Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
901 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pavol

    Hm čo vieš o charaktere pani Vondráčkovej Helenka je výnimočne vzácna ľudská Osobnosť skvelá milá úprimná vždy ochotná diskutovať a kto si ýe ju súdiš na základe nejakého bulváru toto si Helenka naozaj nezaslúži

  • Pavol

    Pani Helenka je jednoznačne nielen najlepšia česká Speváčka ale je uznávaná a oenenená aj v iných štátoch v roku 2é+á prevzala v Nemecku 13.1,cenu SMAGO AWAFDS a tento rok si 21,3.prevezme ocenenie Osobnosť roka v Ukrajine moc jej žičím a prajem jej zo srdca nech sa pani Helenke stále skvele darí trochu ma bolí že si pani Helenku nevieme oceniť u nás na Slovensku moc by ma to potešilo🙂

  • Pavol

    kde sa berie vo Vás toľko nehoráznej zlosti

  • Pavol

    Pani Helenku Vondráčkovú si nesmierne vážim ctím a mám ju narámne rád je pre mňa tou absolútne najsenzačnejšou Pani Speváčkou na celom svete som naozaj prenáramne šťastný že žijem v dobe tejto famóznej a jedinečnej speváčky 🙂Pani Helenka je aj dnes senzačná a ani vek neubral na jej brilantnej a excelentnej speváckej dráhe hlboko sa pred ňou skláňam a úprimne ma bolia ataky voči jej osobe naposledy ma v preveľmi boloelo že je za zenitom tom mi vháäalo slzy do očí lebo vôbec sa to nezakladá na pravde dôkazom bol famozny koncert v Lucerne kde milá Helenka predviedla fenomenálny výkon a aplauz dlho neutíchal🙂moc jej držím palce a potešilo by ma keby sa jej prestalo ubližovať

  • Luky1987

    Helena Vondráčková je o ničom aj ako speváčka🤮

  • Osobne si Pani Helenku nesmierne vážim ako báječného človeka s prenáramne ľudským srdiečkom🙂ako Speváčka je pre mňa nenahraditeľná každý jej koncert je ako balzam😍😍😍je naozaj úžasne nadčasová a jedinečná zbožňujem ju praktický od svojho detstva🙂🙂aj preto som fakt nevýslovne šťastný že ešte stále aktívne koncertuje obdivuhodná a úctyhodná spevácka kariera🙂Helenka je SRDCOVKA na celý život veľmi ma bolí ak jej niekto ubližuje som naozaj náramne šťastný že medzi nami žije tak skvelý a obdivuhodný človek🙂🙂🙂moc jej fandím a držím palce pani Vondráčková je fantastická tak ako ľudská Osobnosť tak aj ako Nadčasová Speváčka

  • Luky1987

    Helena Vondráčková, Michal David a Karel Gott🤮🤮🤮🤮

  • Pani Helenku Vondráčkovú si nesmierne vážim ako báječnú ľudskú osobnosť s náramne milým srdiečkom láskavým prístupom k fanúšikom je úžasne príjemná milá a dobrosrdečná Dáma naozaj s obrovským D pritom sa rada rozpráva so svojimi fanúšikmi podpisuje s tým najmilším úsmevom na svete fotky s venovaním a ako Speváčku ju zbožňujem je obdivuhodná tým že svojim neskonalým nadčasovým umením zatieni všetky svetelné afekty dokáže svojou ohromnou show akou je sklbenie tanca spevu je skrátka neskutočne multitalentovaná pre mňa je to celoživotná spevácká Láska nikdy v živote ma nesklamala jej živé koncerty sú ako pokropenie živou vodou Helenka je pre mňa absolútny TOP nevýslovne si ju vážim ako láskyplného človeka s obrovsky láskyplným srdcom a ako Speváčka je pre mňa nenahraditeľná jej ľúbezný hlas je balzam na všetky neduhy je to hojivý balzam. Zbožňujem pani Helenku a bolestne sa ma dotýkajú komentáre ktoré sa jej až neuveriteľne snažia za každú cenu ublížiť pýtam sa sám seba kde sa u nich berie toľko zloby závisti a zloby veľmi ma to bolí.Zbožňujem pani Helenku Vondráčkovú je fenomenálna fantastická ako Dáma tak aj ako Speváčka😍🙂😍
  • Luky1987

    Helena Vondráčková je o ničem a to její zpívání radši ani komentovať nebudem🤮

  • alena2

    Vážená paní Vondráčková, dovolte, abych Vám, moc se stydím, opožděně poblahopřála k Vašim narozeninám, zdraví je jistě, specielně v našem věku, velmi důležité, ale to Vám jistě přál už kdekdo, já si vzpomínám, jak jako dítě jsem si užila nejvíc legrace s babičkou a dědou, tak si dovoluji Vám popřát, abyste si ve Vašem věku užila hodně žertovného, které Vám poskytnou blízcí  z Vašeho okolí. Nevím, zda Vás bude zajímat, že můj exmanžel, se kterým jsem povila 2, dnes dospělé děti, slaví narozeniny 23. 6. (TAKOVÁ NÁHODA!!!). Ráda bych Vás obdařila, a to nejenom k narozeninám, něčím žertovným z mého života, mám toho plnou studnici v sepětí s mým mateřstvím! Budu raději stručná, začnu mým prvním těhotenstvím: v pokročilém stavu těhotenství jsem si začala uvědomovat naléhavost mé role matky, proto jsem se poslechem pohádek v čs. rozhlase připravovala na to, jak budu svým potomkům vyprávět pohádky. Jedna mě velmi zaujala, byla jsem přesvědčena, že se jí dostane největší obliby u mých dítek. Celou si ji už nepamatuji, nejdůležitější je poenta. Pohádka byla o draku (paní von Dráčková), kterému se podařilo ukořistit panu králi princeznu. Ve své sluji ale zůstal bezradně stát nevěda, na jaký způsob se princezna připravuje. Ani princezna si nevěděla rady! Nevím, kdo drakovi poskytl báječnou radu, že princezny se připravují jako švestkové knedlíky, vaří se tak dlouho, až VYPLAVOU. V mém podání to vypadá jako horor, což je u českých, i jiných, pohádek běžné, stáří mě zrazuje, vybavuji si jen konec - happyend: VZALI SE(drak s princeznou). Princezna se sice ošívala, ale dřáček ji ukecal (možná i ucekal při vzpomínce na Vašeho parťáka Waldu Matušku). Po vyslechnutí této pouatvé pohádky jsem ještě  v čs. rozhlase vyslechla glosu paní Petry Černocké, a byla jsem skvěle připravena k porodu!(čeho se glosa paní Černocké týkala, to Vám s radostí poví sama paní Černocká, jsem si jistá, ale protože 100% jistota neexistuje, to vím jako neúspěšná vědecká pracovnice, jsem ochotna, pokud budete mít zájem, Vám poutavou glosu paní Černocké z r. 1982 převyprávět sama!)

    Protože Vás od dětství velmi obdivuji, i dnes se Vám snažím aspoň v něčem podobat, napadlo mě, že i já jsem sňatkem vyzískala VELMI STARODÁVNÝ PREHISTORICKÝ staročeský titul što. (pevně věřím, že celá má rodina jsme što Čkovi). Můj exmanžel se po rozvodu se mnou oženil s paní, která si ponechala své původní jméno Červová, kdyby věděla o mých výkumech......O existenci našeho velmi vzácného šlechtického titulu dosud nejsem ubezpečena, zdrojem, který bych ráda použila k získání jistoty, jsou Keltská opida, zajímá mě i historie sepjatá s Praotcem Čechem (Říp jsme už navštívili, když byla má dítka v předškolním věku), a s kněžnou Libuší (Kroková(!?)).

    Pokud Vás moje blbinky obtěžují, byla bych Vám vděčná, kdybyste mi dala vědět, aby má námaha nebyla zbytečná! Pozdrav Vašemu manželovi panu Martinu Michalovi, to proto, aby Vaše manželské soužití vzkvétalo, s upřímnou vzpomínkou na Vás Ing. Alena Štočková.

  • Milá pani Helenka prajem Vám k Vaším milým narodeninám len a len všetko najlepšie veľa zdravia lásky šťastia🙂zdravia pohody v kruhu najmilších nech sa Vám darí v osobnom i profesnom živote
  • Pani Helenku si nesmierne vážim a ctím  pre mňa osobne je to náramne milá a srdiečková Dáma a ako Speváčku ju mám  veľmi rád 😍je naozaj obdivuhodná a fenomenálna. Bolia ma niektoré komentáre no len to svedčí o úrovni niektorých pisálkov ...

          Držím pani Vondráčkovej palce😍

  • Luky1987

    Nemám rád Helenu Vondráčkovú 

  • Luky1987

    Neviem za čo dostala ocenenie Helena Vondráčková, spieva falošne a teraz jak byl dal 

  • Srdečne blahoželám pani Helenke k cene Smago ktorú získala ako ocenenie v Nemecku
  • Luky1987

    Nemusím Helenu Vondráčkovou a nic moc jako zpevačka

  • Pani Helenku si nesmierne vážim a hlboko ctím ako úžasne vzácnu ľudskú a umeleckú Osobnosť a ako Speváčka je mojou celoživotnou láskou moc jej držím palce a teším sa na jej koncerty
  • Luky1987

    Lucka Vondráčková je lepší zpevačka

  • Až na toho soudruha Zemana.Myslela jsem,že je Helena inteligentní.
  • 20.1.sa nevýslovne teším na koncert milovanej pani Helenky v 02 Aréne bude to zas ten najmilší dar aký si len môžem priať je fantastická a skvelá *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší