Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
901 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Helena Vondráčková, Michal David, Lucie Bílá, Hana Zagorová, Lucie Vondráčková🤮

  • Pavol

    Helenka Vondráčková je mojou obľúbenou a milovanou Speváčkou😍 obdivujem ju temer celý môj celý môj život  chýbajú mi jej koncerty 

  • MartinDyntar

    No jo pané jo, Bože muj je to skutečně ta Helena Vondráčková?, no já tedy skutečně nevím u mě se dnes všechny pěkné naježené lišky nějak ztrácejí někde za obzorem v Hořicích a nevím přesně kde, každopádně zdravím také Helenku z Hořic. Ale naježený hlas u mě už tedy skutečně nemá.

  • Pavol

    Pre mňa je pani Helenka úžasne srdiečkovo-slniečkový človek a výnimočná a nadčasová Pani Speváčka zbožňujem jej ľúbezne nežný hlas🙂 som je fanúšikom a niektoré príspevky a komentáre vôbec nechápem kde sa v ťudoch berie toľko zloby je to smutné

  • MartinDyntar
    Populární asi jak u koho a jak pro koho!! Pro mně však nikoli!!
  • Luky1987

    🤮

  • Pavol

    Helenka oslávila svoje narodeniny natočila video k filmu ženská pomsta🙂 je neuveriteľne pracovitá hýri aktivitami neustále na sebe tvrdo pracuje nesmierne si ju vážim a ctím milujem jej precítený lahodný spev a držím jej palce🙂

  • Pavol

    Milá pani Vondráčková s oneskorením Vám z celého srdca prajem mnoho zdravia lásky pohody k Vaším milým narodeninám🙂a nech sa Vám skvele darí v súkromí aj v profesii🙂

  • Pavol

    Helenka Vondráčková je mojou najmilšou pani Speváčkou milujem ju prakticky od mojich ôsmich rokov života🙂 každý jej koncert je naozaj výnimočný  atmosféra priam elektrizujúca Helenka je multitalentovaná skvele tancuje stepuje jej ľúbezne nežný hlas hladí dušu hreje srdce🙂

  • MartinDyntar
    Přesně tak Luky a správně, v tom s tebou naprosto uplne souhlasím.
  • Pavol

    Pani.Helena.Vondráčková.je.moja.obľúbená.Speváčka.nesmierne.si.ju.vážim.a.ctím.Jej.hlas.to.je.balzam lahodne.nežný.a.precítený

  • Pavol

    Pani.Helenke.fandím.od.detstva.a.som.prenáramne.šťastný.že.stále.je.aktívna.a.spieva.milujem.jej.koncerty.sú.náramne.úžasné.a.fantastické .HELENKA.je.famozna.legendárna.Speváčka😍😍🙂.som.fascinovaný.akou.je.nadčasovou.a.jedinečnou.speváčkou.a.vzácnou.ľudskou.osobnosťou😍

  • MartinDyntar

    Pane jó. ..Helena Vondráčkova a Michal David. ...zacpat si usi a pohřbít se raději. Anebo pohřbít tak laciný a bezduchy český  komerční konzumní popik bez jakékoliv uz intelektuální hloubky.

  • MartinDyntar

    Pane jo. .to je sama Helena Vondráčkova, Michal David. ..pane jó už vám k diskusi chybi asi jen maxim turbulenc... lepší to nečist a jít už mnohem raději pryc z diskuse na osobnostech.cz.

  • Pavol

    Helenka sa narodila v Prahe ale bývala v Slatiňanoch okres Chrudim

  • Pavol

    Helenku zbožňujem od detstva mám ju veľmi rád🙂

  • Pavol

    aj mňa pani Helenka zaujíma je fantastická ako Speváčka aj ako báječná ľudská osobnosť veľmi si ju vážim a ctím

  • Pavol

    absolútný súhlas Helenka je fenomenálna pani speváčka aj dnes moc jej držím palce

  • Pavol

    tvoj koment je hnoj

  • Pavol

    totálna a fatálna blbosť výmysel nezakladajúci sa na pravde

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší