Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: JÁ JI TAK NENÁVIDÍM!!

    Já si myslím, že Heleně ani nejde o peníze.Ty novinové články, proti kterým se MM soudí jsou opravdu otřesné lži. Vadily by každému. Z peněz za odškodnění nezbohatne, dává je na charitu.A tenhle poslední soud proti Kubišové rozjel určitě MM. Bral to jako obchodní věc- podraz společníka( což je fakt). Možná nedomyslel, jakou to rozpoutá bouři- Kubišová bude už navždy brána jako ikona .A Helena - úspěšná, půvabná, bohatá... To prostě mnoho lidí neunese.
  • Re: Re: Re: Re: Re: Helena a Marta

    Kdo si dá práci,a trochu se informuje, musí uznat, že dopis MM Martě byl velmi seriózní . Možná, že MM je trochu příliš bojovník,ale v této kauze se špatně zachovala Kubišová.Jako podrazák.Je mi líto. Argumenty: měli se domluvit jsou plácání do vody. Helena se domluvit chtěla a dělala pro to všechno možné, Nepovedlo se jí to...možná díky pitomým rádcům Kubišové. A že je Helena bohatá a Marta ne? Co to je za argument? Kdyby byla Marta tak úžasná, měla by třeba to, co Helena. Měla na to dvacet let.
  • hzk5k

    Re: JÁ JI TAK NENÁVIDÍM!!

    Snad nebude Helenka doplácet na to, že Kubišová nemá na zaplacení *16* To je její problém. Má si nejdříve rozmyslet, co chce *16* Každý slušný člověk se na nečem domluví a také to dodrží!!! *8* Jak je vidět, tak mezi slušné lidi Kubišová nepatří *13*
  • JÁ JI TAK NENÁVIDÍM!!

    To co udělala Neckářovi a Kubišové je ten nejhorší hyenismus!!! Vondráčková má stamiliony a po Kubišové která je finančně na dně chce 1,3 milionu! Pro Vondráčkovou je tahle částka směšná ale Kubišová ji nemá!! *8*
  • ostuda

    Žalovat dámu Martu Kubišovou kvůli tomu, že té ostudě Vondráčkové nevydělá dost peněz to je drzost nejvyššího kalibru. Obvzlváště u osobnosti, která by se měla umět ovládat a umět chovat.
    Paní Vondráčková, váš hudební styl, pojetí, chování, vystupování a jednání si nezadá s dámou, jakou je i Marta Kubišová. Už nemáte na hudební scéně co dělat, jste minulost a nyní po tom vašem soudním šou ... minulost na kterou se musí zapomenout!
  • Re: Je to...

    chtěla bych vidět tu tvoji náplň ty nádivo... *16*
  • Helena Vondráčková

    Včera odvysílali TV.Nova pohádku
    "Šíleně smutná princezna" natočená
    v roce 1968.Krásné melodie Jana
    Hammera a texty Ivo Fischera.
    Helčo není to škoda?
    Co je teď mezi Vámi?
    Nechci ani na to myslet!
    Byla bych hrozně ráda,kdyby Jste se
    udobřili!Láska a Mír!
    Se srdečným pozdravem. *14*
  • Re: helena

    kamka a spol.
    Když se vám nelíbí nebo připadá stará, prostě si jí nevšímejte. Máte přece plno jiných - mladých, krásných a perfektně zpívajících zpěvaček na naší scéně....!
  • Re: Helena a Marta

    Velice souhlasím.Karty jsou rozdány, že? MM zkrachovalý podnikatel a ublížená,div ne svatá Marta. Ublížili jí komunisti a ne Helena, která se za ni přimlouvala , kde mohla. Málokdo si dá práci trošku o tom přemýšlet.MK se zachovala velmi nesolidně.Měla odstoupit včas.Mimochodem se mi vybavuje vzpomínka, jak Helena vloni kupovala auto, a Marta to kysele komentovala: kdyby radši místo kupování aut připravovali to turné...! Co k tomu víc říct? A přitom Helena jí tak moc pomoh la (odškodnění za roky, kdy nemohla zpívat podle Heleniných příjmů).
  • Re: Helena Vondráčková

    Mám naprosto stejný názor. Helčo, Marto, Vašku, zapomeňte na hloupé spory, Vaše přátelství je přece cennější než nějaké peníze. Udobřete se, všem se uleví. A třeba ke společnému vystoupení ještě někdy dojde, snad se ho ještě dočkáme
  • Vstupenky na Helenin vánoční koncert

    Mám na prodej 2 vstupenky na vánoční galakoncert Heleny Vondráčkové 19. 12. tohoto roku v Lucerně v Praze od 19:00 hod., místa jsou na parketu před podiem vlevo v 7. řadě čísla 6 a 7. Cenu sdělím až případným zájemcům. Neváhejte, bude to jedinečný zážitek. Volejte tel: 737 555 351 P.Pelikán nebo mail: pav.pelikan@seznam.cz *4*
  • Helena Vondráčková

    Mám velkou prosbu a vím,že se také trápíš.Co máš něco kvůli bulvárům?
    Od toho všeho jsou média.Buď ráda,že mají o Tebe ještě zájem.Vím,že
    člověk chce mít i soukromí,ale z
    z druhé stránky patříš ještě mezi
    Top 10 Českého slavíka i že je Ti
    62.let.Mezi Martou a Vaškem fakticky
    Tě moc prosím aby všechny sváry
    pominuly.Udobřete se!Nemá to cenu
    vůbec více rozpytlávat Ještě třetí
    stání.Působí to na psychiku ve všech
    směrech dosti špatně!
    Se srdečným pozdravem.
  • olvido

    Re: Re: Petra

    Milá Moniko,
    opravdu nikomu nenutim svůj názor.A nemám nic proti tomu, že Helenu máte ráda, každému se líbí něco jiného.
    To, jak to má Helena se svou rodinou, je konec konců její věc. Já sem tady chtěla vyjádřit jenom svůj názor. A abych Vás opravila, já Heleně VŮBEC neradím. Taky nemám žádný důvod jí radit,protože ona sama ví, co chce dělat dál se svým životem. *4*
  • Re: Petra

    Falešná????Je příjemná a hodná.J a k se chová k rodině? Jestli vám to uniklo, na začátku jí hodně ublížil a opakovaně její bratr, když pořád špinil MM do médií.Vysvětlování nepomohlo, tak rezignovala.Co asi měla dělat? Vy máte v životě vždy všechno ideální? Kdo jste, že pořád radíte zralé ženě, jak se má chovat? A k paní Kubišové - bylo jí režimem ublíženo,ale po revoluci měla šanci, ta noc nevyšla, škoda. Ale proto se nemůže chovat jako nezodpovědná a nesvéprávná. Dohody se prostě mezi slušnými lidmi mají dodržovat.
  • Re: Čím starší...

    Máš pravdu nevěřil jsem vlastním očím když jsem se dozvěděl že žaluje už i Kubišovou.To pořádně přehnala a doufám že se jí to nepovede a že jednou toho bude pořádně LITOVAT !!! Fuuj Vondráčková !!! Hanba !!!
  • olvido

    Čím starší...

    Nejsem proti Heleně nějak zaujátá a nikomu nenutím svůj názor ani proti fanouškům nic nemám, ale Helena mi přijde hrozně falešná. To jak se chová k lidem a svojí rodině :-(... měla by se nad sebou zamyslet *9* Jednou se jí to všechno vrátí... *9*
  • Re: kjava

    Nejdřív se nauč česky a pak nám napiš, co jsi t y dokázala. To bude určitě moc zajímavé. A když někoho nesnášíš, tak nevyhledávej o něm informace...
  • Kde je chyba?

    Nelíbí se mi, jak tady někteří závistivci či hlupáci urážejí tuto ženu, která několik desetiletí rozdávala radost svými písněmi i vzledem. Komu se nelíbí, ať se na ni nedívá. A co se týká Kubišové, přečtěte si ještě nedávné rozhovory, kde Marta říká, jak se jejich trio chystá znovu společně vystupovat na chystaném turné. Nevím, proč od toho ustoupila, a udivuje mě, že nyní v bulváru zveřejnila informaci o nějakém dávném úletu Vondráčkové s Waldou Matuškem. To je trapné.
  • Re: Re:

    ale asi jsi ji viděla pořádně namaskovanou, jinak bys ji nepoznala, že to je ta "krásná Helča" *15*
  • Helena Vondráčková

    Dělej jak chceš,ale to Tě prostě ničí
    o tom jsem bezpochybně přesvědčená.
    Každý má svůj názor.Vím je to Tvůj muž
    jestli tak se trochu vyzná v právech
    když si myslí,že každý soudní spor
    vyhraje,tak to se ovšem mýlí. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit