Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Laďa

    Helena je dospělá a může se rozhodnout, s kým bude žít, do toho jí nemá ani otec co mluvit. Za oním dopisem Vondráčka staršího vidím dílko spíš jejího méně úspěšného bratra. A vím od lidí ze svého okolí, že Martin Michal je údajně "dobrej chlap".
  • Helena

    Je tě Heleno škoda chlapy by sis mohla vybírat a máš doma tohle.A zahodíš kvůli němu všechno co tě poutalo s rodinou.To ti není táty líto?A ještě něco. když je člověk slušnej vyjde s každým.Takže co se týká tvého muže:Bez komentáře.Je mi tě líto.
  • Re: Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

    Tak za prvé Michal není trestaný, pleteš si pojmy ,a s tou Kubišovou - ano, bylo jí 18 let zakázáno zpívat. Ale to opravdu neznamená, že už nadoživotí jí bude propůjčen kredit světice. Bez chyb a omylů. Tak to prostě není. Když někdo opakovaně je nespolehlivý, nedodrží slovo, dokonce lže, není a nemůže to být v pořádku. Až vychladneš, přečti si , jak to postupně všechno bylo.Navíc Marta měla možnost zaplatit 300 tis. dluh, který evidenteně měla a způsobila, ale odmítla, ať je klidně soud... Co si o tom myslet???
  • Helenka

    Helenka Vondráčková se mi celý život moc líbí,mám ji hrozně ráda a taky si jí vážím jako člověka.
  • Re: Bojkot

    Souhlasím s tebou, měli bychom ji bojkotovat, což se děje, ale rádia ji neustále hrají, nechápu proč, jak ji slyším, tak vypínám, už mám toho jejího hlasu dost.
  • hzk5k

    Re: Re: Bojkot

    kam by Helenka jezdila? *5* má spoustu fanoušků a obdivovatelů *14* *14* *14* pokud se ti nelíbí, tak proč lezeš na její stránky *16*
    A nechápu proč by měla přestat zpívat starší písničky. Na rozdíl od "hitů" některých rádobyumělců mají hlavu a patu a jejich texty jsou o něčem!
  • Re: Bojkot

    Souhlasím, tahle tzv. zpěvačka by neměla dále vystupovat, je výsměchem všem zpěvačkám s velkým Z, zpívá na playback, stále zpívá písně z doby totality, její rozhovory nemají ani hlavu ani patu, ať si vezme mm a jede někam, kde o ni budou stát, tuhle plastiku opravdu nemusím.
  • Re: Bojkot

    Tak začni Pavlíku. Myslím, že se bez lidí s těmito a podobnými názory docela dobře obejde.
  • Bojkot

    Všichni charakterní lidé by měli tuhle zpěvačku bojkotovat *16*
  • Re: Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

    Většině lidí ? NO, možná, ale proč zrovna ty chodíš na její stránky?
  • Re: Re: jaký má žaludek?

    Co to je ?
  • Re: Kopírka

    Jestli je něco trapnýho, tak tvůj hloupý příspěvek. Helena je u nás vyjímečná, tak proč by jako měla být najednou na nule????? A proč by mělo být přehnané, že milionářka,která navíc cvičí a tancuje celý život, si pořídí stroje na cvičení ? Jsi vůbec normání? nebo se ti závistí úplně zatemnil mozek?A k tšm hadrům se ani nemá cenu vyjadřovat.
  • Re:

    Fakt, úplně tě vidím. Upocený, břichatý, líný , důchod v kapse nebo v dohledu. Obracíš do sebe lahváče , sedíš před televizí a kritizuješ někoho, kdo něco umí, maká, jede a nepolevuje.
  • Re: Kopírka

    Trapné je, jak se za každou cenu snažíš Vondráčkovou shazovat.Madona je šoumenka, ale Helena je paní zpěvačka. Hlas Heleny je jedinečný, hlas Madony ani nepoznám. Je zaměnitelný. Helena je osobnost. Ta nemá zapotřebí někoho kopírovat. Navíc " móda" je na tom postavená, že lidi podléhají různým trendům, vlastně se po sobě opičí. Madona není Bůh, jen profláknutá bohatá celebrita.
  • Helena má období kdy je vnitřně neštˇastná.

    Helena má období kdy je vnitřně se sebou nespokojená. Kamil
  • Re: Re: Re: Re: JÁ JI TAK NENÁVIDÍM!!

    Souhlasím! Jsem šťastná, že se tu najde alespoň pár rozumných lidí...Jeden takový se vyrovná pěti odpůrcům, kteří zde hází na HV špínu a argumentují nepodloženými informacemi. Vám všem DĚKUJI za to, že jste schopni sem napsat a narozdíl od těch chytráčků kultivovaně...S HV jsem se setkala, je to člověk, kterého si nesmírně vážím a v poslední době už jsem měla pocit, že jsem snad jedna z posledních, kdo za ní hodlá bojovat...(alespoň v řadě internetových diskuzí a mezi několika lidmi v mém okolí).
  • Re: Re: Re: JÁ JI TAK NENÁVIDÍM!!

    Je mi líto, Kubišové si nevážím. Domluvili se, i detaily, jako seznam písní a oblečení, foto na plakáty... Po několika m ě s í c í ch , ne hodinách, začala měnit požadavky a neodpovídat na kontakty, následně mlžit a zkreslovat skutečnosti. Je to zbabělá a nesolidní osoba. Nebo bez rozumu. A na tom žádný soud ani žádné nekritické zbožňování za zákaz činnosti nic nezmění. Napadat za Martino špatné chování Helenu je hloupé.
  • felicita

    Re: jaký má žaludek?

    POSTELEMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
  • hzk5k

    Re: Re: Re: Re: Re: JÁ JI TAK NENÁVIDÍM!!

    nádherně napsané, naprosto s tebou souhlsím!!! *3*
  • Re: Re: Re: Re: JÁ JI TAK NENÁVIDÍM!!

    Tak to je každému myslícímu člověku jasné, že se Kubišová zachovala otřesným způsobem. Nezbývá, než se nad ty hysterické a prostoduché reakce povznést. Ono to časem odezní ,zatímco to, co je kvalitní a na úrovni, zůstává.A ač nepřeju Martě Kubišové nic zlého,mnohokrát mě napadlo, kde by asi byla, i kdyby jí komunisti v sedmdesátém nezakázali zpívat. O deset, dvacet let později by už stejnš byla dávno na chvostu . Nemá totiž tu neskutečnou sílu,šmrnc, energii ,vytrvalost...Ač se to Heleniným odpůrcům nelíbí, a používají v "diskuzi" i rány pod pás i vyložené lži, HV je opravdu vyjímečná a zůstane navěky zapsaná v dějinách české populární hudby.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit