Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • monikasmajlo

    Re: Všechno nejlepší

    ja taky *3*
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k 62. narozeninám.
  • Re: Mona Lisa

    nasrat
  • Re: Re: Re: No, je to hezké gesto nehrát Monu Lisu první, ale každý je ješita.

    *4* *14*
  • Re: Re: No, je to hezké gesto nehrát Monu Lisu první, ale každý je ješita.

    polib si prdel *10* *10* *10*
  • helenka

    překrásná lovuju jí *14* *14*
  • Blog o Helenke x)

    Ak máte radi Helču a zaujíma Vás čo je o nej nové tak určite navštívte stránku helenka-fans.blog.cz
  • Re: pravda

    Tak tomuto neverím!! A keď možno mala zlí deň x) Veď je človek a každý má deň, že má chuť niekoho zabiť xDD Mne sa práve naopak stala s Helčou milá príhoda a nechovala sa ako nejaká celebritka ale bola príjemná žena *4*
  • Markétka

    nej zpěvačka u nás fandím jí její zpěv i vzhled je LUXUS !! *3*
  • ivetka936

    Re: Re: je to kočka

    Zdravím závistivce.
  • ivetka936

    Re: Mona Lisa

    Jak můžete vědět, jaká je Helena a jaká je Hana? Ani jednu si troufnu říct, že osobně neznáte. Tak prosím nesuďte lidi, když o nich nic nevíte.
  • ivetka936

    Re: Re: No, je to hezké gesto nehrát Monu Lisu první, ale každý je ješita.

    Jenže bulvár, zůstane jen bulvárem. Jak to opravdu bylo, ví jen ony. S Helenou jsem měla tu čest se několikrát osobně setkat a jak tu někdo píše, že je bezcharakterní, tak se hluboce mýlí.
  • ivetka936

    Re: Re: Re: pravda

    Helena je skvělá a rozhodně si nemyslím, že by měla zapotřebí chodit na nějáké diskuse. Ona se nepotřebuje bránit, budou ji bránit fanoušci.
  • Re: Re: pravda

    Jsi jeji družka ? Ty neznáš ani tu pohádku o karkulce,mám dojem ,že si hvězda Helena v přestrojení za Janu,ono to tak bývá,že celebrity si odpisují na diskuzi, *5*
  • Re: pravda

    A teď bychom rádi slyšely tu o Karkulce... *8*
  • pravda

    Lidičky ,Helenu jsem kdysi zbožnoval,jel sem do Bratislavi na Zlatou Liru v roce 1969 a moc sem byl zklamán Helenou,čekali jsme u hotelu,zpěváci vycházeli po jedním ven a já veliký zběratel autogramů jsem tam nechyběl:Div se světe Helena stála ve dveřích ,všichni jsme přestali mluvit,udělali sme dlouhý korydor a kde se vzalo tam se objevilo malinké děvčátko a utíkalo Heleně vstříc a drželo květinku,hvězda obešla dítě a kráčela dál ,děvčatko spadlo a mi všichni co jsme tam byly jsme si udělali úsudek v tom se ve dveřích objevila Hanka Zagorová zvedla děvčátko a utišovala ho pak se s ním fotila-tak taková je Helena byl to můj idol ,od té příhody ji nemůžů vidět ani slyšet tak hezké písničky jsem pohřbila i s ní.A střenka jak chce být mladá,jen se zesměšnuje--Tento příběh je pravda.
  • helenka

    překrásná staršně se mi líbí jedinečná *14* *14*
  • Re: Mona Lisa

    A prečo nejdeš písať ku svojej Haničke? xD
  • Re: helena

    jo jo m.m. je blb
  • Re: Pro Helenku Vondráčkovou

    Moje slová x))) Helenka je najlepšia x)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit