Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
901 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Helena Vondráčková nic moc i jako zpevačka
  • Milá pani Helenka hoci oneskorene prajem Vám k Vašim milým narodeninám hlavne mnoho zdravíčka lásky pohody *14* nech sa Vám darí skvele v sukromnom živote *14* i vo Vašej fantastickej kariere kde ste svoju prácu povýšila na celoživotné poslanie *14* DAKUJEM Vám že STE *14* moc si Vás vážim a mám Vás nesmierne rád *14*
  • Vše nejlepší k narozeninám hlavně hodně štěstí, zdraví a spokojenosti. Přeje Áďa. *14* *14* *14* *14*
  • Luky1987
    Helena Vondráčková by mela jít už do duchodu
  • Pani Helenku Vondráčkovú milujem od svojich detských rokov a som náramne šťastný že ešte stále spieva lebo aj dnes je úžasná fantastická a excelentná brilantná Pani Speváčka *14* pre mňa je absolútnou SRDCOVKOU *14* moc a moc jej fandím a držím jej palce nech sa jej skvele darí
  • Pán Lubomír úplne s Vami súhlasím napísal ste to veľmi pravdivo a krásne ja tiež veľmi fandím pani HELENKE *14* od mojich ôsmich rokov a nesmierne si ju vážim a ctím *14* dakujem Vám za nádherné slová na adreu nadčasovej Divy svetového formátu *14*
  • Luky1987
    Lucií Bílou tu já taky nemusím ani ten její řev
  • koho ja nemusím tak toje Lucie Bilá, tamije strašně nesimpatická.
  • Helence Vondráčkové , přejí vše dobré a zdraví , přál bych si moc pokud by bylo možné kdy by ji bylo více vydět v televizí v mediich a více koncerty měla pro nás , kteří ji máme rádí a jejích hodně , Helenku mám rád už od svích 16 let a dnes mi je 46 let a stále mám . Ti kteří Helenku kritizují jsou zavistivci a tím se nedá nic dělat , lidi jsou dnes zlí , tak že pokud bych mohl poradit tak takové lidi bych nebral Vážně , to co Helenka za svou karieru udělala už ti kritici nevidí. Tak že helence stále držím palce ať jíto stále tak dobře jde jak do posud.

    .
  • Luky1987
    Helena Vondráčková by mela jít už do duchodu a ne zbytočne zpívat dál, ty její plastiky na tváři, no hruza
  • Som toho istého názoru pani HELENKA je výnimočne vzácny a svetlý zjav ako speváčka svetového formátu tak aj ako úžasná ľudská Osobnosť skromná s pokorou a s obrovsky láskavým SRDCOM mám ju nevýslovne rád a moc si ju vážim
  • Heleno jste hvězda světového formátu a bez manýr.Škoda,že doma někdy není člověk prorokem....Moc vás zdravím.M.
  • Milá,Helenko,gratuluji Vám k 14. výročí svatby.Přeji Vám do dalších let lásku a štěstí
    *14* *14* *4*
    Adéla
  • Dříve ty plastiky uměli nějak líp, Ljuba Hermanová např. Teď to snad šije Singer na koleně, Zagorová, Vondráčková, Havlová, Patrasová, maškary.
  • Milujem pani Helenku je fantasticky nadčasová speváčka a veľmi milá a srdečná dáma *14* moc a moc si ju vážim a ctím *14* držím jej palce a prajem jej z celého srdca len a len to najlepšie *14*
  • Tak keď ju nepočúvaš načo sa tu k nej vyjadrujes?
  • Daj sa vypchat. Len totálny úbožiak môže hovoriť toto čo jej závidíš? Ano Ivetka aj Karel sú pání s veľkým P ale Helena k ním patrí..
  • Aj mne je zle keď ťa musím počuvat a to len čítam tvoje priblble komenty. Jako...Môj zlatý chod sa hrať von dopiesku a neurazaj tu ikonu českej hudby.
  • Prosím ťa tak čo tu na ňu kidaš. Načo sa sem vôbec tlačiš. Tvoj názor vypravaj doma. A keď niekto povie že Helenin spev nič moc tak by mal ísť na psychiatriu. Prosím ťa zdrz sa komentára áno.
  • Luky1987
    Souhlasím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší