Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Helena je dobrá

    Helenu mám ráda,ale paní Martě Kubišové nesahá ani po kotníky.Tyto ženy s nedají ani srovnat. Marta - užasná žena a osobnost,Helena - loutka .
  • Re: Helenka je super

    Souhlasím, Helena je super žena, krásně vypadá a její hlas - výborný. Je i profesionálka, a tak by si měla uvědomit jak ji vztah s MM strašně ublížil. Jako žena ji chápu, že ho miluje,ale musí u toho přemýšlet a nedávat okolí najevo ,že on je nej a nej a ostatní mu jen ubližují, on má pravdu atd... Mrzí mě hlavně vztah s paní Kubišovou. *9*
  • A este nieco...

    Viete comu nerozumiem preco tu pisu aj kritici, ktori Helenku radi nemaju? Ved ked ju nemate radi tak si proste nevsimajte jej meno nedopisujte ziadne prispevky a bude dobre *3* Helenka nebude citat veci, ktore jej ublizuju,pretoze skuste si predstavit keby niekto pisal o Vas taketo somariny citalo by sa vam to dobre??Ved Helenka je clovek a tiez ma svoje pocity a podla jej vystupovania si myslim ze je to mila a citliva zena.
  • Helenka je super

    Helenka je super mam ju strasne rada no...Martin to je nieco uplne ine!!!Jeho proste rada nemam a podla toho co som si vsimla ho nemaju radi viacery *1* Ale ludia nechapem preco vsetci kritizujete Helenku? Kvoli Martinovi?? Tak kritizujte jeho a nie ju!Pretoze ci sa vam to paci ci nie Helenka je uzasna kazdy o nej vie a je to fakt osobnost *4*
  • Re: Re: Helena má smůlu

    Skutecna prasarna je to, co predvedla Marta. Tak by se profesional zachovat nemel. Helena naopak v tisku nic nekomentovala, odmitla se k cemukoli vyjadrovat, coz je kamaradske. Kamaradske ovsem neni, ze ji tzv. kamaradka - Marta - nebrala telefony a neodpovidala na sms.
  • Re: Jdi domů ....!

    A ty jsi nekda videla nejaky slusny mlady zpevacky? Prosim te, dej nam vedet, ktery to jsou, protoze ja o zadnych nevim. A uz vubec ne o takovych, ktere by Helene sahaly aspon po kotniky. Helena zpiva, protoze tu neni nikdo, kdo by ji nahradil. Kdyby to tak nebylo, tak by byla sama nucena prestat zpivat.
  • Re: Helena je dobrá

    Marta uz nezazpiva slusne ani HORI. Helena je na rozdil od ni v zahranici prirovnavana k Barbre Streisand. Nejspis pro to, ze zpivat umi!!! A to, ze na rozdil od Marty umi i jazyky a tancovat a hrat na nekolik hudebnich nastroju je jenom plus.
  • Re: Nové cd !!!

    zatím je to prý v hrubé přípravě a žádné bližší informace Helena nikde neřekla měla by si vzít příklad s Cher a jejího cd Believe prostě udělat zapamatovatelné hity na urovni něco jako před sedmi lety Dlouhá noc a cd Vodopád či Helena 2002 a hlavně už nikdy více Ha Ha Ha či stylově roztříštěné cd Zastav se a poslouchej...snad jí to už došlo...že to byla cesta nikam...
  • Nové cd !!!

    Nevíte někdo podrobnosti o novém cd Heleny? Jestli bude taneční? to bych si moc přál! *3*
  • Re: helena

    souhlas, diky
  • Re: Re: Re: Re: Helena a Marta

    diky, z_idnesu, aspon nekdo si dal tu praci si nejdrive precist o co bezi, nez zacne hloupe kritizovat ostatni........
  • Re: Re: Re: Re: Helena a Marta

    diky, aspon nekdo tu nepostrada inteligenci.........
  • Re: Lucerna

    a kolik listku jsi prodal ty? nech me hadat...........ani jeden, vid!?
  • Re: Helena

    naprosto souhlasim, kdo umi - zpiva, kdo neumi - sedi u pocitace a kritizuje
  • Re: Re: Helena

    to jsou opravdu strasne blaboly.......kam na ne chodite?
  • Re: Re: Re: Helena

    neco na tom je.........
  • Re: Re: Re: Helena a Marta

    nejdrive si ten dopis prectete, a teprve pak to komentujte. to co tu rikate, jsou naproste blaboly........MM nikomu nevyhrozoval, ani omylem........a pokuta za nevystoupeni - ta je bezna vsude na svete, to si jako myslite, ze helenina agentura do toho ma vrazit milionove investice a kdyz se pani kubisova rozhodne nevystoupit tak ji ma snad jeste poplacat po zadech? kde zijete? vam by se to libilo, kdyby to byly vase penize? pochybuji.........
  • Helena je SKVĚLÁ

    Dneska jsem byla v Třebíči na fotbale proti Amfoře a byla tam Helena Vondráčková. Je to skvělá a příjemná žena. Když jsem požádala o její podpis, tak mi ho hned dala a strašně mile se usmívala. Je vážně SKVĚLÁ *4*
  • Re: Re: Helena

    Nejsem velký zastánce zpěvaček typu Helena Vondráčková nebo Marta Kubišová a tyto debaty mi přijdou zbytečné. Nikdo z nás tady nemůže posoudit charakter těchto dam ani je pomlouvat nebo vynášet do nebe. Podle mě jsou obě vynikající zpěvačky jedna zvedá náladu (ja na dise ráda poslouchám Sladké mámení), druhá nutí k zamyšlení ( mám ráda Modlitbu). O tom je povolání umělce a na nás posluchačích není je posuzovat (to nechte na Božích mlýnech ), říkat jestli to měl někdo těžší nebo lehčí ( paní Vondráčková neměla např. děti - možná je to pro ní těžší než si umíme představit), na nás posluchačích je hodnotit hlas, dojem co v nás zanechá jejich zpěv. Z rukou na srdci si poslechnu Nohavicu, abych se zasmála, potom si pustím U2, pak Avril, abych si zařádila, pak klidně Mozarta, Raye Charlese a někdy možná zkončím u Heleny Vondráčkové, abych nemusela přemýšlet a prostě si jen zazpívám ( třeba Dlouhou noc). Pokud nikoho nezabila tak je mi to opravdu fuk s kým žije nebo kolik má plastik, v hudební scéně je už zapsaná nesmazatelným písmem. A rozhodně má nezamětitelný hlas.
  • Re: Re: Helena má smůlu

    Naprosto souhlasím....Helena má stále krásný hlas a úžasně vypadá, ale není jí to nic platné....její povedený manžel ji táhne ke dnu, přišla kvůli němu a jeho nevymáchané hubě o spoustu fanoušku....Měla by konečně sundat růžové brýle a nakopnout MM do pozadí, než bude pozdě...!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit