neba,nesmierne si ju vážim a milujem ju už pekných pár rokov,dosiahla na medzinárodnej scéne obrovské úspechy,žiaľ závisť a zloba niektorých nepozná hraníc
  • *16*
  • "Stará vondráčková se úplně pomátla, vona se furt vystavuje s tím svým manžílkem a pořád si myslí, že ji lidi mají rádi. Ona vůbec netuší, že ji tři čtvrtě národa nebere, že se jim zprotivila a furt bude lézt do tisku a bude a bude, jen když bude v aha nebo v blesku a bude se o ní psát, že se jí lidi smějí, to prostě nedokáže pochopit. No, kdo nemá z hůry dáno, v apatice nekoupí." Raději to dávám do uvozovek, co kdyby.
  • zdravím nevíte někdo,jak se jmenuje písnička H.Vondráčkové,kde zpívá jsem stále stejná už od prvnich dní, kdy líbal jsi mých 17 a učil jsi mě snít atd. díky za odpověd
  • Nevíte někdo jestli už porodila Gavlásková ? také jsem slyšela a četla že údajně děcko čeká s Michalem prý nesmí Gavlásková přes práh Helenina domu *16* jestli je to pravda tak by jí Helena měla ještě vlasy vyškubat *10*
  • Helena je ojedinele svetlý a výnimočný spevácky aj ľudský zjav,všade kde účinkovala(Brazília.Japonsko,Austrália,Kanada,USA,Nemecko...)si natrvalo podmanila srdcia mnoho tisícov ľudí na celom svete,spieva ôsmimi jazykmi,báječne tancuje,má fantastické choreografie,skvelo vyzerá,spieva zlatým hrdlom a zlatým srdcom.Predala 10milionov nosičov a čo sa týka jej súkromia,Helena sa len bráni a na šťastie sa môže oprieť o svojho manžela,im bulvár lživo a cynicky ubližuje celé roky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit