Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

    no vážení, myslím, že včera karel gott řekl jednu velkou pravdu a to že helča je královna popu. Nikdo lepší tady není lucka jí nesahá ani po kotníky v zahr. jí nikdo nezná jen proto, že na to nemá. To, že je helča již starší ročník na věco nic nemění. Nikdo tady lepší není a nebyl než karel gott, helena vondráčková a valdemar matuška. *3*
  • Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

    Kdo chce vychovávat někoho o morálce ? trestaný pětkrát ženatý MM a jeho harém ?? to snad nemyslíte vážně !! Bulvár je sice špína, ale o situaci v Řiti píše často pravdu a každý rozumný člověk si udělá obrázek i bez bůlváru co je to za nenažrané sudičské prasata viz soudní spor z vysoce morální Kubišovou !!
  • Zklamala

    Mě paní Vondráčková mě zklamala jako člověk. Za dobrou zpěvačku mluví především její hudba, její výkony ale také její vystupování. A za paní Vondráčkovou stále častěji mluví její soudní spory. A i to že se nedokáže dohodnout s vlastní rodinou svědčí o tom, že není vždy chyba jen na těch druhých, ale měla by se zamyslet také sama nad sebou.
  • Re: Re: helena

    O tom to není. I zpěvačka jejího věku může nabídnout fanouškům dobrou hudbu. Mě ale zklamala jako člověk. Vadí mi třeba množství soudních sporů které rozpoutala. Myslím že je dost kauz kterým se mají soudy věnovat a ne řešit spory Vondráčková - kde kdo.
  • Re: Kde je chyba?

    A vystupování paní Vondráčkové se Vám trapné nezdá. To že se není schopna domluvit ani s vlastní rodinou také o něčem svědčí. Není chyba vždy jen u těch druhých. Zatěžovat soudy takovým množstvím žalob mi také nepřijde zcela běžné a v pořádku. Pak se nedivím že jsou soudy zahlceny a nemají čas řešit důležitější kauzy. Nepopírám její kvality jako zpěvačky, ale nelíbí se mi její chování jako člověka. Neumí stárnout s grácií. třeba paní Rotrová-dáma také v letech, velice sympatická, příjemná, má mnohem mladšího partnera a přesto nemusí plnit stránky bulváru ap. Zkuste se nad tím zamyslet i z jiné strany..
  • hzk5k

    Re: Prosím o radu

    písnička se jmenuje Ty víš - z filmu Dotek motýla a je na albu Skandál (kolekce HV 15) *3*
  • Re: pomoc

    já jí mám, jestli chceš, tak ti jí pošlu *3*
  • daky

    Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

    myslím,že už je většině lidí ukradená,a kdyby se o ní nepsalo,tak už si na ní nikdo ani nevzpomene!!!! *15*
  • Re: JÁ JI TAK NENÁVIDÍM!!

    A proč by vlastně měla být Kubišová na dně ? Má důchod jako každý jiný, zpívá už 20 let a dostala odškodnění za roky , kdy nemohla zpívat podle příjmů Heleny. Tak proč ji pořád brát v ochranu za starou křivdu. A spoléhat na nedotknutelnost z důvodů zákazu před čtyřiceti lety mi přijde dětinské.
  • Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

    No, asi zajímá, když třeba vám to stálo za to najít si její stránky a vtipně se tu prezentovat. A soudí se plným právem. Jen u nás s jakousi pokroucenou logikou špinit, zveřejňovat naprosté smyšlenky a lhát ( a taky nedodržovat dohody )je bráno jako úplně normální,morální a na druhé straně se snažit novináře trochu vychovat , donutit k férovějšímu přístupu je strašné a odsouzeníhodné. *14*
  • hzk5k

    Re: pomoc

    kup si CD Zastav se a poslouchej, tam ji najdeš na 100% *3* *1*
  • JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

    ..TA HELENA V? *1* Ona se prý soudit nepřestane,protože jinak by se o ní přestalo psát a to se přece nesmí stát!! *15*
  • Re: helena

    JÁ JÍ MILOVALA JAKO MALÁ HOLKA ,BOHUŽEL SE MI ZHNUSILA ,JESTLI NESUNDÁ TY RŮŽOVÉ BREJLE TAK SI NA NI NIKDO ANI NEVZPOMENE *8*
  • pomoc

    Nemáte prosím písničku Doufám, že víš, jsem zoufala a nemůžu jí nikde najít...
  • Re: Re: Re: JÁ JI TAK NENÁVIDÍM!!

    ..Pořád s tím podpisem... Snad se dohodli, ne? A měli už domluvené i detaily, seznam písní, oblečení , termíny...Taky se za tím účelem nafotili... Nechala je prostě ve štychu ! A hlavně : nechme právníkům, jestli je možné prostě z účetnictví odmáznout výdaje ,vynaložené na konkrétní turné.
  • kajuska.b

    helena

    Helena je $uperrrrrrrr *4*
  • wwww

    Re: Re: JÁ JI TAK NENÁVIDÍM!!

    Kubišová nic nepodepsala! A ani se jí nedivím,protože ona narozdíl od HV nehodlá křepčit na jevišti až do 86 let! *1* *15*
  • wwww

    Re: Jaryn

    Tak třeba ty ne,no! *1*
  • wwww

    Tak včera byl MM v televizi u Šípa

    Samozřejmě se prezentoval jako pan dokonalý-5 manželství? No a! Přesto musím říct,že to Šíp zvládl odmoderovat mnohem lépe než Kraus! *15*
  • Jaryn

    Koukám,jak je tady zase každej chytrej *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit