Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Helena Vondráčková

    Milá Heleno.
    Ty potřebuješ manažéra,protože Tvůj muž
    tomu vůbec nerozumí.Dělá samé keksy.
    A Ty to necháš tak daleko dopustit!
    Vždyť Tě proklatě ždímá.Co Ty ztoho
    vůbec máš? To je hrůza utrpení.
    Nenech na sebe házet špínu!
    Rozhlédni se pořádně aby sis byla jistá!
    Nenávist či jiné věci se k Tobě vůbec nehodí.Rodina je přednější i Tvé
    přátelé.Se srdečným pozdravem.
  • helena

    Helena se bojí stárnout proto je z ní taková karikatura podívejte se třeba na Marii Rottrovou nebo Hanku Zagorovou ty se stárnout nebojí proto jsou krásné a elegantní
  • Helena Vondráčková

    Milá Heleno.
    Nejprve srdečný pozdrav.
    Co se všech článků týče to naprostá
    katastrofa.To necháš dopustit?
    Vím,ale nevím co tím zamýslíš?
    Proč si necháš tzv.fackovat?
    Buď tak hodná dej všechno dopořádku!
    Co i se týče Tvým přátelům,rodině.
    Prostě nedovol,aby Tvůj muž dělal
    zle i co se týče Tvého jména.
    Osobnosti.
    Nezlob se,že se tím takhle vyjadřuji.
    S pozdravem. *4*
  • Re: Re: Až helena dozpívá tak mě zbudte...

    no jen bacha aby tě za něco ona nebo její Michal nezažalovali! Třeby za to že ses jí dotkla(ať už slovně nebo žes na ni sáhla rukou)!!! *1* *1*
  • Re: Až helena dozpívá tak mě zbudte...

    přeju ti sladký sny, ta náno *16* *15* my si zatím budeme užívat Helenčin úžasný hlas a nabírat enrgii na jejích koncertech *3* *4* *14* *3*
  • paterka

    Až helena dozpívá tak mě zbudte...

    ..z hlubokého komatu!!!! Za prvé proto,že vždycky hrůzou omdlím,když ji slyším a za druhé proto,že si hodlá hrát na dvacítku a trdlovat na jevišti ještě jako stoletá bába,která "to" má pořád ráda!!! *1* *1* *1* *1*
  • Re: Kopírka

    To nie je pravda neviem kde si videla,že Helena kopíruje Madonnu...Tak to fakt nie!! Ak mali rovnaké oblečenie tak si zisti aj dátum kto to mal kedy a možno išlo len o náhodu ale Helena by určite nekopírovala po madonne!!
  • Re: Re:

    já taky a nenamalovanou, před tím než zasedla k vizážistovi aspoň na pět hodin aby z ní něco udělal *1* *1* *1* *1*
  • lindina

    Kopírka

    Mě přijde fakt neskutečně trapná Tim jak se snaží kopírovat Madonnu.Madonna je někde úplně jinde ve všem sice jí je 50,ale vypadá jako normální mladá holka!Viděla jsem na Heleně stejný tričko,náušnice,náramky,náhrde lník a na další věci si,už ani nepamatuju.Snaží se najednou cvičit jógu a domu si pořídí posilovnu to mi přijde fakt přehnaný a málo průhledný opravdu.Pak ještě přemluvit tu dceru Asterky nebo koho aby jí na koncertě řekla,vy jste česká Madonna ha ha pěkně trapný.Kdyby nic jinýho tak Madonna je v hudbě první a ona je úplně na 0!
  • jely

    Je to...

    ....jak to říct slušně?Prázdná nádoba!!Navenek jakžtakž udržovaná,ale uvnitř nestojí za nic a její zpěv taky ne!!
  • ett

    Re: Re:

    jo a kde? V domově důchodců,na plastice a nebo v márnici? *15* *15*
  • Re:

    Helena si svojí mladistvou image může dovolit je stále krásná ženská viděla jsem jí velmi zblízka *4* *3* *4* nedávno !
  • Re:

    souhlasím !!!!!! *3* *15* *3* *15* *1*
  • Re: Helenko

    pro starší a pokročilé *1* *1* *1*
  • "?úžasná"?

    Jak může být pro někoho tak úžasná ta stará vyumělkovaná Helča. Kdyby měla trochu soudnosti, tak si v tom věku nebude hrát na diblíka, ať si zpívá, proč ne, nic jiného by asi neuměla dělat,ale úměrně ke svému věku. Tohle, pro nás vrstevníky, je přímo směšné, ale zase se pobavíme.
  • Re: Helenko

    Je úžasná neuvěřitelných 45 let *4* komu se to u nás podaří ?? nikomu !!
  • Helenko

    už se moooc těšíme na tvoje nové cd jsi právem označována jako královna popu a discoték *3*
  • nespesna

    dobré

    její písně jsou hezké. *4* *4* *4*
  • hzk5k

    Re: Hodně štěstí!

    připojuji se a taky přeju všechno nej nej nej k narozeninám, hodně štěstí, zdraví a lásky a co nejméně těch zlých závistivců, kteří nedokážou odpustit úspěch *4* *14* *4*
  • Hodně štěstí!

    Milá Helenko, blahopřeji k narozeninám a děkuji za všechny ty krásné písničky, milá vystoupení a všechnu tu radost, kterými jste obohatila nejen naši kulturu, ale hlavně srdce tolika lidiček. Přeji Vám ze srdce dobré zdravíčko, hodně štěstí a rodinné pohody! *3* *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit