Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
901 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Helenka momentálne exceluje v muzikáli Mamma Mia v úlohe Donny a je ako spevácky tak aj herecky fantastická *14* obdivujem ju a veľmi jej fandím
  • Helenko váš koncert byl úžasný.
    Jste pořád sexy a samozřejmě výborně zpíváte.
  • Luky1987
    Já mám radši zesnulou Ivetku Bartošovou ako Helenu Vondráčkovou. Za chvíli tady mám mínusové hodnocení od Listopad - haha-franckajagrova
  • Milá Helenko moc se omlouvám za svého kamaráda Luky1987,že Vás tady uráží. On se polepší,má takové špatné období-prostě se mu nedaří tak u něho propukla závist.Nezlobte se na něho.S pozdravem Listopad.
  • Luky1987
    Nejsem nula
  • Luky1987
    Já nikoho neblokuji a nejsem admin této stránky ,ale funguje to tady tak, že když nekdo píše vulgárne na nejakou osobnost, tak je zablokován
  • Když Helenu nemusíš tak sem nelez a neurážej ji. Když má někdo výhrady ke Gottovi nebo Bartošové tak hned to mažeš nebo dotyčného zablokuješ.Nastestí je tu Facebook a tam seš úplná nula:))
  • Luky1987
    Nechápu jak nekdo muže tvrdit, že Helena Vondráčková je nejlepší zpevačka, ty její prevzaté odrhovačky se nedají poslouchat
  • Aj pre mňa je pani Helenka najlepšia speváčka *14* *14* *14*
  • nejlepší zpěvačka *14* *14* *14*
  • Nechápem prečo potom chodíš na túto stránku-si trápny
  • Luky1987
    Nemusím Helenu Vondráčkovou a neposlouchám jí
  • Hurá-25.10.sa už teraz veľmi teším na muzikál Mamma Mia v hlavnej úlohe Donny sa predstaví moje najmilšia a najobľúbenejšia speváčka pani Helenka Vondráčková *14* a práve na ňu sa teším najviac-mám ju úprimne nesmierne rád,je senzačná *14* nepochybujem,že bude fantastická
  • Vondráčková se nenávratně zprotivila všem slušným lidem po neuvěřitelných soudech s Martou Kubišovou i Zagorová Pilarová a mnoho dalších kolegů jí odepsalo.
  • Vážená a milá pani Helena prajem Vám k Vašim krásnym narodeninám mnoho zdravia,lásky,radosti a šťastia,len a len to najlepšie,nech sa vám skvele darí v osobnom i profesnom živote a nech Vám to ešte stále tak prekrásne spieva *14* veľmi si Vás vážim a ctím a mám Vás rád ste naozaj výnimočná a úžasná pani speváčka *14*
  • Dobrý den, přeji vám krásný narozeninový den! Jste úžasná zpěvačka a o hodně lepší než Lucka Bílá..já neříkám, že Lucka nezpívá dobře..zpívá úžasně, ale myslím si , že Helena má prostě větší talent! *14*
  • Plný souhlas, vždyť se to nedá poslouchat. Moc nechápu ty orgastické výlevy zdejších fanoušků. Skoro mi to připadá jako když to píše pár zbývajících kamarádů paní Vondráčkové, případně sama Heluš se svým klaunem M.M..
  • Narodeninový koncert pani Vondráčkovej 13.6.v Paláci Zofín absolútne nemalo chybu,pani Helenka bola famozna,nádherný pôžitok a zážitok *14* DAKUJEM DAKUJEM DAKUJEM *14*
  • Taky přepínám rádio když začnou hrát nějakou její odrhovačku.
  • protože pořád krákorá v nějakým komerčním rádiu, který ji vysílá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit