Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lilianna

    Re: Re: JÁ JI TAK NENÁVIDÍM!!

    HURÁÁÁ!!! Díky bohu! Konečně člověk s rozumným pohledem na věc, který evidentně ví o čem mluví!!! Děkuju *3*
  • lilianna

    Re: Re: Re: JÁ JI TAK NENÁVIDÍM!!

    NO, tak to asi hodlá, když původně s tím koncertem souhlasila... njn, holt mladá generace už jí tu její bolístku nechce pofoukat, protože dneska už málokoho zajímá, jestli směl před čtyřiceti lety někdo zpívat nebo ne, tak ze sebe potřebuje dělat chudinku jinak. HV vidíte jako věčnou bojovnici u soudu?! Fajn...a v tom případě - Kubišová vám nepřipadá jako VĚČNÁ CHUDINKA, co při každém rozhovoru vytahuje situaci před čtyřiceti lety?! *13* Proboha, zamyslete se nad tím! HV nemáte rádi jen proto, že na svůj věk vypadá luxusně, je to fajn baba a většina z vás, co na ní házíte špínu, jí nesahá ani po kotníky!
  • lilianna

    Re: Re: Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

    *15* *15* *15* *15* *15* Lidem, jako jsi Ty, milá Hano, se rozumný člověk musí jen smát *15* *15* *15* Je vidět, že O H.V. nevíš ani ň, nevíš ani kolikrát byla vdaná, ale hlavně že se vyjadřuješ... *15* *15* *15* A myslim, že nejsem jediná, kdo se Ti teď momentálně vysmívá...Tak se příště radši zamysli, než někde něco veřejně plácneš o čemsi, o čem nevíš ani ťuk, nebo mlč, uděláš jen dobře *15*
  • jaký má žaludek?

    M.Kubišová byla odstavená,a tato dáma fungovala dále.Jakými cestičkami si to vyšlapávala?No a teď pokračuje ve své tzv.karieře za pomoci svého manžela.On je to jediné,co ji v poslední době opravdu upřímě přeji!!! *5*
  • Re: Re: Zklamala

    muzes sem psat neco privetivejsiho pls
  • Re: Zklamala

    Takovéhle mentorování je nanic. Rodina jejího bratra není její rodina. A jak tak koukám, ani není o co stát.Její rodina je manžel a třeba jeho děti.Nebo i sestra, s kterou má celý život pěkný vztah. Ti, kteří ji mají rádi. Na Jiřího Vondráčka žádný dobrý názor nemám. A vůbec je to jen taková fráze : kdo se nedohodne s vlastní rodinou... Mnohdy jsou daleko lepší vztahy mezi přáteli. Ty si totiž můžeme vybrat.
  • Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

    Mám ji taky pořád ráda,a vždy ji ráda vidím, i když to v současné době není zrovna v módě.
    Vážím si jí za to , co za celý život dokázala a v boji s hloupostí, sprosťáctvím a nesolidností jí držím palce a přeji hodně síly. A za to, jak se k ní chová rodina jejího bratra, která ovlivnila i starého otce, je mi jí líto.Rozhodně si to nezaslouží.
  • Re: Re: pomoc

    já,ty,on,ona,ono,my,vy,oni,ony,ona ,KUP SI. *3* *13* *9* *4*
  • Re: pomoc

    kup si.... *13*
  • Re: Re: Je to...

    Nechutná a smaradlavá - ta jeho náplň - jaká jiná? Plná jedu. Nesahá Heleně ani po kotníky a ještě se odvažuje po ní plivat. Je to chudák. *3*
  • Re: Kopírka

    A ty jsi pod nulou, trapáku!!! *16*
  • Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

    Budeš se divit, ale zajímá. Mne zajímá, líbí se mi, vzpomínám na její krásné písničky, těším se na ty nové a představ si, její věk mi opravdu nevadí. Každý jednou zestárne, jenomže v mládí si to člověk nepřipouští. O to víc je pak překvapen, když mu mladší uvolní v tramvaji místo. Pokud někoho paní Helena zklamala, pak to byli její potencionální pozůstalí. S nástupem pana Michala, bohužel, nejspíš přišli o dědictví. Teprve pak začal hon na Helenu. Moc jí přeji pevné nervy a nenechat se odradit nějakými křiklouny. *3*
  • Re: Re: ta jaký dostala odškodnění?

    jak to myslis nejapna obyc.diskuze ne a jestli se ti tu nelíbí tak sem nechod ne logika.... *13*
  • Re: ta jaký dostala odškodnění?

    Kdo chce psa bít... Je vidět, jak paní Helena leží novinářům v žaludku. Nedají jí pokoj, neustále na něco poukazují, nejraději by jí nasadili psí hlavu. Lidi, věřte novinářům, obzvlášť bulváru a máme tady třetí světovou! Kdyby se každý staral o svý hrbatý děcka, nemusela by tu být tak nejapná dikuse. *3*
  • paraela

    Re: ta jaký dostala odškodnění?

    je to tak!!! *15*
  • Re: Re: Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

    ty mas ale prehled.....hmmmmmmm
  • Re: Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

    Nikdy 1 nebyla, jen teď si na ni hraje. Pan manžel jí škodí, kde může. No, proti gustu žádný dišputát. Ale, od doby, kdy se po kolikáté vdala, její renomé díky jejich vystupování a konfliktech šlo rapidně dolů. Takže, Heluš, jen tak dále, stejně na Vás chodí jen lidi, kteří chtějí vidět Vaše umělecké plastiky.
  • jaksitaksi

    Re: Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

    no škoda jen že jí vlastní rodina nehodnotí moc kladně!!!!! A v poslední době chce vondráčková jen prachy a to po každým kdo se jí jen připlete do cesty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
  • Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

    Helena je u nás vážně jednička, hvězda první kategorie.Ten pořad na Primě byl fajn. Jsem ráda, že tolik lidí z jejího okolí,( a je to vidět třeba i z knížek) tedy ti, kteří ji znají, ji hodnotí tak, jaká opravdu je. Talentovaná,pracovitá, všestranná a taky hodná. Těch kvalit a úspěchů je moc. Tak zákonitě vzbuzuje tolik emocí, bohužel i negativních.
  • oopss

    ta jaký dostala odškodnění?

    od státu žádala 14 milionů,a v tv řikali že jí přiznali 900 kč!! *1* *15*
    Patří jí to,i když si nezaslouží ani halíř!!!!!!!!!! *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit