Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Pro Helenku Vondráčkovou

    jsi *4* zpíváš nádherně,jsi nádherná opravdu ve svém věku kočka.Nejsem na ženský fandím Ti a přeji ještě hodně pěkného.chci v letech tvých taky vypadat jako ty,ale nemám na to finance,ale v rámci k mému věku je mi 50,nevypadám taky špatně,ale na tebe nemám přeji hodně štěstí a hezkých písniček harijeta *3*
  • Re: Petr

    Kámo skoč si k vočařovi. Jo ????
  • vr

    Hello Wonder-Copacabana,horko a žár,Copacabanou chci být *3*
  • Re: A este nieco...

    Někdo nesnese kritiku co *7* Proč by jsme sem nelezli, je demokracie a když se nám něco nelíbí, tak to dáme najevo. Ostatně HV o tom ví svoje že? Poznali to i její kdysi kamarádi.
  • nikolka...

    Re: Jdi domů ....!

    jdi se s tím to zahrabat!!!!!!!!!!!!! *10*
  • janisenka

    Pro Helenku Vondráčkovou

    Pri Helču Vondráčkovou: Seš LUXUSNÍ
    Seš DOKONALÁ
    Seš JEDINEČNÁ
    Seš KOUZELNÁ
    Seš KRÁSNÁ
    Seš NEPOPSATELNÁ
    Seš ÚŽASNÁ
    Seš INTELIGENTÍ
    Seš SQVĚLÁ
    Seš BÁJEČNÁ
    Seš HUSTÁ
    Seš ORIGINÁLNÍ
    Seš NEJVTIPNĚJŠÍ
    Seš PECKOWÁ
    Seš NEZAPOMENUTELNÁ
    Seš NEJLEPŠÍ
    Seš ZLATÍČKO
    Seš BERUŠKA
    Seš ZLATHÍÍÍČKO
    Seš SPRÁÁVNÁ
    Seš FAJN
    Seš NEJCENĚJŠÍ
    Seš ROZTOMILÁ
    Seš STĚLESNĚNÁ DOKONALOST
    Seš BESTOVÁ
    Seš HODNÁ
    Seš HOLKA,KTEROU POTŘEBUJU K ŽIVOTU
    Seš SŮŮŮPROVá
    *3*
  • je to kočka

    Viděla jsem ji naživo - vypadá naprosto úžasně! v obličeji je pořád moc hezká...
  • bronulka

    HELENA

    JE SKVĚLÁ ZPĚVAČKA,KTERÁ ZÁŘÍ SVOJÍ ENERGIÍ A TU POTOM PŘENÁŠÍ NA SVÉ FANOUŠKY. MÁ KRÁSNÉ DOPLNˇKY I NÁS REPREZENTUJE SKVĚLÝM ŠATNÍKEM,COŽ JINÝM BY TAKÉ SLUŠELO.PÍSNIČKY SUPER. *3*
  • Vánoční Lucerna 2008

    Byli jste na Helenině vánočním koncertě v Lucerně? To byla senzace, co? Z tak narvaného sálu, z reakcí lidí a především z Helenina ohromného výkonu jsem měl pocit, že jsem na koncertu Zlaté slavice! Helena je prostě skvělá!
  • ivetka936

    Re: Re: Re: hruza

    Jak můžeš tvrdite, že je namyšlená a zlá? Pochybuji, že ji znáš. Měla jsem tu čest se s Helenou několikrat setkat a vždy byla milá a ochotná má příjemné vystupování. Že má plastiku? Prosím Tě, kdo ji nemá? Helena má upravené poprsí, malokterá žena nemá. Má upravená víčka, no a, to si nechávají dělat i chlapi a má upravený krk. Ovšem její dokonalou postavu jí asi nevyplastikovali, co? Její všestraný talent asi také ne, co? Takže to jak vypadá nesvádějte pouze na to, že má nějákou plastiku. Eva Pilarová jich má mnohem více.(Paní Eva mi nevadí, je to jen příklad) Stejně jako Hana Zagorová, které to stejně nepomohlo. Ale to je věc názoru.
  • Re: Helena a Marta

    plně souhlasim,paní Kubišová se mohla realizovat hned po revoluci,kdy dokázala pouze falešně zakdákat Modlitbu a hymnu.Helena jí nechala umělecký prostor,věděla,že bude v kurzu jako ublížená.Mimochodem znáte někdo od Kubišové co vydala po revoluci a za něco to stálo?Nemužu si vzpomenout!!!!!!!!Pravda je taková,že její druhá kariéra nevyšla i kdyby lidi kolem ní dělali cokoli.Slyšela jsem Kubišovou zpívat naživo,fakt labůžo,všem zastáncům paní Marty doporučuji!Myslím,že v schowbyznysu nemá co dělat.Můžem si jí vážit jako legendy nebo za záchranu mnoha psů,ale atˇproboha neleze na podium *3*
  • Re: asi jo

    A ty se ptáš co já....v originále od Abby The winner takes it all ( Viděla jsem film Mamma mia tak vim :-)) ) *3*
  • asi jo

    zdarec nevite nekdo jak se jmenuje v originale pisnicka A TY SE PTAS CO JA.za odpoved predem dekuji *4*
  • kometka

    Helena

    starý písničky jsou skvělý ale vidět jí rozhodně nemusim *9*
  • Re: A este nieco...

    GO TO HELL
  • Re: Petr

    To není pravda, Helena je už u konce s dechem. Konkurentkou a velkou je její vlastní neteř Lucie.
  • Hlasujte pro Helču

    WWW.SLAVIK.SEZNAM.CZ
  • Petr

    Fanoušci Heleny nezapomente hlasovat pro naší Heluš už od 1 října at si říká kdo chce co chce stále u nás nemá v popu konkurenci *4* *3* *4*
  • Krasna Helenka

    Helenko prajem Vam vo vašom živote len to najlepšie ste perfektna spevačka a krasna žena mam už tiež dost rokou ,ale tak perfektne vyzerat ako vy sa mi nikdy nepodari. Dne je krasny den ,lebo sa začal vašou piesnou.malovany džbanku. Držte sa všetci čo vam ubližuju to robia len zo zavisti.Mam vas moc rada.
  • Re: Re: Re: Helena má smůlu

    Helena by se měla zahrabat hluboko pod zem. Dělá si jen ostudu a to díky MM.Copak zamilovaný člověk musí být blázen??? Ona je slepá a hloupá.Pani Kubišová nemá zapotřebí se ponižovat. Nedělala to za režimu, tak proč by to dělala teď a kvůli Vondráčkové .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit